2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

2010 NİSAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENELER

gisli...............................28 nisan...................1.deneme
carna81.........................30 nisan....................2.deneme
chocolate........ .............30 nisan........ ...........3. deneme
candygirl85....................30 nisan....................8.deneme
banu77..........................30 nisan....................6.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)
panddamm..........4 nisan....... 2.deneme( MAŞALLAH DİYELİM)
panki..................7 nisan........11.deneme ( BİR GÜNDE 2. SÜPER HABER )
cotanak28..........10 nisan....... 2.deneme ( BİR BOMBA HABER DAHA- DEVAMINI BEKLİYORUZZZZ)
sporstar..............9 nisan ........1. deneme ( İŞTE İLK DENEMEDE TUTTURAN BİR SÜPER ŞANSLI HAMİŞŞŞ)
ilfa.....................16 nisan........3.deneme( TEBRİK EDİYORUZ -NAZAR DEĞMESİN.)
eda80................18 nisan........???????? ( DURULAN TOPİĞİMİZE BİR HAMİŞ DAHA.YUPPİ!!!)
elif159................22 nisan........9.deneme ( LİSTEMİZDE YOKTU AMA NİSAN AYINA Bİ HAMİŞ DAHA EKLENDİ.)
yabangül............17 nisan.........???????( TEBRİK EDİYORUZ -SAĞLIKLA KAVUŞ İNŞALLAH)
denizim16..........24 nisan.........1.deneme ( MELEĞİM CENNETTEN HEDİYEMİZİ KARDEŞİNİ GÖNDERDİ)
estamp..............24 nisan.........1.aşılama ( BİR GÜNDE 2. GÜZEL HABER. NAZAR DEĞMESİN!!!)

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER
welcome.........................1 mayıs.................13.deneme
sellvi...............................1 mayıs...... ..........1.deneme
mse121822.....................3 mayıs.................4.deneme
mutter.............................6 mayıs................3.deneme
sevdalinka06....................9 mayıs.................8.deneme
hazel82...........................9 mayıs.................2.deneme
seliz...............................10 mayıs................4.deneme
karakaya.........................11 mayıs................4.deneme
sinannuray.......................13 mayıs................2.deneme
bsbirkin...........................14 mayıs.................4.deneme
suur.................................14 mayıs...............2.deneme
sherin..............................15 mayıs................5.deneme
d_kupcu...........................16 mayıs...............2.deneme
buurcuum.........................17 mayıs...............2.deneme
nurmeh.............................17 mayıs...............4.deneme
pelin67.............................21 mayıs...............6.deneme
lulu55..............................22 mayıs................3 .deneme
pretty9217........................22 mayıs...............2.deneme
gülpembe80......................22 mayıs...............5.deneme
toprakceylin......................23 mayıs...............3.deneme
hilal24.............................????????................3.deneme
azize1..............................????????...... .......2.deneme

beklemedekiler

andac.............................21 nisan.................3.deneme
gelincikd.........................23 nisan.................2.deneme
gözdeati.........................24 nisan..................6.deneme
sipiga.............................24 nisan..................1.deneme
bahar07..........................26 nisan..................4.deneme
deniz1958......................27 nisan...................2.deneme

kızlar naber???acayip derecede kasıklarım ağrıyor 3 gündür uyuyamıyorum o derece yani.göğüslerim acırdı ama ucu ilkdefa bukdr çok acıyor.bide yediklerim ağzıma geliyor acı bi su tadı var.bilmiyorum valla herşey psikolojikte olabilir ama hiç bukdr belirti yaşamamıştım offff sizde ne var ne yok..kızlar ateşimi sabah ölçtüm 36.6 bu düşük demi hamile olsam yüksek çıkardı ama daha adetimin 20.günü.ateş nezaman yükseliyor??

yok canım bu sabah için yapmadım dün akşam yapmıştım oda saatler sonra ikinci çizgi çıktı bekleyeceğim bir kaç gün daha

hımmmmm. vrasa zaten hemen çıkar canım.
bekliyecekmisin gerçekten bikaç gün
bence gelmezse yarın yine yap diyorum ben.

kızlar naber???acayip derecede kasıklarım ağrıyor 3 gündür uyuyamıyorum o derece yani.göğüslerim acırdı ama ucu ilkdefa bukdr çok acıyor.bide yediklerim ağzıma geliyor acı bi su tadı var.bilmiyorum valla herşey psikolojikte olabilir ama hiç bukdr belirti yaşamamıştım offff sizde ne var ne yok..kızlar ateşimi sabah ölçtüm 36.6 bu düşük demi hamile olsam yüksek çıkardı ama daha adetimin 20.günü.ateş nezaman yükseliyor??

canım valla göğüs acısı tadında benzer şeyleri bende yaşadım.
belki de hamişsindir.
benimde bu kasık ağrıları erken başlamıştı.
36.6 gayet yüksek bi değer bence.
du bakalım belki de hamişsin.

okulda bişeyler yemiştim şimdi ara öğün biraz yoğurt yiyeyim.
biraz da roka canım çekti ya.
sonra da yatıyım azıcık.

chocolate o resimdeki senmisin kaç yaşındasın,gençsin baya sanırım ben 27yim ya artık sölemesi ayıp,yaz geldimi oralara burda geldi valla senin memleketin neresi

Canim benim evet benim resimdeki. Dün diger topicte resim koyma kampanyasi baslatmistik onun icin koymustum :KK70: Evet buraya yaz geldi hava bomba gibi :sm_cool:

Ben 23 yasindayim canim bende okadar genc degilim yani artik kaydirigubbakcemile3

LULU çalış canım sen benim çalışmamı görseydin hele...
gürdüm kız hatta demiştim ya sana bu ay olmazsa hiç olmaz diye
:roflol:

Sen benim gibi 7 senelik evli olsaydın, biraz zor çalışırdın bu kadar .7 sene sonra aklına ben geleyim olur mu?:roflol:
Ay 7 senelik olsaydım kusardım valladelikafadulden
Canim benim evet benim resimdeki. Dün diger topicte resim koyma kampanyasi baslatmistik onun icin koymustum :KK70: Evet buraya yaz geldi hava bomba gibi :sm_cool:

Ben 23 yasindayim canim bende okadar genc degilim yani artik kaydirigubbakcemile3
ben o zaman kahrımdan oleyimdelikafadulden 33 yaşındayım

gürdüm kız hatta demiştim ya sana bu ay olmazsa hiç olmaz diye

Ay 7 senelik olsaydım kusardım valladelikafadulden

ben o zaman kahrımdan oleyimdelikafadulden 33 yaşındayım

Her yasin ayri bir güzelligi var, neden kahrindan ölecekmissin canim ya? Keske hepimiz 18 kalabilseydik ama napalim

Yani yaşın daha küçük demek istedim 30 a kadar yolu var 30 dan sonra yaşım çok demeye başlayın 30 yaşından altındakiler size diyorum:lepi:

Ben bu yasa kadar cocuksuk nasil dayandim, hatta evlendikden sonra 3 sene nasil cocuksuz durdum sasiyorum zaten suan. Cünki oldum olasi en büyük hayalim bebek sahibi olmakti. Bayiliyorum bebeklere. Nekadar büyük derdim olursa olsun birisiyle oynarken herseyi unutuyorum o an icin dünyanin en mutlu insani oluyorum.

Daha dogrusu oluyordum artik öyle degil simdi görünce üzülüyorum keske benimde bebegim yanimda olsa diye. Sanki daha önce bebegim varmista onu özlüyormusum gibi cok tuhaf kaydirigubbakcemile3

lulu sınav sonuçları açıklanmış aöf sende girdiydin dimi yanlış hatırlamıorum
Evet canım ya bir tanesinden düşük almışım ben oda genel muhasebe 33 diğerleri 57 50 falan artık biraz fazla almam lazım büte kalmamak için seinki nasıl sınavların

Ben bu yasa kadar cocuksuk nasil dayandim, hatta evlendikden sonra 3 sene nasil cocuksuz durdum sasiyorum zaten suan. Cünki oldum olasi en büyük hayalim bebek sahibi olmakti. Bayiliyorum bebeklere. Nekadar büyük derdim olursa olsun birisiyle oynarken herseyi unutuyorum o an icin dünyanin en mutlu insani oluyorum.

Daha dogrusu oluyordum artik öyle degil simdi görünce üzülüyorum keske benimde bebegim yanimda olsa diye. Sanki daha önce bebegim varmista onu özlüyormusum gibi cok tuhaf kaydirigubbakcemile3
Olur canım merak etme

canım ben tek dersten girmiştim oda 67 tek dersten mezun olamadım geçen sene kötükedihüso

Ay ne güzel bitti demek bende o günleri görecekmiyim pek çalışasım gelmiyo da yaş aldı başının gidiyor kafam kalınlaştı birazdelikafadulden bir heves girdim işte bakalım

X