2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

ÖZLEM bende belirti sadece göğüs yanlarımda ağrı ve uçlarında acı var arada akıntım oluyor yoğun arada çok azalıyor ama kuru olmuyor...Bazen belim değilde yan taraflarıma doğru ağrım oluyor ama sanırsam o pc başında oturmaktan...
Bende bu ay sadece tek farklı hissettiğim belirti göğüslerimin tamamen ağrımaması önceki aylarda ne dokunabilirdim ne üstüne yatabilirdim hatta yürürken bile ağrım olurdu eğilince bişeye çok ağırlık hissederdim ama bu ay sadece dokununca oda yanlardan dokununca ağrıyor birde uclarını sıkınca okadar...

Akıntın devam ediyor yani güzel.Kasıklarında falan ağrı olmuyor mu?

Valaha canım bilmiyorum ama bana sen hamile gibi geliyorsun.Sen 1 mayısda yapacaksın testi değil mi?Az kalmış benden sonra regl oldun sen.Ben halen bir sonuç alamadım iyi yada kötü.Ne .ğrenç bir durum yaakaydirigubbakcemile3

Ben kızlar koçişi kaldırayımda kahvaltı etsin saat 3 te işbaşı yapacak...Kızlar sanırım bu ay benim koçiş hamile 1 hafta oldu bir uyku bir uykuki sormayın...

Akıntın devam ediyor yani güzel.Kasıklarında falan ağrı olmuyor mu?

Valaha canım bilmiyorum ama bana sen hamile gibi geliyorsun.Sen 1 mayısda yapacaksın testi değil mi?Az kalmış benden sonra regl oldun sen.Ben halen bir sonuç aalamasın iyi yada kötü.Ne .ğrenç bir durum yaakaydirigubbakcemile3

Canım ben akıntımı tuvaletimi yapmadan elimle kontrol ediyorum bazen çok yoğun beyaz akıntı geliyor bazende az geliyor yani kuru olmuyor canım...Ewet 1 Mayıs günüm eğer ateşim düşmezse 2 Mayıs sabahı ilk idrarla yapacağım testimi...

Ben kızlar koçişi kaldırayımda kahvaltı etsin saat 3 te işbaşı yapacak...Kızlar sanırım bu ay benim koçiş hamile 1 hafta oldu bir uyku bir uykuki sormayın...

Demek ki belirtiler eşinde gösteriyor.O belirtileri göstersin sen hamile kal:roflol: hayat müşterektir değil mi ama : )

Canım ben akıntımı tuvaletimi yapmadan elimle kontrol ediyorum bazen çok yoğun beyaz akıntı geliyor bazende az geliyor yani kuru olmuyor canım...Ewet 1 Mayıs günüm eğer ateşim düşmezse 2 Mayıs sabahı ilk idrarla yapacağım testimi...

Hayırlısı olsun canım.İnşş.. vardır bebiş.

bende de akıntı hep var hatta az önce hissettim dedim kesin regl oldum gittim baktım yok akıntıymış ama koyu değil renksiz

Yaa kimilerinde regl ağrısı gibi ağrıda oluyormuş.İnş.. seninkilerde benimkilerde gelmez.Ağrı ile kalırız : ) Bende senin gibiyim canım valaha anlıyorum seni.

Demek ki belirtiler eşinde gösteriyor.O belirtileri göstersin sen hamile kal:roflol: hayat müşterektir değil mi ama : )
Şimdi uyandırdımda diyorum bu ay sen hamilesin sanırım ne bu böyle uyuyorsun diyorum...Birde bilmem olabilrim diyor...Kafa kırıyor benle...Ne yapsın adam baktım ben hamile kalamayınca ben yapayım dedi...kaydirigubbakcemile3
Welcome burdamısın ya şu grafiğime baksana çalışmalara devam ediyimi bilmiyorum hala yumurtlamadım mı ya sinir oldum sıkıldım çalışmalardan
http://www.fertilityfriend.com/home/2e658a grafikten anlarsan tabi

Canım daha yumurtan çatlamamış sen çalışmalar devam et zaten yumurtladığında ben burdayım diye yükselecek...Çalışmaları sıklaştır canım...

Welcome burdamısın ya şu grafiğime baksana çalışmalara devam ediyimi bilmiyorum hala yumurtlamadım mı ya sinir oldum sıkıldım çalışmalardan
http://www.fertilityfriend.com/home/2e658a grafikten anlarsan tabi

Senin regl günün ne zamandı.Canım bırakma ama 3 gün de falan yap.Valaha bende ilk reglim bitti gayet güzel çalışmalra devam ettim.Sonra bir sıkıldım 1 hafta ara verdim.Şimdide o görev gibi yapılan ilişkiler bende isteksizlik, kuruma her bi haltı yaptı yani sorma.Doktora gittiğimde söyliyeceğim bunu da.

canım ya inşallah hamileyizdir sen ne zaman test yapmayı düşünüyorsun canım

Bugün benim 36. günüm cuma 30 nisan yani 38. gün oluyor.Gelmezse yapacağım zaten bu kadar ağrılara rağmen regl gelmiyorsa şüphelenirim.Çünkü oldum olacağım gibi ağrıyor.Ya da stress yapıyoruz gelmiyor meret.

Canım daha yumurtan çatlamamış sen çalışmalar devam et zaten yumurtladığında ben burdayım diye yükselecek...Çalışmaları sıklaştır canım...[/QUOTE]
Of ya sinir oldum çalışmaktan heee sağol canım cevabın için
Senin regl günün ne zamandı.Canım bırakma ama 3 gün de falan yap.Valaha bende ilk reglim bitti gayet güzel çalışmalra devam ettim.Sonra bir sıkıldım 1 hafta ara verdim.Şimdide o görev gibi yapılan ilişkiler bende isteksizlik, kuruma her bi haltı yaptı yani sorma.Doktora gittiğimde söyliyeceğim bunu da.

benim regli günüm aslında 12 mayıs ben geç yazdırdım burda 10 gün beklicem çünkü aynen bende sıkıldım ya zor oldu benim için

Bugün benim 36. günüm cuma 30 nisan yani 38. gün oluyor.Gelmezse yapacağım zaten bu kadar ağrılara rağmen regl gelmiyorsa şüphelenirim.Çünkü oldum olacağım gibi ağrıyor.Ya da stress yapıyoruz gelmiyor meret.

ben daha önce yaptığımda saatler sonra bile görmemiştim ikinci çizgiyi öyle olunca biraz umutlandım sabah tekrar yapayım dedim ama bu karın ağrısı beni yine umutsuzlaştırdı bekleyecem bende 26-28 günde oluyorum bu ay için belki 28 dir o yüzden bende yapmıyorum :dilcikar:

merhabalar kızlar. nasılsınız.
serapın yazısını gördüm üzüldüm.

arkadaşlar ben yine regi oldum..aslında günüm 3 mayıstı bende adet düzensizliği var..aslında 26 günde bir olurum...neyse artık hayırlısı buymuş diyorum...
moralim bozuk...ilk hamileliğimde de çok kötü şeyler yaşamış sonra hamile kalmıştım...bu da böyle oldu...buraya da takılmayacağım artık dualarım da sizinle ben hamiş kalamıcağım bu adet düzensizliği
ile boşuna yer işgal etmeyeyim ...hepiniz için dua edicem...inşalah en kısa sürede herkes hamile kalır....çok güzel vakit geçirdim sitede ...hakkınızı helel edin..benden bu kadar...
deniz beni listeden sil canım kendine de iyi bak.bebişini iyi besle
lulu burcumm...bakın denizi tutturdum eminim ki sizi de tutturdum..bu ay çalışmaları aksatmayın da hamiş kalın...

canım niye heemn böyle pes etin.
canım snein zaten bir evladın var.
aslında denemelerde daha rhat olman lazım.
adet düzensizliğin stresten de kaynaklı olabilir.
sen burda herkese umudunu kaybetmemesi için destek oldun.
şimdi niye böyle yapıyosun.
adetini düzene sokmak için niye soğan suyu içmiyosun.
düzene soktuğunu söylüyolardı.
olmadı doktora git.
hemen içine kapanıp pes etme.
buraya takılmasanda vazgeçme
aama bzide seni çok özlicez.
ve herzman dualrımızdasın sen hiç merak etme tatlım.
gel ama.

X