2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızlar müjde müjde müjdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmm. çiftttttttttttttttttttt çizgiiiiiiiiiiiiiiii hemde okadar belirginki anlatamammmmmmmmmmmmmmmmmmm. yanıltmaz dimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.yarabbim inannamıyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmm. ellerim titriyooooooooooooooooo.

ayyyy denizim16 çok sevindim.Gözün aydın canım.Allah nazarlardan korusun ve darısı başımıza olsn....

kızlar şimdi kürlerimi nasıl yaptığımı anlatayımmmm.
1. adetin ilk günü başladım soğn kürüne sabah akşam bir orta boy soğanı soyuo kaynattım ılık ılık içtim 15 gün oyunca.

2. incir kürü. adetin ilk günü bşaldım sabah akşam 3- incir sıcak suda kaynatıp ılık içtim 21 gün.

3. bal-tarçın-çörekotu. hepsinden birer çaykaşığı gece yatmadan 21 gün yedim.

ben bunlarında faydası olduğuna inanıyorummm

tmm canım yarın kan testini yazarım ağlaya ağlaya gözlerim şişti Allahtan eşim şuan yok evde korkuyom işte yine düşük olcak diye

canim sen kac ayliksin?? Eger yeni ise yumurta yerlesirken lekelenme olmasi dogal neden agliyorsun kendini harab ediyorsun hic gerek yok.

malesef yapamaddım çünkü eşim testi yaparken yanımdaydı. hatat o bana süpriz yaptı ben tek çizgi dir diyeerk çıktım iş yapmaay koyuldm ama çizgi çıkmış eşim gözlerimi kapatıp bana süpriz yptı.

Off offf canim benim sen bu mutlulugu hakettin. Peki hic mi belirtin olmadi canim? Migde bulantisi olsun kasiklarinda bir degisiklik olsun hicbirsey olmadi mi?

kasıkalrımda batma oldu. sanki bika kez yediğim şey ağzıma gelir gibi oldu ama minick. başkada bi belirtim olmadı hiç. ne göğüslerim şişti ne de başk bişey.

canalrım mutluluğumu paylaştığınız için çok ama çok teşekkür ederim. dualarınızı esirgemeyin.ben bir evlat acısı yaşadım. Allahım bu yavrumu sağ-salim sağlıkla hayırlsıyla dünyaya getirip koklamayı . onu büyütp hayal ettiğim günelri yaşamayı nasip etsin. darısı tüm bebek hasreti çekenelre inşallah. ben bi süre çıkıyorum kızlar. sabhtan beri ayaktaım. dualrım sizlerle.

kasıkalrımda batma oldu. sanki bika kez yediğim şey ağzıma gelir gibi oldu ama minick. başkada bi belirtim olmadı hiç. ne göğüslerim şişti ne de başk bişey.

Hemen hemen bir hafta önce banada öyle olmustu ama maalesef gecti simdi yoksa ümitlenirdim simdi. Canim benim bu senin ilk denemen miydi?? Masallah.

Bende istiyorummmmm

canalrım mutluluğumu paylaştığınız için çok ama çok teşekkür ederim. dualarınızı esirgemeyin.ben bir evlat acısı yaşadım. Allahım bu yavrumu sağ-salim sağlıkla hayırlsıyla dünyaya getirip koklamayı . onu büyütp hayal ettiğim günelri yaşamayı nasip etsin. darısı tüm bebek hasreti çekenelre inşallah. ben bi süre çıkıyorum kızlar. sabhtan beri ayaktaım. dualrım sizlerle.

Canim benim allah kimseye bu aciyi yasatmasin. Allah cektigin acilarin mükafatini gönderdi sana insallah. Evet sen boool booool dinlen bebise iyi bak

yaaaaaaaa nasıl sevindimmm denizz canım benimm tebrik ediyorum seniiopuyorumnanaktan en kısa zamanda bizde kalırız inşallahh

X