2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Tebrikler... Tebrikler... Tebrikler...
sıra sizde şimdi. topiği açanda hamileyse artık düşünün bu topik çonk şanslı topik.

Bende hamiş olmak istiyorum...Yoksa kafayı sıyıracağım artık...

evfet bencede bereketli bi topic...valla bi ayda nüfus patlaması oldu...bir kaç ay sonra eminim listedeki herkes hamişşşşş

sıra sizde şimdi. topiği açanda hamileyse artık düşünün bu topik çonk şanslı topik.

deniz yine yakalayamadım seni yerinden duramıyon sevinçtenn...sevin arakadaşiım sevinmek en tabi hakkın..birde deniz test ikinci çizgi hemen çıkıyosa kız olma olasılığı yüksekmiş..ikini çizgi yavaş yavaş beliriyosa erkek yani geç döllenmiş...sağlıklı olsunda önemli olan tabi o....benim kızıma hamileliğimde hemen ikinci çizgi çıkmıştıı

Ewet hemde ne nazlı ne inatçı çıktı anlatamam...Bende 1 Mayıs test yapacağım artık...

kızlar kimse yokmu acilll meraktayım dün test yaptım silik çift çizgi çıktı bugun yaptım farklı bi marka ile testte tek çizgi

valla sormayın yerimde duramıyorum. hepiniz güzel haberler alıcaksınız kızlar una okadr inanıyorum ki. Rabbim çok büyük.

kızlar kimse yokmu acilll meraktayım dün test yaptım silik çift çizgi çıktı bugun yaptım farklı bi marka ile testte tek çizgi

canım bence sen yarın sabah ilk idrarınla bidaah dene olmadı kan teti kesin sonuç verrir. det olmadıysan umut vardır hala.

Canım süper süper bir haber çok çok çok sevindim Allah nazarlardan saklasın denizcim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin demekki takmamak lazım olunca oluyormuş:teytey::lepi::teytey:
lulu burcuum ve ben mayıs hamişi deniz nisan hamişi demiştim bakın bunu bana Allah söyletti belki de....deniz tamam burcum lulu ve ben sıra bizde kızlarrrrrr....
Ay kız ağzından bal damlıyor bal bakalım dediklerin inşallah böyle devam eder hepimizolur çocuğu:Saruboceq::Saruboceq:
Ay kız bizdemi aşılama yapcaz desek belki olur kandırsakmı kendimizi
cuma günü adet olmam lazımdı olmadı
Büyük olasılıkla hamile gözüküyosun ama sen yine adetin geçsin bir hafta kadar öyle yap test

canım bilmiyorumki valla. ama söliyim 3 çeşit kür yaptım belki faydası lmuştur. adet olacakalr denesin.

canım bence sen yarın sabah ilk idrarınla bidaah dene olmadı kan teti kesin sonuç verrir. det olmadıysan umut vardır hala.

denizim16 biraz öncede lekelenme geldi kafam çok karışık ve çok üzgünüm ilk bebeğimide lekelenme oldu ve kaybettim aynı şeyleri yaşamak istemiyorum bu sabah ilk idrarla yaptım testin markası infoydu onda çıkmadı dün akşam certain diye bi markayla yaptım onda silik çıktı

2010 NİSAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENELER

bahar07..........................26 nisan..................4.deneme
estamp..........................26 nisan...................1.aşılama
deniz1958......................27 nisan...................2.deneme
gisli...............................28 nisan...................1.deneme
azize1...........................29 nisan...... ............1.deneme
carna81.........................30 nisan....................2.deneme
chocolate........ .............30 nisan........ ...........3. deneme
candygirl85....................30 nisan....................8.deneme
banu77..........................30 nisan....................6.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)
panddamm..........4 nisan....... 2.deneme( MAŞALLAH DİYELİM)
panki..................7 nisan........11.deneme ( BİR GÜNDE 2. SÜPER HABER )
cotanak28..........10 nisan....... 2.deneme ( BİR BOMBA HABER DAHA- DEVAMINI BEKLİYORUZZZZ)
sporstar..............9 nisan ........1. deneme ( İŞTE İLK DENEMEDE TUTTURAN BİR SÜPER ŞANSLI HAMİŞŞŞ)
ilfa.....................16 nisan........3.deneme( TEBRİK EDİYORUZ -NAZAR DEĞMESİN.)
eda80................18 nisan........???????? ( DURULAN TOPİĞİMİZE BİR HAMİŞ DAHA.YUPPİ!!!)
elif159................22 nisan........9.deneme ( LİSTEMİZDE YOKTU AMA NİSAN AYINA Bİ HAMİŞ DAHA EKLENDİ.)
yabangül............17 nisan.........???????( TEBRİK EDİYORUZ -SAĞLIKLA KAVUŞ İNŞALLAH)
denizim16..........24 nisan.........1.deneme ( MELEĞİM CENNETTEN HEDİYEMİZİ KARDEŞİNİ GÖNDERDİ)

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sellvi...............................1 mayıs...... ..........1.deneme
mse121822.....................3 mayıs.................4.deneme
mutter.............................6 mayıs................3.deneme
welcome.........................7 mayıs.................13.deneme
sevdalinka06....................9 mayıs.................8.deneme
hazel82...........................9 mayıs.................2.deneme
seliz...............................10 mayıs................4.deneme
karakaya.........................11 mayıs................4.deneme
sinannuray.......................13 mayıs................2.deneme
bsbirkin...........................14 mayıs.................4.deneme
suur.................................14 mayıs...............2.deneme
sherin..............................15 mayıs................5.deneme
d_kupcu...........................16 mayıs...............2.deneme
buurcuum.........................17 mayıs...............2.deneme
nurmeh.............................17 mayıs...............4.deneme
lulu55..............................22 mayıs................3 .deneme
pretty9217........................22 mayıs...............2.deneme
toprakceylin......................23 mayıs...............3.deneme
hilal24.............................????????.................3.deneme

beklemedekiler

andac.............................21 nisan.................3.deneme
gelincikd.........................23 nisan.................2.deneme
pelin67...........................24 nisan..................5.deneme
gülpembe80....................24 nisan..................4.deneme
gözdeati.........................24 nisan..................6.deneme
sipiga.............................24 nisan..................1.deneme

canım bilemiyorumki. istersen başka bi markadan bidaah yap. eğer çizgi çıkarsa yine progestan diye düşük önleyici ilaç var. doktorunu arayıp bunu alıyımmı diye sorarsın.hemen moralini bozma.

denizimmmmmmmmmmmmmmm oleyyyyyyyyyyyyyyy oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy canım benim tebrik ediyorum inan bana çok sevindindim gözlerim doldu bir hoş oldum bugün güne bize süper başlattın çok çok tebrik ediyorum bizim için de bol bol dua etmeyi unutma canım

hissediyorum galiba bende hamileyim ama şu kasık ağrısı ve lekelenme korkutuyor beni yarın kan testi yaptırayım bari güzel bi haber alırsam yazarım sizlere

denizzzzz duyduklarıma inanamıyorum bu nasıl güzel bir haber böyle yaa,nasıl sevindim,oofff çok tebrik ederim cnm seni,kendine okadar dikkat et ki,sağlıkla kucağına alırsın inşallah,yaa ne zaman yaptın daha sabah konuşuyoduk,iyiki yapmışsın valla yarın dr a git hemen,ohhh 1 ayı atlattın bile kaldı 8ayyy :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…