2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

arkadaşlar banada misafir geldi kusura bakmayın devam edemedim,çıkıyorum şimdi herkese byyyy

ayyyyyyyyyyyyy süper bi haber gördüm girer girmez . bebişkom hayırklı olsun tatlım . Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. en yakın zmanda da bizim göbüşlere bebiş konsun. kaydirigubbakcemile5:lepi::lepi::lepi:delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldenhihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::teytey::teytey::dance::dance::dance::hooray::hooray::hooray::nazar::nazar:

çok güzel bi haberrrrrrrrr. nisan ayı uğurlu gel hepimize.

ayyyyyyyyyyyyy süper bi haber gördüm girer girmez . bebişkom hayırklı olsun tatlım . Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. en yakın zmanda da bizim göbüşlere bebiş konsun. kaydirigubbakcemile5:lepi::lepi::lepi:delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldenhihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::teytey::teytey::dance::dance::dance::hooray::hooray::hooray::nazar::nazar:

evet canım güzel bir haberdi hihoyyyt benide listenin 27 sine al 2. deneme olarak

Cok sagol canim. Insallah listedeki siraya göre herkes tek tek hamis olur sositososito

Şu dohtorr beye gideyim de bi.Biz de beklemeyiz belki.Yakında seninde haberi alırız desene sporstar : )

ifsumnadial umarım hamilesindir.Kaçıncı denemen canım.

Deniz1958 ben fındık, ceviz, kuru üzüm, keçiboynuzu,incir falan yediriyorum ve bende yiyorum ama abartmıyorum.

ohhoooo kacinci denemem sayisini unuttum ben heray deniyoruz:)))))))

welcome.........................5 nisan.................12.deneme

oozggee.........................6 nisan.......... .......3. deneme

sevdalinka06..................7 nisan..................7.deneme

sporstar..........................9 nisan .................1. deneme

lulu55............................10 nisan..................2 .deneme

horuda............................12 nisan.................5. deneme

ronya..............................12 nisan.................???????

mse121822.....................14 nisan................3.deneme

bsbirkin...........................15 nisan................3.deneme

suur.................................18 nisan...............1.deneme

eda80..............................18 nisan................????????

hilal24.............................21 nisan................3.deneme

d_kupcu..........................21 nisan................1.deneme

andac.............................21 nisan.................3.deneme

nurmeh...........................23 nisan..................3.deneme

gelincikd.........................23 nisan..................2.deneme

denizim16.......................24 nisan........... .....1.deneme

deniz1958.......................3 nisan..................2.deneme

azize1.............................29 nisan...... .........1.deneme

carna81..........................30 nisan................2.deneme

chocolate........ ...............30 nisan........ .......3. deneme

karakaya..........................??????.......... .......??????

luckysenem.....................??????............. ....??????

ifsumnadial.......................??????.......... .......???????

elifecevural........................??????........ ........????????

integral0027.....................???????.......... .....?????

sellvi................................??????...... ............???????

esindirim..........................??????......... ........2.deneme

GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

:CüvCüv:bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)

kusura bakmayın kızlar yarın öğlen buluşalım dedim ama eklenmeyen bi şekilde evden çıkmam gerekti. valla bugün çok güzel bi haberle başladık nisan ayına. inşallah hep böyle devam eder. güzel ahberler alırız mutluluktan havalarda uçarız. ayrın şu sohbet işini yapalım. akşam da gelirim ben yine. ama bu akşam aşk-ı memnu gecesi. filmden sonra gelirim inşallah. bebişkom canım snei tekrar tekrar tebrik ediyorum. Allah sağlıkla byütmeyi nasip eder sen şimdi aralık annesi mi olucaksın.

evet canım güzel bir haberdi hihoyyyt benide listenin 27 sine al 2. deneme olarak

canım benim olsun. daah ilk denemen çok normal ve daha 8 aylık evliymişsin. hiç üzülme. rahat ol bak stres olmayınca bebiş nasıl gelicek. valal ben elimden geldiğince gezip stresten uzak durmaya çalışıyorum ki. hızla gelsin yavrum diye. hamilelik öyle gzüel ki hepimiz bi an önce tadalım.

bebişkom hayırlı olsun çokkk sevindim yaa :)
nasıl oldu anlasana baktım ama cevapları göremedim
belirtiler varmıydı
nasıl öğrendin test mi yaptın ???

kusura bakmayın kızlar yarın öğlen buluşalım dedim ama eklenmeyen bi şekilde evden çıkmam gerekti. valla bugün çok güzel bi haberle başladık nisan ayına. inşallah hep böyle devam eder. güzel ahberler alırız mutluluktan havalarda uçarız. ayrın şu sohbet işini yapalım. akşam da gelirim ben yine. ama bu akşam aşk-ı memnu gecesi. filmden sonra gelirim inşallah. bebişkom canım snei tekrar tekrar tebrik ediyorum. Allah sağlıkla byütmeyi nasip eder sen şimdi aralık annesi mi olucaksın.

sagol canim tekrar. insallah insallah burdaki herkes en yakin zamanda kavusur bebisine

bebişkom hayırlı olsun çokkk sevindim yaa :)
nasıl oldu anlasana baktım ama cevapları göremedim
belirtiler varmıydı
nasıl öğrendin test mi yaptın ???

tskler canim, Yok ya fazla belirtim yoktu sadece herzamankinden farkli olarak gögüslerimin ucu cok aciyordu halada aciyo. Daha önce baska bisi yoktu. bugün rgl günüm ve sol kasigim agriyo biraz.
Rglden 3gün önce test yaptim negatif cikti. 2 gün önce yaptim ikinci cizgi cikti. ve bugün tekrar yaptim ve yine cikti delikafadulden

arkadaşlar bu 7 si gelir mi yaa bir de benim 34gün sürüyor adetim 5 marrtan beri bekliyorum son günler hiç geçmiyorr :KK43: :KK43: :KK43:

sagol canim tekrar. insallah insallah burdaki herkes en yakin zamanda kavusur bebisine

tskler canim, Yok ya fazla belirtim yoktu sadece herzamankinden farkli olarak gögüslerimin ucu cok aciyordu halada aciyo. Daha önce baska bisi yoktu. bugün rgl günüm ve sol kasigim agriyo biraz.
Rglden 3gün önce test yaptim negatif cikti. 2 gün önce yaptim ikinci cizgi cikti. ve bugün tekrar yaptim ve yine cikti delikafadulden

ay maşallh darısı isteyen herkesin başına
allah hayırlı hamilelikler doğumlar versin

X