2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

hııımmm iyi özlde ilgilniyolr. şu devlet hastenelri varya insanın psikolojisini bozuyo. özel hem temzi hem iyi hissettiriyolr.

Ewet katılıyorum ama benim bu gittiğim doktorla ben ilk devlette karşılaştım sanki özeldeymişim gibi ilgilendi 1 şey sor sonuçuna kadar ayrı ayrı anlattı ama diğer doktorlarada gittim ben karar verene kadar şunu yaptır gel bunu yaptır iyide yaptır ama neden yaptır hiçbir açıklama yok o nedenle ben memnun kaldım ve özeline gittik eşimle eşimlede tanıdık çıktılar iyi oldu...

hııımmm iyi özlde ilgilniyolr. şu devlet hastenelri varya insanın psikolojisini bozuyo. özel hem temzi hem iyi hissettiriyolr.

Özelin de bir farkı yok aslında benim doktora da çok iyi bilmem ne diyorlar da bilmiyorum çok ilgilenmedi gibi geldi bana üstelik dün aradım 17 hazirana kadar dolu dedi çok tercih ediliyor olabilir ama benim içime sinmedi pek belki de henüz gebelik olmadığı içindir anlamadım kibilmiyorumkismile

Merhaba ilk kez yazıyorum buraya bu ay ilk denememdi.adetlerim düzenli beklenen adet tarihim 1 nisan dün akşam ikinci çizgiyi ilk kez silik olarak gördüm (bu ay içinde 2 kez yapmıştım negatifti ) sabah bir daha yaptım ikinci çizgi görünüyordu diğer çizgiden daha açık renkti.bu sabah kan tahliline gittim sonucu 14:30 da çıkacak kardeşim alacak telefondan haber bekliyorum çok heyecanlıyım...

Tebrikler umarım sağlıkla kucağına alırsın:nazar:

nisanın başını beklerken sonunu bekler oldum şu regl bitsede çalışmalara başlasak bayanssulusmile

ya hiç sorma ben daha adet olamadım ama takvime baktım da geçen sene şubat 7gün mart 5gün geçikmiş nisanda 3 gün erken gelmiş.Çıldırmış resmen gene öyle oldu sanırım:kızgın: Ben yavaş yavaş mayısa kayıyorum galiba fisfisfis KISMET

ya hiç sorma ben daha adet olamadım ama takvime baktım da geçen sene şubat 7gün mart 5gün geçikmiş nisanda 3 gün erken gelmiş.Çıldırmış resmen gene öyle oldu sanırım:kızgın: Ben yavaş yavaş mayısa kayıyorum galiba fisfisfis KISMET
2011 anneleri olacağız bizde canımkaydirigubbakcemile2

Ewet kızlar ben doktorumu bulana kadar 15 günde ssk bütün kadın doğum doktorlarını gezdim vede buldum doktorumu...Çok rahatım bu konuda...

Ewet kızlar ben doktorumu bulana kadar 15 günde ssk bütün kadın doğum doktorlarını gezdim vede buldum doktorumu...Çok rahatım bu konuda...

ben çok önceden buldum doktorumu kızlar maalesef balayı zamanı mantar kapmıştım havuzdan baya kötüydü o dönemde ilk defa kadın hastalıkları doktoruna gitmiştim patronumun önerisiyle o baya araştırmıştı bu doktoru bulana kadar bana baya iyi oldu yani

Herkese iyi dilekleri için çok teşekkür ederim.Müjdeyi telefonla kardeşimden aldım.Hamileyim..... :) Allah tüm dualarınızı kabul etsin...

Herkese iyi dilekleri için çok teşekkür ederim.Müjdeyi telefonla kardeşimden aldım.Hamileyim..... :) Allah tüm dualarınızı kabul etsin...

tebrıkler canım allah tamamına erdırsınnnn darısı bızımmmm basımıza ınsallahhhh:Saruboceq:

kızlar benide listeye eklerseniz sevirim
7 nisan-----11.deneme

öptüm hepinizi

ohhh bulduysan bırakma canım. doktor çok önemli bence

ayyyy ne güzel bi haber. sanırım ilk denemendei. çok sevindim senin adın. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah.

kızlar benide listeye eklerseniz sevirim
7 nisan-----11.deneme

öptüm hepinizi

eklerim canım tabiki de. inşalalh gzüel sonuçalr alırsın.

2010 NİSAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENELER

welcome.........................5 nisan.................12.deneme

oozggee.........................6 nisan.......... .......3. deneme

sevdalinka06..................7 nisan..................7.deneme

panki.............................7 nisan..................11. deneme

sporstar..........................9 nisan .................1. deneme

lulu55............................10 nisan..................2 .deneme

buurcuum.......................10 nisan.................1.deneme

cotanak28......................10 nisan..................2.deneme

horuda............................12 nisan.................5. deneme

ronya..............................12 nisan.................???????

mse121822.....................14 nisan................3.deneme

bsbirkin...........................15 nisan................3.deneme

suur.................................18 nisan...............1.deneme

eda80..............................18 nisan................????????

hilal24.............................21 nisan................3.deneme

d_kupcu..........................21 nisan................1.deneme

andac.............................21 nisan.................3.deneme

nurmeh...........................23 nisan..................3.deneme

gelincikd.........................23 nisan..................2.deneme

denizim16.......................24 nisan........... .....1.deneme

deniz1958.......................3 nisan..................2.deneme

azize1.............................29 nisan...... .........1.deneme

carna81..........................30 nisan................2.deneme

chocolate........ ...............30 nisan........ .......3. deneme

karakaya..........................??????.......... .......??????

luckysenem.....................??????............. ....??????

ifsumnadial.......................??????.......... .......???????

elifecevural........................??????........ ........????????

integral0027.....................???????.......... .....?????

sellvi................................??????...... ............???????

esindirim..........................??????......... ........2.deneme
[/COLOR

GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)

X