2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Canım benim bu ay göğüs hassasiyetim diğer aylarıma göre çok farklı...Benim adetim aslında 7 Mayıs ama tabloma göre 1 Mayıs...Geçen ayda tabloyu yapmıştım ben ve adetimden önce adet oldum...

canım sürekli uyuma isteği beni şüphelendirdi...bir kız bebiş mi geliyo sana ..

Canım benim bu ay göğüs hassasiyetim diğer aylarıma göre çok farklı...Benim adetim aslında 7 Mayıs ama tabloma göre 1 Mayıs...Geçen ayda tabloyu yapmıştım ben ve adetimden önce adet oldum...

Vücusunda ki değişiklikleri sendaha iyi ayırt edebilirsin tabi.Valaha sen bu kadar çalışmaya olmuştur kesin bir şeyler : ) ben umutluyum senden : )

denzcim tebrıkler cok sevındım ama ben bıraz tahmın edıyordum.çunku sen sureklı uykum var dıyordun.ama hayalkırıklıgı olmasın dıye bısı dememıstım.ben senden umıtlıydım.alla saglıkla kucagına almayı nasıp etsın:Saruboceq::emir_bebek:

Ayy sende hamilesin galiba : ) inş.. canım yaa.Bende ne mide bulantısı ne baş dönmesi ne uyku hali hiç bişi yok.Ben reglimi bekliyorum sadece : ) Sadace bitip tükenmeyen yeme isteğim var: )

İnşallah canım ya...Bendede o yeme isteği başladı canım aranıyorum hep...Tv de ne çıkarsa canım çekiyor...Düşünün artık ben kebap hiç yemedim merakta etmedim...Akşam Adanalı dizisinde yaparken gördüm canım istedi çok ve ardındanda iskender geldi aklıma...

hissediyorum galiba bende hamileyim ama şu kasık ağrısı ve lekelenme korkutuyor beni yarın kan testi yaptırayım bari güzel bi haber alırsam yazarım sizlere

canım lekenme benim ilk hamileliğimde oldu progestan kullanıca geçiyo..iyi düşün iyi olsun..bol bol dua ettt.

Vücusunda ki değişiklikleri sendaha iyi ayırt edebilirsin tabi.Valaha sen bu kadar çalışmaya olmuştur kesin bir şeyler : ) ben umutluyum senden : )

Canım olanları yazdım zaten...Bu ay o yaşadıklarım diğer ay yaşadıklarımdan çok farklı...Bende o çalışmalara göre olsun artık diyorum ama olmadımı olmuyor...Allah ım inşallah bu sefer duyar sesimizi...
Sende ne var ne yok canım...

İnşallah canım ya...Bendede o yeme isteği başladı canım aranıyorum hep...Tv de ne çıkarsa canım çekiyor...Düşünün artık ben kebap hiç yemedim merakta etmedim...Akşam Adanalı dizisinde yaparken gördüm canım istedi çok ve ardındanda iskender geldi aklıma...

bu yeme istedği daha da şüphelendirdi...welcome bir hafta sabrediceğiz güzel haberin için

Ne görsem onu istiyorum.Özellikle canım bir şey istemiyor mesala.ben her şeyi yemek istiyorum :roflol: sende mi ne görsen istiyorsun: )

welcome bana kalırsa ozellıkle uyku hali hamilelige işaret.hadı bakalım hayırlısı.inşallah hamilesindr:Saruboceq:

canım sürekli uyuma isteği beni şüphelendirdi...bir kız bebiş mi geliyo sana ..

bu yeme istedği daha da şüphelendirdi...welcome bir hafta sabrediceğiz güzel haberin için
İnşallah kızlar...Bunlar değişiklikler yani hissettiğim...
Ne görsem onu istiyorum.Özellikle canım bir şey istemiyor mesala.ben her şeyi yemek istiyorum :roflol: sende mi ne görsen istiyorsun: )

Ewet canım ne görürsem...

Canım olanları yazdım zaten...Bu ay o yaşadıklarım diğer ay yaşadıklarımdan çok farklı...Bende o çalışmalara göre olsun artık diyorum ama olmadımı olmuyor...Allah ım inşallah bu sefer duyar sesimizi...
Sende ne var ne yok canım...

Bende göğüs ağrısı ,şişmesi ve iştah artması dışında bişi yok.Batma vardı kasıklarımda o kayboldu, akıntı da.İyice umudumu yitirdim tabi.Kendi adet olmaya hazırladım maalesef: ) Sanırım o batma olduğu zamanlarda ben yumurtladım.: )

Bende göğüs ağrısı ,şişmesi ve iştah artması dışında bişi yok.Batma vardı kasıklarımda o kayboldu, akıntı da.İyice umudumu yitirdim tabi.Kendi adet olmaya hazırladım maalesef: ) Sanırım o batma olduğu zamanlarda ben yumurtladım.: )

Canım ben adet olacaksam eğer akıntım yok olur 2 gün kala ve ayıptır söylemesi sık büyük wc çıkarım ishal gibi olurum...İlginç ama öyle...

Canım şimdi senin adet günün nezaman...Bak ne diyeceğim...Dün sanırım başka bir topikte arkadaşa sordum senin akıntın varmı diye hala yok dedi...5 küsür haftalık hamile...

kızlar müjde müjde müjdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmm. çiftttttttttttttttttttt çizgiiiiiiiiiiiiiiii hemde okadar belirginki anlatamammmmmmmmmmmmmmmmmmm. yanıltmaz dimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.yarabbim inannamıyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmm. ellerim titriyooooooooooooooooo.

canım arkadaşım,meslektaşım,çok sevindim,bende hamileyim....
kız belki aynı günlerde de doğururuz dimi?...delikafadulden

estamp ve deniz tebrik ederim emin olmak için kan testi de yaptırın
ALLAH büyüdüğünü görmeyi kısmet eder inşallah
iş temizlik yapmayın bol bol dinlenin
iyi tutunsun bebiş

X