2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Haaaaaakaydirigubbakcemile3delikafadulden bu da güzeldi 1 ayı atlattın 8 ay

yılbaşı çocuğu olacak bak sonra denizi tv lerde görcez yeni yılın ilk bebeğinin annesi diye,bende 12 gün sıkçam dişimi valla :))))

çok sağol canım benim. etmezmiyim. bu topk en kısa zamanda hamile olack inşallah. duaalrım hep sizlerle merak etmeyin.

hissediyorum galiba bende hamileyim ama şu kasık ağrısı ve lekelenme korkutuyor beni yarın kan testi yaptırayım bari güzel bi haber alırsam yazarım sizlere

inşallah canım hamilesindir. ama kask batmalrı hamiellik belirtisiki zten. bende de öle oldu
hatta dün akşaam kadr.sen yarın yaptır. ben d eyaptırayım bakiim kaç çıkacak.

ya eşim bişeyelr almya çıktı o zman almış gelmiş ben bekliyeyim dedim o yap ddi bi baktık hemen çıkıverdi. ben de inanamıyorum ya.

kızlar demekki umudumuzu asla yitirmemeliymişiz değil mi

evettttt. Rabbim öyle büyükkiiiiiiiiiiiiiiiii. bana mucizemi gönderdi. haayta tutun artık dedi.

valla sormayın yerimde duramıyorum. hepiniz güzel haberler alıcaksınız kızlar una okadr inanıyorum ki. Rabbim çok büyük.

denizcim tebrik ederim hamilelik haberini okuyunca gözyaşlarımı tutamadım inan çok tebrik ediyorum darısı tüm isteyenlerin başına

gülümmmmm benim bu nekadar güzel haber böyle yüzümüzü güldürdün canim allah nazarlardan saklasin tebrik ederim Yigenim olsa bukadar sevinirdim

çok sağol canım benim. darısı benim gzüel arkadaşalrımın başına inşallah. devamı da çok gzüel gelir inşallah. korusun yavrumu Rabbim.

denizim senin adına çok sevindim bizim topikte okudum hemen geldim allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin emin ol bu kadar acıdan sonra bu mutluluğu hakettin bizede dua et rabbim hepimiz için hayırlısını nasip etsin

kizlar benim kasiklarimda sanci var birde belim cok agriyor nedendir acaba yaa

hamilelik belirisi olmasın tatlımmmmmmmm. benimde kasıklarımda hep batma oluyodu.

denizcim tebrik ederim hamilelik haberini okuyunca gözyaşlarımı tutamadım inan çok tebrik ediyorum darısı tüm isteyenlerin başına

canımmmmmmm benim çok sağol. artık sıra sizde. teekr teker hamiş haberleri gelicek ben inanıyorummmm.

tmm canım yarın kan testini yazarım ağlaya ağlaya gözlerim şişti Allahtan eşim şuan yok evde korkuyom işte yine düşük olcak diye

etmezmiyim canım benim. ben çok inanıyoum Allah sabrımızın mükafatını en yakın zmanda veriyo sizede vericek. acıalrımız dinecek, izim de yüzümüz gülecek.dualarım hep sizlerle

hamilelik belirisi olmasın tatlımmmmmmmm. benimde kasıklarımda hep batma oluyodu.

canımmmmmmm benim çok sağol. artık sıra sizde. teekr teker hamiş haberleri gelicek ben inanıyorummmm.

Sanmiyorum gülüm ya cünki benimki sanci batma yok yani. Zaten tek bir belirti bile yok ben eminim bu ay gene olmadi :çok üzgünüm:

Gülüm esine ve ailene nasil haber verdin? Güzel bir sürpriz yapdin mi?

malesef yapamaddım çünkü eşim testi yaparken yanımdaydı. hatat o bana süpriz yaptı ben tek çizgi dir diyeerk çıktım iş yapmaay koyuldm ama çizgi çıkmış eşim gözlerimi kapatıp bana süpriz yptı.

etmezmiyim canım benim. ben çok inanıyoum Allah sabrımızın mükafatını en yakın zmanda veriyo sizede vericek. acıalrımız dinecek, izim de yüzümüz gülecek.dualarım hep sizlerle

bencede baksana sabrının karşılığını çok güzel verdi ilk aydan hemde bu kadar umutsuzken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…