2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Canım bugün tam 5+1 sin ama değerine görede 4 haftalık çıkıyor...Doğum tarihide 29 Aralık canım...

yok cnm senin 1 ayı geçtiği için fazla işte sanırım bu değer 1 haftalık falan ben 4 hafatlıkken 235se senin üstüne bunun bir hafta daha geçmiş hali işte,ama ikizde olabilir sen yarın git işte,tekizde olabilir bakalım

Yaa dediğin gibi olabilir 5. haftaya girmek üzereyimdir. O yüzden o kadar yüksek çıkmıştır : )

arkadaşlar kan testi yaptırmıştım.sonuç 366 çıktı.ne demek şimdi hamile miyimanlamadım???

canım hayırlı olsun. tebrikler. bebişini sağlıkla kucağına da alırsın inşallah.

size hızlı cevap yazıyorum ben nasıl oluyo burdan cevap yazmak.ben 5 subatta ılk bebısımı dusurdum ama 5 haftalıkmıs.doktorum 1 ay yanı bır adet donemı sonra tekrar deneyebılırsınız demıstı 20 marta adet olunca bu ay calısmalara basladık:) hayırlısı ınsallah hamıleyımdır

geçmiş olsun aramıza hoşgeldin. inşallah böyle bişey yaşamazsın bidaha. canım beklenen adet tarihinive kaçıncı denemn olduğuu yazarsan ekliyelim listeye. sanırım ilk denemn olucak.

carnaaa kız nerde kaldınnn çatlattın bizi burda meraktannnnn.pek anlamam bu değerlerden falan yüksekmişşş ayyy ne güzel bide ikiz olurmuşşşşhihoyyyt

evet cnm 5. hafta civarlarındasın,varya geldin arkadan arayı bile kapattın ya 10gündür boşuna konuşuyomuşsun hamileymişsin işte,ben 1 aydır seviniyorum ama topu topu aramızda 12 gün var:roflol: valla 5+1 günlük hamilesin,bide kilo aldım diyo,işte bundan almışsın sen,artık rejim mejim yok,

2010 NİSAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENELER

chocolate........ .............30 nisan........ ...........3. deneme
candygirl85....................30 nisan....................8.deneme
banu77..........................30 nisan....................6.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)
panddamm..........4 nisan....... 2.deneme( MAŞALLAH DİYELİM)
panki..................7 nisan........11.deneme ( BİR GÜNDE 2. SÜPER HABER )
cotanak28..........10 nisan....... 2.deneme ( BİR BOMBA HABER DAHA- DEVAMINI BEKLİYORUZZZZ)
sporstar..............9 nisan ........1. deneme ( İŞTE İLK DENEMEDE TUTTURAN BİR SÜPER ŞANSLI HAMİŞŞŞ)
ilfa.....................16 nisan........3.deneme( TEBRİK EDİYORUZ -NAZAR DEĞMESİN.)
eda80................18 nisan........???????? ( DURULAN TOPİĞİMİZE BİR HAMİŞ DAHA.YUPPİ!!!)
elif159................22 nisan........9.deneme ( LİSTEMİZDE YOKTU AMA NİSAN AYINA Bİ HAMİŞ DAHA EKLENDİ.)
yabangül............17 nisan.........???????( TEBRİK EDİYORUZ -SAĞLIKLA KAVUŞ İNŞALLAH)
denizim16..........24 nisan.........1.deneme ( MELEĞİM CENNETTEN HEDİYEMİZİ KARDEŞİNİ GÖNDERDİ)
estamp..............24 nisan.........1.aşılama ( BİR GÜNDE 2. GÜZEL HABER. NAZAR DEĞMESİN!!!)
deniz1958.........27 nisan..........2.deneme ( OLEYYYYYYY BİR GÜZEL HAMİŞ DAHA. NAZAR DEĞMESİN.)
beliney85...............................................( TEBRİKELR ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN.)
sipiga..............24 nisan...........1.deneme ( İŞTE BİR ÇİFT ÇİZGİYİ GÖREN DAHA.)
carna81...........30 nisan...........2.deneme ( İŞTE ÇOK GÜZEL BİR ANNE ADAYI DAHAAAA....)

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER
welcome.........................1 mayıs.................13.deneme
sellvi...............................1 mayıs...... ..........1.deneme
mse121822.....................3 mayıs.................4.deneme
mutter.............................6 mayıs................3.deneme
sevdalinka06....................9 mayıs.................8.deneme
hazel82...........................9 mayıs.................2.deneme
seliz...............................10 mayıs................4.deneme
karakaya.........................11 mayıs................4.deneme
sinannuray.......................13 mayıs................2.deneme
bsbirkin...........................14 mayıs.................4.deneme
suur.................................14 mayıs...............2.deneme
sherin..............................15 mayıs................5.deneme
d_kupcu...........................16 mayıs...............2.deneme
buurcuum.........................17 mayıs...............2.deneme
nurmeh.............................17 mayıs...............4.deneme
pelin67.............................21 mayıs...............6.deneme
lulu55..............................22 mayıs................3 .deneme
pretty9217........................22 mayıs...............2.deneme
gülpembe80......................22 mayıs...............5.deneme
toprakceylin......................23 mayıs...............3.deneme
hilal24.............................????????................3.deneme
azize1..............................????????...... .......2.deneme

beklemedekiler

andac.............................21 nisan.................3.deneme
gelincikd.........................23 nisan.................2.deneme
gözdeati.........................24 nisan..................6.deneme
bahar07..........................26 nisan..................4.deneme
gisli...............................28 nisan...................1.deneme

denizim16 senın belırtılerın nelerdı.benım 9 gunum var ama belırtım yok.bırde sana sorayım dedım.umudum yk benımde.keske senın gıbı bır surprız olsa canım yaaakeske

evet cnm 5. hafta civarlarındasın,varya geldin arkadan arayı bile kapattın ya 10gündür boşuna konuşuyomuşsun hamileymişsin işte,ben 1 aydır seviniyorum ama topu topu aramızda 12 gün var:roflol: valla 5+1 günlük hamilesin,bide kilo aldım diyo,işte bundan almışsın sen,artık rejim mejim yok,

Sadace folik asite geç beşladım ve ara verdim ya ona kızıyorum.Kız ben regl bittiği gün kalmışım demekki.Öyle kızım ben assolistim :roflol:

denizim16 senın belırtılerın nelerdı.benım 9 gunum var ama belırtım yok.bırde sana sorayım dedım.umudum yk benımde.keske senın gıbı bır surprız olsa canım yaaakeske

Kız üzülme bende umutsuzdum ne oldu.Değerim yüksek bile çıkmış öyle diyoo arkadaşlar : )

canım benim belirtilerimd e ksıklarda ara ara batmalar oluyodu. uyku hali vardı çok fazla. başka da bi belirtim yok diyebilirm canım.

ÖZLEM bu normal doğum tarihin tahmini pc hesaplıyor ama sezeryan olursa 1 hafta erken oluyor...

DENıZ16 canım diğer DENıZ1958 de hamileymiş...

ayy evet bak ona kızdım bende folikten çıkardın bütün sinirini,neyse çok bişey kaybetmişsin sayılmazsın,öle bikaç gün foliksiz geçti,çok etken olmaz yani,zaten bilmeden hamile kalanlar öğrendikten sonra içiyor,sen kardasın boşver :))))) ajda pekkanım benim nasılda son dakka golü yaptın ölebayanssulusmile evet regl inden sonra kalmışsın büyük ihtimalle yada ikiz:emir_bebek::emir_bebek: hayırlısı artık :))

X