2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

canım ben öğretmenim öyle olduğu için doğum iznine en uygun zaman yay veya koç olsa çok güzel oluyor gerçe ben koç burcuyum baya haylaz oluyoruz :jeyyar: Kısmet bakalım

Pardon

Bende seksi olur akrep burçları diye şey ettim. : ))

Pandammm inşaalah kalırsın bu ay, güzel haberlerini bekliyoruz.

Ooo süper şimdiki kilon, ben sana göre şişmanım bile çünkü boyum.1.64 .Aynen bende 10 12 kilo alırım diye planlıyorum ama ben ne hesap yapıyorsam olmuyor, bahtsız bedevimiyim neyim : ))

Hiç takmayın İlk işimde öyle mutzudum ki bir deri bir kemiktim evlendikten sonra şiştim bu sefer atandım eşimden ayrı gene süzüldüm:) Yazın şiştim diyet yapiim falan derken bebek düştü o üzüntüyle gene kurudum velhasıl önemli olan huzurumuz olsun Biominera sağolsun:smiley-cool:

Hiç takmayın İlk işimde öyle mutzudum ki bir deri bir kemiktim evlendikten sonra şiştim bu sefer atandım eşimden ayrı gene süzüldüm:) Yazın şiştim diyet yapiim falan derken bebek düştü o üzüntüyle gene kurudum velhasıl önemli olan huzurumuz olsun Biominera sağolsun:smiley-cool:

Seni hayat savurmuş canım : ) Her atraksiyonda bir reaksiyon göstermiş senin vücut.

Tabii öncelikle sağlık ve huzur sağlıkla hamile kalırız, sağlıklı bebeklerimiz olur inşaallah.

Pardon

Bende seksi olur akrep burçları diye şey ettim. : ))

Pandammm inşaalah kalırsın bu ay, güzel haberlerini bekliyoruz.

:dance: :dance: Değişik bir düşünce sonra çok canlar yakar bi de onun peşinden koş Ben ondan çok korkardım eskiden kızım olursa benim gibi özgür olsun, aktif olsun diye düşünürdüm sonra nasıl sahip olucam kötülüklerden nasıl koruycam diye psikolpatlaşırdım yerimseniben doğmamış çocuğa don biçmek bu olmalı

ya negüzel bebek haberleri başlıcak artık herkrsin yavaş yavaş çok merak ediyorum kaç haber alıcaz,pandam seninde inşallah olur,ben spor akademisinde okuyorum o yüzden çok dikkat ediyorum yemek içmeye düzenli spora falan,hocalarımız anlatıyoda kadınlarda her dönem kemik erimesi var ama menopoz döneminde bunun artışı %2ye yükseliyomuş siz şimdiden başlayın süte yoğurta diyorlar ayrıca erkeklerde de aynısı oluyor ama onlarda yılda %1 ben eşimede hep süt içiriyorum hergün,bazı şeylerin detayını iyice öğrenince insanın içinede sinmiyo aksi şekilde yaşamak,hiç spor yapamıyosak günde 1 saat yürüyüş bile yetiyor

Seni hayat savurmuş canım : ) Her atraksiyonda bir reaksiyon göstermiş senin vücut.

Tabii öncelikle sağlık ve huzur sağlıkla hamile kalırız, sağlıklı bebeklerimiz olur inşaallah.

Aynen öyle. Şimdi de eşimle aynı ile gelemedim bir türlüsenağlama Ama inanıyorum herşey yoluna girecek Geç olcak belki ama iyi olcak allahın izniyle

:dance: :dance: Değişik bir düşünce sonra çok canlar yakar bi de onun peşinden koş Ben ondan çok korkardım eskiden kızım olursa benim gibi özgür olsun, aktif olsun diye düşünürdüm sonra nasıl sahip olucam kötülüklerden nasıl koruycam diye psikolpatlaşırdım yerimseniben doğmamış çocuğa don biçmek bu olmalı

Aynen donmamış çocuğa don biçiyoruz, geçen gün annem de aynı şeyi söyledi.Annem ablamın çocuğuna bakıyor,benimki ilgisiz kalıcak ''evladım ortalarda kalıcak''diyorum anneme :roflol:

ya negüzel bebek haberleri başlıcak artık herkrsin yavaş yavaş çok merak ediyorum kaç haber alıcaz,pandam seninde inşallah olur,ben spor akademisinde okuyorum o yüzden çok dikkat ediyorum yemek içmeye düzenli spora falan,hocalarımız anlatıyoda kadınlarda her dönem kemik erimesi var ama menopoz döneminde bunun artışı %2ye yükseliyomuş siz şimdiden başlayın süte yoğurta diyorlar ayrıca erkeklerde de aynısı oluyor ama onlarda yılda %1 ben eşimede hep süt içiriyorum hergün,bazı şeylerin detayını iyice öğrenince insanın içinede sinmiyo aksi şekilde yaşamak,hiç spor yapamıyosak günde 1 saat yürüyüş bile yetiyor

Hiç sorma benim eşim de güya beden eğitimi öğretmeni poposunu kaldırmaz :sm_cool:

bizim olursa her iki tarafında ilk torunu olacak o yüzden pek kıymetli olur sanırım onlarda diyip duruyor biz hep düşünmüyoruz diyoruz onlarıda heveslendirmemek için

canım teşekkür ederim inşallah olur da güzel haberler veririm sizee

Aynen donmamış çocuğa don biçiyoruz, geçen gün annem de aynı şeyi söyledi.Annem ablamın çocuğuna bakıyor,benimki ilgisiz kalıcak ''evladım ortalarda kalıcak''diyorum anneme :roflol:

Çok iyiymiş ya naniknanik Allah da seni güldürsün emi

Ben 15. dk.sonra fırlıyorum : )Ya bu biraz da şans mıdır nedir anlamıyorum.Arkadaşım nişanlı düzenli bir cinsel birlikteliği yoktu nişanlısıyla, düşünün birde korunuyorlar geri çekilme yöntemi ile,kız 2 kere hamile kaldı ve aldırıdı,anlamıyorum gitti yaa : ) ablam 2 sene hapla korundu 1 hapı içmedi,unuttu ve hamile.Biz yastık koyalım,hesap yapalım, ayaklarımızı dikelim olmasın : )

carnacim bu sans bence de...bende öyle en fazla 10 dk da firlarim:))ben ilk bebisimde nasil hamile kaldigimi hala anlamis degilim acikcasi...:)))hemencecik oluverdi...

ayy canım bende çok güldüm ya senin çocuğun doğana kadar ablanınki büyür annen seninkinede bakar,yazık ama yorulan hep anneler oluyor işte benim annemde ben bakarım diyor bakıcı istiyoruz ama nasıl güvencez bakalım bi gelsinde :) yine don biçtik ya olmamış bebeğe

Adamceğiz yoruluyordur bee : )

pandammm bekle ne olcak, biz daha ay sonunu bekliyoruz : )

Ya yok hiç ilgisi yok hafta da iki gün gidiyor 75 km yaylaya o günler gerçekten pelte gibi oluyor ama diğer günler hiç mi insanın içinden gelmez ara ara takılıyorum göbekli beden eği öğrt bi tek sen varsın herhalde diyesempatiksalakcinni

X