2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

canım arkadaşım,meslektaşım,çok sevindim,bende hamileyim....
kız belki aynı günlerde de doğururuz dimi?...delikafadulden

Kizlarrr bugün 3. hamis haberini aldik. :nazar::nazar::nazar: Bir haber daha alirsam gidip test yapacam artik yeter kaydirigubbakcemile3

Benim umudum yok ama belim cok agriyor, kasiklarimda sanci ve akintim var baskada birsey yok :1no2: Ben daha burda kaliciyim.

Son düzenleme:
Kizlarrr bugün 3. hamis haberini aldik. :nazar::nazar::nazar: Bir haber daha alirsam gidip test yapacam artik yeter kaydirigubbakcemile3

Benim umudum yok ama belim cok agriyor, kasiklarimda sanci ve akintim var baskada birsey yok :1no2: Ben daha burda kaliciyim.

Canım senin daha gününe 5 gün var.Üzülme bende buradayım daha kaydirigubbakcemile3

kızlar müjde müjde müjdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmm. çiftttttttttttttttttttt çizgiiiiiiiiiiiiiiii hemde okadar belirginki anlatamammmmmmmmmmmmmmmmmmm. yanıltmaz dimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.yarabbim inannamıyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmm. ellerim titriyooooooooooooooooo.

canım tebrık ederım allah analı babalı buyutsun ayyy cok sevındım ya hihoyyythihoyyythihoyyyt

kızlar bu ani şok habere alıştırmaya çalışıyorum kendimi. hala ben hamilemiyim diyorum.

canım arkadaşım,meslektaşım,çok sevindim,bende hamileyim....
kız belki aynı günlerde de doğururuz dimi?...delikafadulden

ayyyyy ne güzel. ben tahmi etmştim içimden senin hamile olcağını. tebrik ederim. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin canım. ikimizede. buarada ben ocak 2 gibi anne olucam sanırım aama sezeryan olacağından aralık annesiyim sanırım. sen d eöle olur galiba.

estamp ve deniz tebrik ederim emin olmak için kan testi de yaptırın
ALLAH büyüdüğünü görmeyi kısmet eder inşallah
iş temizlik yapmayın bol bol dinlenin
iyi tutunsun bebiş

evet canım yarın yaptırıcam inşallah. güzel bi sonuç alırım inşallah.tabi estamp da.

denzcim tebrıkler cok sevındım ama ben bıraz tahmın edıyordum.çunku sen sureklı uykum var dıyordun.ama hayalkırıklıgı olmasın dıye bısı dememıstım.ben senden umıtlıydım.alla saglıkla kucagına almayı nasıp etsın:Saruboceq::emir_bebek:

sağol canım benim darısı sizin başınıza. hala korkuyorum tyarın şu tsti d eyaptırayım da. doğru en büyük belirtim uyku halimdi. yalnız ben uykuyu sevdiğimen normaldir heralde dedim.

:lepi::lepi::lepi:

Ahh canım benim nasıl sev,ndim anlatamam.Tebrik ederim.Boş yere o kadar stress yaptın, üzüldün ayy şokyatım resmen.Çok mutlu oldum: )

evet ya ne stres yaptım sizede yaptırdım olmıcak ben doktora gidicem dedim. am bebişim karnımdaymış . çok büyük bi süpriz olu bu bana. inanamıyoru hala.

Hemen hemen bir hafta önce banada öyle olmustu ama maalesef gecti simdi yoksa ümitlenirdim simdi. Canim benim bu senin ilk denemen miydi?? Masallah.

Bende istiyorummmmm

evet canım ilk denemmdi. hatta evde dedimki ilk denemede hamile kalanlar ne şanslı dedim şans baan gülmez ddim. mmkünmü ya dedim hep kendimi olmıyacağına inandırdım. ama oldu. Rabbim ol dedi oldu. belli olmaz benim d edoğrudüzgün bi belirtim yok hala. umudunuzu yitirmeyin.

Canim benim allah kimseye bu aciyi yasatmasin. Allah cektigin acilarin mükafatini gönderdi sana insallah. Evet sen boool booool dinlen bebise iyi bak

inşalalh canım ya. bu sefre herşey çok güzel olur inşallah.. dualrınızı esirgemeyin.

yaaaaaaaa nasıl sevindimmm denizz canım benimm tebrik ediyorum seniiopuyorumnanaktan en kısa zamanda bizde kalırız inşallahh

inşallah canım artık herkes yavaş yavaş ben hamileyim diye müjde vericek bu topikten. ben çok inannıyorum. çok sağol canım benim.

Kızlar dün zaten bütün gün uyku halim vardı hep uyumak istiyordum...Akşamada bir başağrısı başladı ve 15 dk içindede miğde bulantım başladı ama çok fazla...Yattım ama uyuyamadım...Su içiyorum ama 1 bardağı anca yarısına kadar oda sanki boğazıma kadar geri geliyor...Sonra neyse uyumuşum...Sabah kalktım ama hemde saat 11:00 di ama yinede bu gözler gidiyor uykuya...Halsizlik var üstümde elim ayağım titriyor sanki...Hiç böyle olmazdım ben...

bi bebiş daha mı geliyo yoksa.adetin gecikirse hemen test yap. tatlım . bakarsın sende mutlu haber verirsin. bak benim hiç umudum yoktu. meğer içimdeymiş.

kızlar müjde müjde müjdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmm. çiftttttttttttttttttttt çizgiiiiiiiiiiiiiiii hemde okadar belirginki anlatamammmmmmmmmmmmmmmmmmm. yanıltmaz dimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.yarabbim inannamıyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmm. ellerim titriyooooooooooooooooo.

denizim16 canım :lepi:çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook sevindimalkisalkisalkis Allahım tamamını erdirsin sağlıkla mutlulukla kucağına almayı nasip etsin Allahım...
kız belkide ben uğur getirdim dün topiğe katıldım bugün hamile haberini aldım...
darısı bizlerin bqşınq inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş demi kızlar

biizimde çalışmalara devam bugün adetimin 17.günü ben brz geç döllenme olduğu için 20.güne kdr çalışmalara dvm etmem lazım 32 günde bir adet oluyorum yaaaa Allahım neolur bizde hamile kalalım sağlıklısıyla hayırlısıylaaa buarada ismimi değiştirmemişler hala yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

welcome canım seni okadar çok merak ediyorum ki maşallah çünkü bu ay süper çalıştın inşallah bu ay olacak canım senden ümitliyim hadi hayırlısı

Tebrik ederim canım...Sen nezaman öğrendin...Öğrenmeden önce ne belirtler hissettin...
2 düşükten sonra 1,5 yıldır hamile kalamadım ,aşılama yaptırdık...adetimden 3 gün önce yani dün kanda baktırdım,hamileyimmmmm...
tek hissettiğim göğüs hassasiyeti.bide adetten 3 4 gün önce karnım,belim ağrımaya başlardı şu an hiç ağrı yok canımopuyorumnanaktan

canım neden olmasın ,belkide olmuştur kimbilir...bak ben 1,5 yıl sonra aşılamayla hamiş oldum,Rabbim sizlere hiç zorluk vermesin inşaallah:lepi:

X