2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

eğer gecikme olmassa 56 mayıs gecikirsem 10 mayıs.ya bnm regl günüm biraz karıştı bu ay çörek otu falan yediğim için adetim 6 mayısa çekilir die düşünüyorum normalde 10 mayıs...

Canım yumurtlama belirtin de olabilir.Benimde adet öncesi bu belirtiler vardı hepsi geçti.Ne bilim inş.. yerleşiyordur : )

ben adet oldum olacağım kızlar geceden beri kasıklarım ağrıyor.Ama daha olmadım, göğüslerim balon gibi ve uçları falanda ağrıyor.Artık dayanamıcak ya bugün ya yarın gelicek kırmızılarım. sefa gelir hoş gelir.Gelmeseydi hatrım kalırdı : )

arkadaşlar ben yine regi oldum..aslında günüm 3 mayıstı bende adet düzensizliği var..aslında 26 günde bir olurum...neyse artık hayırlısı buymuş diyorum...
moralim bozuk...ilk hamileliğimde de çok kötü şeyler yaşamış sonra hamile kalmıştım...bu da böyle oldu...buraya da takılmayacağım artık dualarım da sizinle ben hamiş kalamıcağım bu adet düzensizliği
ile boşuna yer işgal etmeyeyim ...hepiniz için dua edicem...inşalah en kısa sürede herkes hamile kalır....çok güzel vakit geçirdim sitede ...hakkınızı helel edin..benden bu kadar...
deniz beni listeden sil canım kendine de iyi bak.bebişini iyi besle
lulu burcumm...bakın denizi tutturdum eminim ki sizi de tutturdum..bu ay çalışmaları aksatmayın da hamiş kalın...

Ayy canım benim de düzensiz.Lütfen düzensiz olması hamile kalmana engel değilki.Bizim gibiler sadace ilk ayda falan kalamaz yani biraz beklelememiz lazım.Adet olamamaktan iyidir.Neticede öyle böyle oluyoruz.Çok üzüldüm valaha şu yazdıklarına.Benim ölmem lazım bugün 36. günüm ve ben halen belirsiz bir şekilde bekliyorum.Nasıl stress oluyor insan anlatamam sana bu kadar beklemek.Ve ben hamile kalmazsam bu ayda, her ay uzun süren bekleyişlerim olucak.Keşke bende 26 günde falan adet de olsam sonucu bilseydim.

deniz1958......................27 nisan...................2.deneme
Canım sen daha adet olmadın dimi belkide gözümdende kaçmış olabilir...Olmadıysan test yaptınmı...
gisli...............................28 nisan...................1.deneme
Ben bu arkadaşı hiç görmedim acaba yazdırıp adını yok olanlardanmı...
carna81.........................30 nisan....................2.deneme
chocolate........ .............30 nisan........ ...........3. deneme
candygirl85....................30 nisan....................8.deneme
banu77..........................30 nisan....................6.deneme

Kızlar sizler nezaman testlerinizi yapacaksınız...

Kızz sen artık bu topiği bıraktın.Takılmıyon artık bize : )

senin belirtiler ne alemde.

Yok canım bırakmadım...Benim girdiğim 3 topik var...Biri ateş ölçme topiği oraya ateş ölçümü yaptığımdan giriyorum...Diğeri AZİZE nin topiği o benim ilk topiğim diğeride bu zaten...Fare gibi ordan oraya geziyorum ben...

deniz1958......................27 nisan...................2.deneme
Canım sen daha adet olmadın dimi belkide gözümdende kaçmış olabilir...Olmadıysan test yaptınmı...
gisli...............................28 nisan...................1.deneme
Ben bu arkadaşı hiç görmedim acaba yazdırıp adını yok olanlardanmı...
carna81.........................30 nisan....................2.deneme
chocolate........ .............30 nisan........ ...........3. deneme
candygirl85....................30 nisan....................8.deneme
banu77..........................30 nisan....................6.deneme

Kızlar sizler nezaman testlerinizi yapacaksınız...

canım ben dün akşam yaptım saatler sonra ikinci çizgi çıktı sabah yapmadım tekrar karnım ağrıyor zaten regl olcam sanırım

Yok canım bırakmadım...Benim girdiğim 3 topik var...Biri ateş ölçme topiği oraya ateş ölçümü yaptığımdan giriyorum...Diğeri AZİZE nin topiği o benim ilk topiğim diğeride bu zaten...Fare gibi ordan oraya geziyorum ben...

kaydirigubbakcemile3

Fakındayım canım valaha seyyar gibisin ordan oraya.

Sen en yaptın belirtilerin devam ediyormu? AZİZE nin topiğinde yazmıştın.Devammı halen.

ÖZLEM bende belirti sadece göğüs yanlarımda ağrı ve uçlarında acı var arada akıntım oluyor yoğun arada çok azalıyor ama kuru olmuyor...Bazen belim değilde yan taraflarıma doğru ağrım oluyor ama sanırsam o pc başında oturmaktan...
Bende bu ay sadece tek farklı hissettiğim belirti göğüslerimin tamamen ağrımaması önceki aylarda ne dokunabilirdim ne üstüne yatabilirdim hatta yürürken bile ağrım olurdu eğilince bişeye çok ağırlık hissederdim ama bu ay sadece dokununca oda yanlardan dokununca ağrıyor birde uclarını sıkınca okadar...

arkadaşlar ben yine regi oldum..aslında günüm 3 mayıstı bende adet düzensizliği var..aslında 26 günde bir olurum...neyse artık hayırlısı buymuş diyorum...
moralim bozuk...ilk hamileliğimde de çok kötü şeyler yaşamış sonra hamile kalmıştım...bu da böyle oldu...buraya da takılmayacağım artık dualarım da sizinle ben hamiş kalamıcağım bu adet düzensizliği
ile boşuna yer işgal etmeyeyim ...hepiniz için dua edicem...inşalah en kısa sürede herkes hamile kalır....çok güzel vakit geçirdim sitede ...hakkınızı helel edin..benden bu kadar...
deniz beni listeden sil canım kendine de iyi bak.bebişini iyi besle
lulu burcumm...bakın denizi tutturdum eminim ki sizi de tutturdum..bu ay çalışmaları aksatmayın da hamiş kalın...
Canım üzülme ya umudunu kaybetme önce iyi bir doktora git ondan sonra olacak hayırlısıyla ne o hakkınızı helal edin falan ölüme gidiyomuş gibi kızdırma bizi senkötükedihüso, bak burcuyla benimde bebişimiz olmaz yoksa arada buraya girmezsen tamam çok girme insan stres yapıyor çok girince anlıyorum ama arada gir umudunuda kaybetme ayrıca yer falanda işgal etmiyosun bu ay listesiz deneme yap bakalım sonra ama devam edersin:teselli:

X