2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Canım eve yeni geldim.Annemelere uçtum kan sonucunu aldıktan sonra : )

ayyy cnm çokk sevindim ya annenler ne yaptı,dr la görüştünmü ne dedi,kan değerin biraz yüksek yada 4 haftayı 3-4 geçmiş olabilir cnm ondan yüksektir,bi ultrasona gir bakalım ne çıkçak,gerçi daha bişey gözükmez der dr ama 2 kesemi tekmi baksınlar,yada sen adetini 30 nisan diye çok geç bekliyodun 26-27si falandı belki

kız bide ikiz gelirse yandın:roflol: değerin yüksek ya olabilir :)))))))))) eeee bakçan artık mecbur

4 haftalık benim 235 çıkmıştı düşün yani :)))))))))))))) 2 günde bir bu değerin 2 katı çıkar sonuç senin ya 4 hafta 4-5 günlük yada ikiz :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))9

İlk inamadı tabi annem sonra gözleri doldu.Tabi babama söylemedim ben.: ) valaha bende bilmiyorum ki iyi bişey mi kötü bir şey mi bu kadar yüksek olması : )

Kızlar kan sonucunu aldım 1760 4 haftalıkmışım : )

ayyyyyyyyyyyyyyyyyy özlemcim süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. ohhhhhhhhhhhhh ohhhhhhhhhhhhhhhhihoyyythihoyyythihoyyyt bi hamiş daha. ben ne dedim sana. hamilesinnnnnn. bencede sen adet gününü iyi hesaplayaamdın ama işe yaradı belki bak hamile kalıverdinnn.... ohhhhhhhhhhhhhh. maşalllahhhhhhhh. benim d eyüksek çıkmıştı gidersen görürsün keseyi bence yarınnn. sanırım sen de aralık mı yoksa ocak annesi mi olucaksın bakalımmmmmmm.

4 haftalık benim 235 çıkmıştı düşün yani :)))))))))))))) 2 günde bir bu değerin 2 katı çıkar sonuç senin ya 4 hafta 4-5 günlük yada ikiz :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))9

Yaa gerçekten mi.Ayy dur kız ne ikizi yaa : ) Ayy gerçekten yüksemiş sizinkine bakarsak.

yok cnm yok son adet olduğun gün ne gün sen okadar günlük hamilesin işte demek 36-38 günlük hamilesin bir aydan bile fazla düşün yani,geçen ayki adet tarihine göre kaç günlük hamile olduğunu hesaplıcaksın işte

valla ikiz olurmu olur. ben de değeri görünce öyle demiştim benim 1940tı ama tek kese gördük ama hala acaba ikizmi diyorum . bakıcaz artık diğer radevuda.belki seninde öyledir...

yok cnm senin 1 ayı geçtiği için fazla işte sanırım bu değer 1 haftalık falan ben 4 hafatlıkken 235se senin üstüne bunun bir hafta daha geçmiş hali işte,ama ikizde olabilir sen yarın git işte,tekizde olabilir bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…