2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızzz carnacımmm hıc sesın cıkmıyorrr bakım ne yapıyorsun halen saskınmısın ben sana demıstım ama nedendır bılmıyorum senın hamılelıgın cok ıcıme dogmustu babasına nasıl soyledın kız sasırdımı ayyy ne guzel ya ılk bebek heycanı

Kızlar benim bu arı gibi çalışmalarıma göre yine olmadı sanırım...Ateşim düştü..Adet ağrılarım başladı...Akıntım yok...Offfffffffff...Ağlamak istiyorum...

Kızlar benim bu arı gibi çalışmalarıma göre yine olmadı sanırım...Ateşim düştü..Adet ağrılarım başladı...Akıntım yok...Offfffffffff...Ağlamak istiyorum...

canım hemen ümitsizliğe düşme bende de adet sancısı vardı 10 dk da bir gidip bakıyordum hatta hala belim ağrıyor adet olmadan önce hep böle olurdu bende

canım hemen ümitsizliğe düşme bende de adet sancısı vardı 10 dk da bir gidip bakıyordum hatta hala belim ağrıyor adet olmadan önce hep böle olurdu bende

Dün sabahtan bir ara oldu adet oldum sandım ama baktım yoktu bişey...Bugünde ara ara yokluyor...Ama göğüs uçlarımda acı var yanlarda ağrı var ama akıntım yok ama orası ıslak hep...Bilemiyorum...

Dün sabahtan bir ara oldu adet oldum sandım ama baktım yoktu bişey...Bugünde ara ara yokluyor...Ama göğüs uçlarımda acı var yanlarda ağrı var ama akıntım yok ama orası ıslak hep...Bilemiyorum...

canım bende tuvalete gidip hep baktığımda akıntı değil ama ıslak gibiydi çamaşırım koyu akıntım yoktu yani benimde meme uçlarım ağrıyordu normalde ağrımazdı normal şişlik olurdu yanlarıda ağrıyor benim

canım bende tuvalete gidip hep baktığımda akıntı değil ama ıslak gibiydi çamaşırım koyu akıntım yoktu yani benimde meme uçlarım ağrıyordu normalde ağrımazdı normal şişlik olurdu yanlarıda ağrıyor benim

Canım benim şuan tek farkım başından beri beni rahatsız edici göğüs ağrım olmadı diğer aylar olurdu...Bu ay sadece göğüs ucu ağrım oldu oda sıkınca acıyordu sonra yan tarafları ağrımaya başladı ama bunları sadece sıkınca dokununca ağrısını duyuyorum ve halada var.Akıntım dün vardı bugün yok ama ıslaklık var...Ara ara adet ağrısı gibi hissediyorum ve sanki adet ağrısı hissettiğim yerde ara ara acılı yanmalı bir ağrı oluyor...

Canım benim şuan tek farkım başından beri beni rahatsız edici göğüs ağrım olmadı diğer aylar olurdu...Bu ay sadece göğüs ucu ağrım oldu oda sıkınca acıyordu sonra yan tarafları ağrımaya başladı ama bunları sadece sıkınca dokununca ağrısını duyuyorum ve halada var.Akıntım dün vardı bugün yok ama ıslaklık var...Ara ara adet ağrısı gibi hissediyorum ve sanki adet ağrısı hissettiğim yerde ara ara acılı yanmalı bir ağrı oluyor...
Dilekçim aynı benim belirtilerim var sende ayy inşallah sende hamişsindir canımm

peki hiç miden bulanır gibi oldu mu

Dilekçim aynı benim belirtilerim var sende ayy inşallah sende hamişsindir canımm

peki hiç miden bulanır gibi oldu mu

Arada varla yok arası oluyor sanki ama ben saymıyorum belkide psikolojiktir sanırım ben yaşadığım o şiddetli mide bulantısı arıyorum...

canım seni bu gece rüyamda hamile gördüm seni burdan tebrik ediyodumm hayırlara çıksın inş..

Kızlar az önce bir hamile arkadaştan burda tanıştığım birinden geldi...Bu siteye yeni üyeyken ilk onunla tanıştım ve ilk onun hamile haberini aldım...Bana bu msj yazmış görünce başladım ağlamaya...

canım seni bu gece rüyamda hamile gördüm seni burdan tebrik ediyodumm hayırlara çıksın inş..

Kızlar az önce bir hamile arkadaştan burda tanıştığım birinden geldi...Bu siteye yeni üyeyken ilk onunla tanıştım ve ilk onun hamile haberini aldım...Bana bu msj yazmış görünce başladım ağlamaya...

CANIM BANADA HAMİŞSİN GİBİ GELİYOR AMA DEĞİLSENDE ÜZÜLMENİDE İSTEMİYORUM AMA NE BİLİM İÇİMDEN BİR SES HAMİŞSİN DİYOR opuyorumnanaktan

ya özlemle aynı gün öğrendik onun 1740 değeri benim ise 59 eyvahedigeldismile
Canım ÖZLEM ilk haftadan hamile kaldığı belli eğer kese 2 tane çıkmazsa...Eğer tekse adet bitimi hemen kalmış hamile...Ondan canım değeri öyle...Seninde geç döllenme olmuş canım...Sen bunu kafaya takma pozitif ol ve değerin yükselsin...
inşallah adet olmazsın canımm :Saruboceq: bu ay sanki insanların çiftlenme dönemi gibi geldi bana :roflol:

Öyle olsun kız...İsteyen herkese versin ALLAH ım...

inşallah adet olmazsın canımm :Saruboceq: bu ay sanki insanların çiftlenme dönemi gibi geldi bana :roflol:

Aynen canım ben regl biter b,tmez kaldım.Zaten hesap prtada 4 haftalıkmışım.Sana ne kadar olduğunu söylemediler mi kan testi sonucunda.Pazartesi git ver kan daha yükselicektir değerin.

Senin idrar testinde geç çıkmıştı.Benim hemen belirdi anında.Demekki sende geç döllenme olmuş.Sıkma canını.

Eğer yarında adet olmazsam yarın 1 Mayıs 2 Mayıs sabahı ilk idrarla yapacağım...

Canım valaha banada hamile gibi geliyorsun.İnş.. canım.

Kızlar hatırlıyormusunuz ben 2 kere rüyamda test yaptığımı ve silik çizgiyi gördüğümü söylüyordum.rÜYALARIM gerçek oldu resmen : )

Yaa bende öyleydim hatırlasana.Ateş,m bir düşüyor bi çıkıyordu.Ve ben 2 gün regl ağrısı çektim artık o kadar dayanamıcak bir ağrıydı gece kalkıp ilaç alıp pet koydum o derece yani.Üzülme hemen bence.

Bu arada akıntım 6 gün önce kesildi.Ve şu an kupkuru : )

Son düzenleme:
X