2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

carnacim bu sans bence de...bende öyle en fazla 10 dk da firlarim:))ben ilk bebisimde nasil hamile kaldigimi hala anlamis degilim acikcasi...:)))hemencecik oluverdi...

oda güzel bi bakmışsın hamilesin,aslında işin sırrı bu da biz zorluyoz işi :roflol:

allah gÖnlÜnÜze gÖre versın arkadaŞlar sabırlı olun umudunuzu yıtırmeyınnnnnnn herŞey yoluna gırecekkkkkkk

carnacim bu sans bence de...bende öyle en fazla 10 dk da firlarim:))ben ilk bebisimde nasil hamile kaldigimi hala anlamis degilim acikcasi...:)))hemencecik oluverdi...

Gerçekten o kadar duruyor musunuz ben o kadar bile durmuyordum bak yeni bi şey daha farkettim sayenizde

Hep gülün kızlar : ))

Şimdi yeni nesil böyle herşeyin planını yapıyorlar, önceden millet hamile kaldığını anlamazmış orada burada tarlada doğururlarmış.Biz burcunu bile düşünüyoruz : )Eee tabi buna da -doğmamış çocuğa don biçmek- denmez de ne denir: )

suur seni şanslı gacı : )

amin,inşallah herkesin gönlüne göre versin,çok güzel vakit geçirdim bugün topikte dinlendim valla

benim eşimin annesi yaşlı baya o evde doğum yapmış hep eşine bile dememiş endişelenmesin diye komşusuyla halletmişler nasıl dinliyorum anlattıkça millet hastanede bile rahat doğuramıyor ya

zaten zırt pırt ilişkiye giriyoruz çocuk olsun diye demi :roflol: bende 9ay hamilelik izni 9ayda emzirme izni yapıcam yani

zaten zırt pırt ilişkiye giriyoruz çocuk olsun diye demi :roflol: bende 9ay hamilelik izni 9ayda emzirme izni yapıcam yani

He vallaha,boynumuzun borcu sanki :roflol: aynı izinleri bende kullanacağım canım emin ol : )

Kızlar yiğenimi doktor amcasına götürücem 5 de randevusu var.Şimdilik bebeğim olana o kadar bu küçük böcükle ilgileniyorum.Bebeğim olsun onunda papucunu dama atacağım :roflol:

öptüm. görüşürüz sonra.

Gerçekten o kadar duruyor musunuz ben o kadar bile durmuyordum bak yeni bi şey daha farkettim sayenizde

canim simdilerde 10 dk bekliyorum, bebek olsun diye yerimseniben, ondan önce ben hemen firlardim..firlasanda tutuyor yani tutcagi varsa yerimseniben

merci seker:)darisi ikinciye :dance:

grşrz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…