2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

evet demi valla o öyle diyince umutlandım bide denize demişti sende bu ay kalcaksın die bak o kaldı

içim rahatlasın diyorum ama dr.larda 1 sene öncesini pek tınlamıyolar zaten

Doktorlar doğruyu söylüyor bizim sağlığımız için hemen ilaç falan vermiyor doğal olsun diyolar herşeyi kız ben ilk kimyasal gebelik olduğumda doktor bana kimyasal olabilir bekliyelim düşsün kürtaja gerek kalmasın dedi yaşında küçük dedi ben şaşırdım yani ben gelmişim 33 yaşına bana öyle dedi düşün seni görse daha çocuksun dicek

Hadi bakalım nolcak kalcakmıyız eğer kalırsak mse bence medyumluğa başlasın iyi para var o işlerde

oooo kızım dr.lar neler görüyodur kaç yaşında menopoza grmiş kadınlar bile hamile kalmaya çalışıo

yaa zaten bi yakalayamıorum muabbetleri hep ben çıkınca başlıolar benimi bekliolar nebilmiyorumkismile ee tabi çalışma yapanda vardır aralarında.senin varmı çalışman buggün

yok ben daha yapmadım kız adam 12 de geldi işten accık dinlensin yormayım adamı.ooohh sen erkencisin

Evet geç olunca yapasımız kaçıyor zaten zorla yapıyoruz sıkıldım sen ne zamana kadar yapcan ben 2 kere daha yapcam kapatacam artık ay sezonunu

valla benim bu aralar riskli günlerim 25yle 5 i arası bugünlerde hergün yapıcam sonra bi dolu bi boşa geçcem ayın 16sı işte tarihim o zamana kadar devam ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…