2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

canım sna ıyı geceler ben kacıyom cok belım agrıdı gıdeyımde yatayım bu gece sabah nasıl olacak bılmıyorum

tebrikler denizcimmm
allah kucağına sağlıklı almayı nasip etsin
yüreğini ferah tut her şey psikolojiye bağlı unutmaaa

OOO ne güzel kese bile görünmüş İnşallah kalp atışınıda duyarsın
slm arkadaşlar
ben bugün regl oldumsenağlama
yeni tarih 22 mayıs
Olsun canım hayırlısıyla hepimiz mayısta kalırız hamiş
canım benım gecmıs olsun ıyıyım be canım yarın sabah 11 de doktor randevum var bakalım hayırlısı ıste hersey yarın bellı olacak ne olur banada dua edın kotu bırsey cıkmasın
Dualarımız seninle canım

valla canım alıştım bende bu satte yatsamda uyuyamam sadece eşim gündüzcü olduğu zamn erken yatıyoruz

o zamnda sabah 7 de kalkıyorum eşim gttikten sonra yatmıyorum haliyle uykumda erken geliyo.ama mesela eşim evde olduğu zamn geç yatıyoruz bi okadarda geç kalkıyoruz 11 falan gibi bazen 12 de olduğu oluyo

Hıı güzel ayarlamışsın ben de hep geç yatıyorum sabah eşimi kaldırıp dayanamayıp tekrar yatıyorum bir türlü düzene girmiyor zombi gibiyim bakalım bebek olursa düzene girer diye umut ediyorum üniversiteden beri böyle bozuldu düzenim evlenince düzelir dedim olmadı şimdi bebeğe umut ediyorum

kızz varya bebek oluncada uykuya hasret kalırız valla

valla ben çok seviyorum uykuyu naparım bilmiorum artık ama iş başa düşünce yapıcaz artık.gerçi bi bebeğim olsunda günlerce uyumayım razıyım

Olur inşallahta uyumazsın benimde ya bişey dicem ben çocuk istiyorumda çok istiyorum diyemiyorum içimden gelmiyor niye acaba yaşım geçiyo ya ondan mı acep

bi yandan yaşım geçiyor cabuk olması lazım diyorum bi yandan yoksa olmasamı acaba diyorum tutmadıya 2 kere ondan mı acaba

Olur inşallahta uyumazsın benimde ya bişey dicem ben çocuk istiyorumda çok istiyorum diyemiyorum içimden gelmiyor niye acaba yaşım geçiyo ya ondan mı acep

yok bee canım ondan değildirr yaşla ilgisi yoktur ama ilk bebeğimiz olucak belki ondandır ilk defa alıcaz böyle bi sorumluluk.kız hem böle düşünmende daha iyi ne güzel işte fazla stres yapmıyosunsempatiksalakcinni

Evet bu sefer yapmıyorum çok rahatım bu seferde fazla mı rahatım ne acaba bir daha ki aymı yapsaydım diyorum şimdide

yaa ayşe bu beniim 2. denemem ya eğer bu ayda olmazsa bi dr.a gideyim diyorum sence gideyimmi yoksa daha erkenmidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…