2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Bzi buralardayız sen yoksun, dünde yoktun.: )

Ya bir şey sorucam ben sporu bıraktım , ne bilim hamileyimdir ya da hamile olmamı engeller falan diye.Zararı yok mu spor yapmanın şu dönemde.

valla doğru söylüyosun canım. dün arkadaşalr çaya çağrdıalr oraya gittim. eee eve gelince yorgun oluyorum uyuyorum kalk yemek yap faaln ancak oturabiliyorum arasıra pc başına. canım evet belki zararlı olur aam ben hafif tempolu yürüyüşler yapıcam koşu bandında. karın hareketi faaln yapmıyorum. aslında önceki kiloma ulaştım ama daha da vermek istiyorum.

Hamile kalmadan önce dikkat etmek lazım.Daha nur topu gibi kilolar bekliyor bizi : )

Kaç kilosun peki.

canım gelmeden bişi demeyelim yinede

Welcome azimlisin maşaallah.12 denemen miş baktım şimdi.Bizde yolunu izliyoruz : )

Önemli bir sorunun yoktur umarım, hamile kalmak için.
Beklediğin nazar boncuğun umarım önümüzdeki ay gelir.: )

Kızlar bu konuda eşim bana çok büyük destek ben her ay hüsrana uğrasamda üzülmemem için elinden geleni yapıyor...
Evet bu ay doktora gittim...Eşimden sperm testi istendi değerleri çok güzel çıktı...Hormon testi istendi 4 Martta yaptırdım normal değerlerde çıktı...Sonra rahim filmi istendi onuda 8 Martta çektirdim tertemiz çıktı...Doktor bu ay bekleyelim dedi bişey olmazsa adet olunca gel yumurta takibine başlarız dedi...Birkaç ay sonuç alamazsak aşılama yaparız dedi oda sonuç vermezse tüp bebek...

canım gelmeden bişi demeyelim yinede

Ewet doğru söylüyorsun akşam yapmıştım testi kızlarla paylaştım biz birgün önce negatif sonra birgün sonra pozitif olupta çıkanını okuduk dediler...
Yalnız ben bu ay ateş ölçme tablosuda yaptım geçen ay 36.2 adet oldum bugünde ateşim 36.3 çıktı yinede belli olmaz ateş bu...

Eee çok güzel , önemli bir sorun yokmuş.Ama bu kadar beklemen neden ki? Yumurta takibine daha önce neden başlamadın canım.Ben bu ay ilk defa gidicem 2. denemem fakat yumurta takibi yaptırmayı düşünüyorum.

canım ooooo hemn tüp bebek faaln. daha orya çok var. bak testleriniz güzel çıkmış. belki yumurtlama tarihini kaçırıyosunuz ya da yumurta gelişimine biraz takviye yapmak gerekebilir. ialçla iğneyle yumurta sayını artırıyolar. benimd eyumurta gelişimimde biraz zayıflık vardı. benim de olmazsa ben doktora gidicem. gerçi benim ilk denemem ama ben bebeğimi kaybettiğim için fazla beklemek istemiyorum daaynması çok zor oluyo. hemn gidip gerekeni yaptırmak istiyorum. hatta şansımı artırmak için aşılama isticem bu ay olmasa. bakalım.

canım bnce o ateşlere faaln da fazla tkılma. stres en büyük düşman bebeiş için. ve onlar strese sokuyo bence biarz rahat ol. bak bi sorund ayokmuş. bence d eyumurta takibi yaptır bakalım. hem nasıl gelişiyo görmüş olursun. benim d ehiç bi roblemmim yok herşy normal ve iki kez kendiliğimden hamile kaldım eşimde de hiç problem yok aam ben önceden gittiğimde yumurta gelişimim biraz zayıf çıktı. ilaç takviyesine ihtiyaç duyuldu.

Hamilesin büyük ihtimalle sen.Tebrikler diyelim şimdiden : )

bence hamilesin canım. hadi inşallah kanda da görür ve rahatalrsın. Allah sonunu gzüel etsin. ne gzüel ilk dnemede tutmuş. umarım biz de öyle oluruz.

merhaba sevindim senin adına

bence hamilesin canım. hadi inşallah kanda da görür ve rahatalrsın. Allah sonunu gzüel etsin. ne gzüel ilk dnemede tutmuş. umarım biz de öyle oluruz.

Evet ya çok güzel bir dönem şu an hamile kalmak için,doğumu güzel bir döneme geliyor diğer yaza kadar kilolar verilir, çocuk ele avuca gelir.Benimde acelem bu yüzden bahar ayında kalmak istiyorum hayliyle stres de yapıyorum.: )Umarım hepimiz nisan hamişleri oluruz:teytey:

Eee çok güzel , önemli bir sorun yokmuş.Ama bu kadar beklemen neden ki? Yumurta takibine daha önce neden başlamadın canım.Ben bu ay ilk defa gidicem 2. denemem fakat yumurta takibi yaptırmayı düşünüyorum.
Canım bu ay evleneli tam 1 yıl oldu burdaki doktorlar 1 yıl olmadan bakmıyorlar...Anca yaşın 30 olacakki veyada önemli bir sorunun olacak ozaman erken bakıyorlar...Bizde 1 yılın dolmasını bekledik...Arada kasıklarımda ağrıdan dolayı gidiyordum bekarkende ama ultrasondada kandada bişey yoktu yani strestendir dedi doktorlar...
Yok canım hemen tüp bebek değil aşamalarını yazdım ben sırasıyla...Adet olursam gideceğim bu ay yumurtlama takibine başlayacak doktor 6 ay deneyeceğiz...Bu sonuç vermezse aşılama olacak aşılama nekadar sürer bilmem oda sonuç vermezse tüp bebek...
Canım hadi hayırlısı olsun...Tebrik ederim seni...

Eşimde stres yapma diyor bana bu konuda çok kızıyor...Sabahta kahvaltıda konuştuk stres yapıyorsun olacağı varsada olmuyor belkide diyor...

evet öyle welcome cım emin ol strees çok etkiliyo. inşalalh bebişler bekletmeden gelirler.

Canım devletede gelebilirsin dedi ama devlette odasında vajinal ultrasonla bakılacağından ultrason yok pek bişey yapamam dedi o nedenle özele gideceğim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…