2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

ben bugün 4 gün önceden yani test yaptım negatiffff çok üzgünüm olmayacak herhalde :KK43: :KK43:

Kızlar delircem hala gelmedi kırmızılar biliyosunuz reglden önce olsa da hem kan hem idrar testlerim negatif göğüslerim patlıcak sanki ilaçlar geciktirir mi sizce bu dönemler oluyor aslında ben de ama çok gergin hissediyorum olsa da bu kötü halim gitse

denizim bnide eklermisin o listeyee bndee adımı göreyimmm 10 nisannn

tamam canım ekelrim tabi de kaçıncı denemen onu da belirtirmisin.

iyi akşamlar arkadaşlar,ya bişey dicem ama kendini dinleme diceniz,bikaç gün önce göğüs uçlarım büyümüştü ve dik dikti hep bugünde göğüslerim davul gibi oldu 84cm di hep göğüslerim dayanamadım ölçtüm 87 çıktı adetimede 5-6 gün kaldı,akıntımda çok oluyo 1 haftadır,bakalım hayırlısı,listede süper gidiyor buarada çok güzell hem doldu hemde hamişler geliyor yavaş yavaş ne güzel

canım hamilelik belirtileri kişiden kişiye değişiyo. inşallah bunalr hamişlik belirtielridir. bekle canım az kalmış zaten. inşallah sende gzüel haber veririsin.

inşallah canım benim 5 denemem olcak bu ay:ecrin_bebek:

tamam canım ekliyorum. uamrım son denemen olur. bebiş gelir göbüşüne konar.

ben bugün 4 gün önceden yani test yaptım negatiffff çok üzgünüm olmayacak herhalde :KK43: :KK43:

bence 4 gün öncesinde pozitif çıkmayabilir. senin yumurtan erkenmi oluşup dölleniyo yoksa geçmi bilmiyoruzki. geç döllenmeyse geç çıkar. benimki geç döllenemydi mesela. kırmızılar gelmediği sürece moral bozmak yok. gelmezse testi yenielrisn.

Kızlar delircem hala gelmedi kırmızılar biliyosunuz reglden önce olsa da hem kan hem idrar testlerim negatif göğüslerim patlıcak sanki ilaçlar geciktirir mi sizce bu dönemler oluyor aslında ben de ama çok gergin hissediyorum olsa da bu kötü halim gitse

daha dur canım ya. kırmızlıar gelmeden neden bukadar umutsuzsun. dur baaklım eğer adet olmazsan tekrar test yaptırısın. yoksa geçtimi adetin. senin adet tarihin yazmıyo listede galiba.

2010 NİSAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENELER

welcome.........................5 nisan.................12.deneme

oozggee.........................6 nisan.......... .......3. deneme

sevdalinka06..................7 nisan..................7.deneme

panki.............................7 nisan..................11. deneme

sporstar..........................9 nisan .................1. deneme

sherin.............................9 nisan..................????????

lulu55............................10 nisan..................2 .deneme

buurcuum.......................10 nisan.................1.deneme

cotanak28......................10 nisan..................2.deneme

horuda............................12 nisan.................5. deneme

ronya..............................12 nisan.................???????

bsbirkin...........................15 nisan................3.deneme

mse121822.....................16 nisan................3.deneme

suur.................................18 nisan...............1.deneme

eda80..............................18 nisan................????????

hilal24.............................21 nisan................3.deneme

d_kupcu..........................21 nisan................1.deneme

andac.............................21 nisan.................3.deneme

nurmeh...........................23 nisan..................3.deneme

gelincikd.........................23 nisan..................2.deneme

denizim16.......................24 nisan........... .....1.deneme

pelin67...........................24 nisan.................5.deneme

deniz1958.......................3 nisan..................2.deneme

azize1.............................29 nisan...... .........1.deneme

carna81..........................30 nisan................2.deneme

chocolate........ ...............30 nisan........ .......3. deneme

karakaya..........................??????.......... .......??????

luckysenem.....................??????............. ....??????

ifsumnadial.......................??????.......... .......???????

elifecevural........................??????........ ........????????

integral0027.....................???????.......... .....?????

sellvi................................??????...... ............???????

esindirim..........................??????......... ........2.deneme

angel409..........................??????.......... .........????????

GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)

kızlar listemize bakın öyle çok olduk ki. inşallah dilekelrimiz kabul olur bebeklerimize kavuşuruz.

iyi akşamlar arkadaşlar,ya bişey dicem ama kendini dinleme diceniz,bikaç gün önce göğüs uçlarım büyümüştü ve dik dikti hep bugünde göğüslerim davul gibi oldu 84cm di hep göğüslerim dayanamadım ölçtüm 87 çıktı adetimede 5-6 gün kaldı,akıntımda çok oluyo 1 haftadır,bakalım hayırlısı,listede süper gidiyor buarada çok güzell hem doldu hemde hamişler geliyor yavaş yavaş ne güzel

inşallah canımm hadi bakalım :) :)

Son düzenleme:
denizim16 sat 3 marttı hala beklemedeyim mafoldumben

geçmiş tarihin o zaman. ama testte negatif çıkmıştı. dur bakalım beklemekten ve gelmezse tekrar test yaptırmaktan başka çaren yok. belki d eşuana bebişin tutunmaya çalışıyodur sana.

şu zaman geçsede artık öğrensek yaaa

inşallah canım geçicek. asıl şu zman geçse de bebişlerimiz göbüşümüze gelse. içinde büyüseler ve kucapımıza alabilsek. ahhhhhhhhhhhhh.

üzülme canım hemen cıkmayadabiliyo inşallah seninledir bebişin

Canım o belli olmaz .ama Hamile diilsen de hemen üzme kendini

bence 4 gün öncesinde pozitif çıkmayabilir. senin yumurtan erkenmi oluşup dölleniyo yoksa geçmi bilmiyoruzki. geç döllenmeyse geç çıkar. benimki geç döllenemydi mesela. kırmızılar gelmediği sürece moral bozmak yok. gelmezse testi yenielrisn.

teşekkürler arkladaşlar umarım deddiğiniz gibidir.
olmasada bozmayacağım moralimi bayystar focus sınırsız kullanılar yumurtlama testi alacağım :)
planlı deneyeceğim stres olmayacak

o nasıl bişey sevdalinka. fiyatı nedir. şu clearblue hamilelik monitörüne baktım. çok pahalıymış ya 550 lira. öfffffff bu ne ya.

kızlar ya bır sey dıyecegım 24 martta catlama ıgnesını oldum bu gun ıgneyı olalı 10 gun benımde adetıme bır hafta var evde daha onceden kullanmadıgım bır gebelık testı vardı bu sabah esımın acelecılıgınden testı yaptım ya ıkıncı cızgı cıktı ama bıraz sılıktı ama hemen belırdı ve gozle gorunur bıcımde bellı ne bu sımdı ıgnenın etkısınden mı boyle bır sey olur mu ya daha erken degıl mı yıne mı bu test benı yanıltıyor acaba

teşekkür ederim arkadaşlar,inşallah bu ay patlama yaşıyalım listede herkes hamile olsun ya,günler yaklaştıkça olasılık arttırıyorum kendi kendime ya,ama sanki farklı şeyler hissediyorum ondan bilmiyorum valla psikolojikmi

X