2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

ayy benim aynı nedenden dolayı 2. laptop bozuşum biliyomusun ve 2side dell di ikiside arkadan kablosunun temassızlığından gitti,orjinali 200tl falan sonra ben çıkar bantla falan hallettim buyaz babamlar mezuniyet hediyesi alcaklar yeni bunuda onlara vercem annemlerle konuşuruz hem falan diye,garantisi varsa ver dicem cnm ama kablo garanti dışında kalıyo,servise verebilirsin çok tutmaz sanırım ama tamir olmucak bişey olabilir onların kabloları incecik içinde tel tel böle,yenisini alın diyebilirler sen baştan konuş ne olur ne yapabiliriz falan diye

hadi yaa bi kabloyada 200 tl verilmezkii off yaa bnde bantla yapıcam galiba artık tutmuo çünkü:umursamaz:

:kedi:benim canım sağol o senin bakış güzelliğin teşekkür ederim

hadi hadi alçak gçnüllülük yapma . çok gzüelsin valla.

denizcim adet döngün kaç gün benim hep 30 du düşükten sonraki ilk adetim 32 oldu bu ay hangi günler yumurtlama olur?

canım düşükten sonr adette düzensizlikler olabilir oyüzden yumurtlama gününü hesaplaman vakit alabilir. valal 28 günde bir olunca 14. gün oluyo . 30 ise 16. gün olur. ama ben 28 günde oluyorum . bak dğeim çok çıktı demekki erken döllenme. dememki 1. günden önce çatlamış ve döllenmiş. ben 8. günden itibaren çalışmaya başlamıştım zaten.
gebelik. org var ordan hesaplatabilirsin canım.
gerçi ben öyle yapamdım. bi dolu bi boş çalıştım hep. 24. güne kadar. sonra kafama göre takıldım.

hadi hadi alçak gçnüllülük yapma . çok gzüelsin valla.

canım düşükten sonr adette düzensizlikler olabilir oyüzden yumurtlama gününü hesaplaman vakit alabilir. valal 28 günde bir olunca 14. gün oluyo . 30 ise 16. gün olur. ama ben 28 günde oluyorum . bak dğeim çok çıktı demekki erken döllenme. dememki 1. günden önce çatlamış ve döllenmiş. ben 8. günden itibaren çalışmaya başlamıştım zaten.
gebelik. org var ordan hesaplatabilirsin canım.
gerçi ben öyle yapamdım. bi dolu bi boş çalıştım hep. 24. güne kadar. sonra kafama göre takıldım.

ne denir ki bu durumda ewet güzelim diyemem ki:kedi: çook teşekkür ederim:asigim:

iyi geceler denizcim bilgisayardan uzak durmaya çalış benim gibi saatlerce karnının üzerinde durdurma bilgisayarıopuyorumnanaktan

kızlar yarın doktor günüm en son 12. gün gitmiştim 22mm büyüklüğünde yumurtam vardı yarında çatlmışmı diyecek bakalım ama dün kesin çatladı hiçbir ay olmadığı kadar ağrım oldu

cotanak ve sporstar bebeklerin kalp atışları duyulmuş ne güzel gözünüz aydın allahım sağlıkla kucağınıza almayıda nasip etsin inşallah denizim umarım sende 2 hafta sonra duyarsın pıt pıt seslerini:9

canım benım cok tesekkur ederım rabbım en yakın zamanda herkese nasıp etsın:Saruboceq:

sevdalinka06 canım bu değer pregesteron sana yumurtanın kalitesi gösterir değerin güzel ama bunun direk hamilelikle ilgisi yok çünkü bende yumurta takibi yaptırıyorum geçen ay 49 çıktı ama hamilelik oluşmadı

OOO Senin değer de iii çıkmış
ben umutlanmayyayım o zaman :)

bir ssat belirleyelim yine koyalım arkadaşlar birbirimizi görmüş oluruz özelden gün belirleyelim :)

kızlar ben akşam dayanamayıp test yaptım tek çizgi çıktı atmadım ama sonra 2-3 saat sonra bir baktım ikinci çizgi silik çıkmış CADIARZU

X