2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kız çok devam etmiyonmu ben bide yumurtlamam 23 ile 27 arası yani bugün son ben 2 günde bir yaptım 20 sinde başladım 2kere daha yapcam bitircem hergün yapınca sperm kalitesi düşüyor ya doktorlar bile öyle demiyormu

kız çok devam etmiyonmu ben bide yumurtlamam 23 ile 27 arası yani bugün son ben 2 günde bir yaptım 20 sinde başladım 2kere daha yapcam bitircem hergün yapınca sperm kalitesi düşüyor ya doktorlar bile öyle demiyormu

yok ya çok deildir zaten yumutlama gnlerinde 2 gnde bi yapcam sonrasında hergün diorum ama sen dememe bakma üşeniyom valla bazen

Evet zor oluyor ya hayırlısı olsun arkadaşım napalım elimizden geleni yapıyoruz gerisi Allaha kalmış

öyle tabi canım vardır herşeyde bi hayır...bizimde hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

Canım ben çıkıyorum görüşürüz biraz ders çalışayım nasıl çalışacaksam artık iyi geceler

Evet canım işletme açıköğretim daha yeni başladım başladığıma da pişman oldum hiç çalışasım gelmiyor valla vizeleri olduk finaller var mayısta

bnde evlendiğim sene iktisat okuodum 1.sınıfta hiç çalışamadım kaldım sonrada kaydımı yeniletmedim öle silindi kaydım.kaçoncı sınıf seninki

daha 1 ama ben 3 sene okucam önlisans mezunu olduğum için 3 sene oldu,iktisatta zor bölüm ben de bir heves girdim şimdide çalışamıyorum

çalış çaılış kızz tabii ne güzel lisans mezunu olcan o zmn.
evet ya iktisatta çok zor anam bnde heves ettim ölee ammaa

ayyy canım kusura bakma tuttum senide kolay gelsin sana allah zihin açıklığı versin
öptümmm kibb grşrzzzopuyorumnanaktan

Arkadaşlar merhaba, hatırlarsanız ben 7 Nisan'da 2. düşüğümü yapmıştım. Kısmetse 10 gün kadar sonra ilk reglimi olacağım. 1 ay geçmiş olacak yani. Bende çalışmalara başlasam diyorum. Çok mu erken olur. Gerçi 2.düşükten sonra test felan yapılsa daha iyi olacak diyeceksiniz siz biliyorum. Aslında bende yaptırmak istiyorum. Özellikle regli döneminde yapılan hormon testlerinden. Haziran gibi çalışmalara başlarım diyordum ancak bekleyecek tahammülüm kalmadı.:KK43:

çalış çaılış kızz tabii ne güzel lisans mezunu olcan o zmn.
evet ya iktisatta çok zor anam bnde heves ettim ölee ammaa

Bencede kesinlikle ihmal etmeyin. Çalışın ve geçin sınıflarınızı. Bende açıköğretim iktisat okudum. Bittikten sonra mali müşavirlik sınavlarına girdim. Mali müşavir oldum. Bu şekilde meslek sahibi olmuş çok tanıdığım var. Kesinlikle pişman olmazsınız. Bu şekilde ders çalışmak biraz sıkıcı haklısınız. Ama biraz gayretle üstesinden gelersiniz.

X