2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Kızlar dün zaten bütün gün uyku halim vardı hep uyumak istiyordum...Akşamada bir başağrısı başladı ve 15 dk içindede miğde bulantım başladı ama çok fazla...Yattım ama uyuyamadım...Su içiyorum ama 1 bardağı anca yarısına kadar oda sanki boğazıma kadar geri geliyor...Sonra neyse uyumuşum...Sabah kalktım ama hemde saat 11:00 di ama yinede bu gözler gidiyor uykuya...Halsizlik var üstümde elim ayağım titriyor sanki...Hiç böyle olmazdım ben...

Birde benim adetime yakın iki göğsümde fena şişerdi ve çok ağrı olurdu...Yürüyemezdim bile ağrısından...Şimdi göğüslerimde öyle ağrı yok...Sadece 5 gün oldu sadece sağ göğüs ucum acıyor sıkınca solda bişey yok ve koltuk altı tarafından göğüslerime dokununca ağrısı oluyor başka ağrım yok birde akıntım var...

öffffff kızlar ama benim çalışmalar aksıcak 2 gün falan kociş hasta olduuu yaaaaaa akşam acile götürdükk

Geçmiş olsun canım...Çok mu hasta yoksa ilerlemesin diyemi acile gittiniz...

saol canımm akşam izin almış işyerinden geldi karnı ağrıyodu bide yediğini çıkarıyodu rahat edemedim bende korktum hemen acile götürüdm zorla bide gelmiyom ben dio sinir etti beni.kum döküyomuş yaaa tamda sırasını buldu yanii

kızlar müjde müjde müjdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmm. çiftttttttttttttttttttt çizgiiiiiiiiiiiiiiii hemde okadar belirginki anlatamammmmmmmmmmmmmmmmmmm. yanıltmaz dimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.yarabbim inannamıyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmm. ellerim titriyooooooooooooooooo.

:lepi::lepi::lepi:

Ahh canım benim nasıl sev,ndim anlatamam.Tebrik ederim.Boş yere o kadar stress yaptın, üzüldün ayy şokyatım resmen.Çok mutlu oldum: )

Birde benim adetime yakın iki göğsümde fena şişerdi ve çok ağrı olurdu...Yürüyemezdim bile ağrısından...Şimdi göğüslerimde öyle ağrı yok...Sadece 5 gün oldu sadece sağ göğüs ucum acıyor sıkınca solda bişey yok ve koltuk altı tarafından göğüslerime dokununca ağrısı oluyor başka ağrım yok birde akıntım var...

Canım bence ğöğüs belirtisi herkes de farklı oluyor.Benimkilerde balon gibi ama bana göre bu işaret değil.Akıntının olması bak güzel.Benimkiler kesildi : ) Umarım hamilesindir.Ne zaman senin adet günün.

saol canımm akşam izin almış işyerinden geldi karnı ağrıyodu bide yediğini çıkarıyodu rahat edemedim bende korktum hemen acile götürüdm zorla bide gelmiyom ben dio sinir etti beni.kum döküyomuş yaaa tamda sırasını buldu yanii

Ozaman onun ilaçlarının dozuda yüksektir...Ne diyeceğimi bilemiyorum...eyvahedigeldismile

welcome inşallahh sende hamişsindir kızzz eğer kalırsan sende bu ay bnde hmen senin o takvimden yapıcamkaydirigubbakcemile3

Canım bence ğöğüs belirtisi herkes de farklı oluyor.Benimkilerde balon gibi ama bana göre bu işaret değil.Akıntının olması bak güzel.Benimkiler kesildi : ) Umarım hamilesindir.Ne zaman senin adet günün.

Canım benim bu ay göğüs hassasiyetim diğer aylarıma göre çok farklı...Benim adetim aslında 7 Mayıs ama tabloma göre 1 Mayıs...Geçen ayda tabloyu yapmıştım ben ve adetimden önce adet oldum...

Tatlım geçmiş olsun.sen bu 2 günde kocana iyi bak, lazım o sana : ) 2 gün ara vermekten bişi olmaz korkma: )

vallaa sorma hemde nasıl bakıyorum gerçi bugün biraz iyi akşam kötüydü yarına tam düzelir heralde..
yaa bn bişey daha sorcam erkeklerde böbrekte kum,taş falan engel olurmu hamile kalmaya

Kızlar dün zaten bütün gün uyku halim vardı hep uyumak istiyordum...Akşamada bir başağrısı başladı ve 15 dk içindede miğde bulantım başladı ama çok fazla...Yattım ama uyuyamadım...Su içiyorum ama 1 bardağı anca yarısına kadar oda sanki boğazıma kadar geri geliyor...Sonra neyse uyumuşum...Sabah kalktım ama hemde saat 11:00 di ama yinede bu gözler gidiyor uykuya...Halsizlik var üstümde elim ayağım titriyor sanki...Hiç böyle olmazdım ben...

Ayy sende hamilesin galiba : ) inş.. canım yaa.Bende ne mide bulantısı ne baş dönmesi ne uyku hali hiç bişi yok.Ben reglimi bekliyorum sadece : ) Sadace bitip tükenmeyen yeme isteğim var: )

vallaa sorma hemde nasıl bakıyorum gerçi bugün biraz iyi akşam kötüydü yarına tam düzelir heralde..
yaa bn bişey daha sorcam erkeklerde böbrekte kum,taş falan engel olurmu hamile kalmaya

Hayır canım hiç alakası yok.Ama sancılı bir şey.Eşinde böbrek taşımı var?

kızlar çok sağolun...Rabbim hepimize bu mutluluğu nasip etsin,tebrik eden herkese teşekkürler...a.s.

welcome bana kalırsa ozellıkle uyku hali hamilelige işaret.hadı bakalım hayırlısı.inşallah hamilesindr:Saruboceq:

X