2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

ay kızlar çalışmaya bizde başladık valla bugün eşim yok diye gece, sabah sabah kaldırdım adamı napıyım belki kaçırırız günleri sizlerde durum nasıl tam gaz devam mı:kedi:
Evet bizde başladık daha 2 kere oldu
:roflol::roflol:

Aklına gelmedi dün inş..

Yok gelmedi unuttuktan sonra yaptım gelmemesi içindelikafadulden

canım ben iş yerinde çalışıyorum maalesef lülülülülülü ama dün akşam yaptık ama çalışma olsun diye değildi istediğimizden malum yeni evliyiz daha :kedi:
haadelikafadulden bende sonradan anladım iş yerinde olduğunu doğru okumamışım msjı öbür türlü çalış çalış devam Allah boş oturanı sevmezdelikafadulden

carnacım senin adetinin maşallahı varmış anlıyorum seni
lulu bizimde daha 2:umursamaz:

Selam kizlar nasilsiniz? Benim kafam cok karisik. bizim simdi 5 gün iliskiye girmemiz yasak spermiogramm icin ama bugün yapiskan uzantili akinti geldi hemde bayagi geldi. Yine ovalasyon testi yapdim yine negativ. Acaba yumurta catladida ovalasyon testleri uyduruk oldugu icin göstermiyor mu? Simdi bozmali miyim bu yasagi bozmamali miyim kafam coook karisik ya

canım uyduruk oldugunu sanmıyorum.bn bugun ovulasyon testınde cıft cızgı gordum.adetımın 12. gunu.oyuzden sız perhızı bozmayın eger dr.a gıtmeye nıyetlıysenız.hıc sılıkte olsa ıkıncı cızgı yok mu.zor gorunuyor da olsa.eger oyleyse bırkac gun sonra pozıtıf olur.ama tek cızgı varsa 5 gun perhızıne uyun.bu arada kacıncı gunun senın?

carnacım senin adetinin maşallahı varmış anlıyorum seni
lulu bizimde daha 2:umursamaz:

bugün boş yarın yapcaz sende bir boş bir dolumu yapıyosun benim yumurtlama günlerim takvime göre 24 25 26 nisan mış ama valla hiç yumurtluyorum gibi değil yani ateş ölçmede yapıyorum hiç uymuyor yoksa bu ay doğru zamanda yumurtlamıcam mı demeye başladım valla

selam kızlar ;adetime 6 gün kala dayanamadım akşam test yaptım 2. cizgi görmedim. Saatler sonrası çok silik çıkan çüzgiyi gördüm ama bunun sağlıklı olmadığını biliyorum :KK43: Adet olmayı bekliyorum ama hiç adet olabilecekmişim gibi ağrım ; göğüs uçlarımda acı falan yok.Sadece geçen hafta gaz ve mide bulantım vardı şimdi o da yok. Sizce hamiş olmam mümkün müdür ?

canım adetın 6 gun varken evdekı testınde cok sılık cızgı vasa hamilesindir dıye dusunuyorum.cunku normalde regl gunund en erken yada 2 gun sonr Yapılması gererkır.sen 6 gun onceden cıft cızgıyı gormussun:lepi:

canım sen inşallah yarın güzel haber verirsin gerçi hafta sonu test yapmaycağım demiştin değil mi

yarın gelmesi gerek ama bahar stres faaln derken gecikebilir ama gecikirse de haftasonu yapmıcm pazartesi - salı falan yaaprım. ama gelir enimki galiba. gerçi çok stres yaptım bu ay. gecikebilir de.

canım uyduruk oldugunu sanmıyorum.bn bugun ovulasyon testınde cıft cızgı gordum.adetımın 12. gunu.oyuzden sız perhızı bozmayın eger dr.a gıtmeye nıyetlıysenız.hıc sılıkte olsa ıkıncı cızgı yok mu.zor gorunuyor da olsa.eger oyleyse bırkac gun sonra pozıtıf olur.ama tek cızgı varsa 5 gun perhızıne uyun.bu arada kacıncı gunun senın?

canım perhiz süesini bozma. sperm analiziniz yanlış çıkar ozaman. sayısı falan az çıkar. gerçi zaten yaaprken soruyolar okadar beklememişseniz yapmıyoalr. doğru yönlendirmeleri için gerekli .

bugün boş yarın yapcaz sende bir boş bir dolumu yapıyosun benim yumurtlama günlerim takvime göre 24 25 26 nisan mış ama valla hiç yumurtluyorum gibi değil yani ateş ölçmede yapıyorum hiç uymuyor yoksa bu ay doğru zamanda yumurtlamıcam mı demeye başladım valla

bizde şimdilik bir dolu bir boş yapıyoruz canım özellikle sabah yapmayı kafama koydum sperm kalitesi yüksek oluyormuş bakalım benimde 26 27 gibi galiba ovulasyon akıntımdan anlıyıyorum ben birde ateş de ölçüyorum hiç bişey anlamasamda

canım adetın 6 gun varken evdekı testınde cok sılık cızgı vasa hamilesindir dıye dusunuyorum.cunku normalde regl gunund en erken yada 2 gun sonr Yapılması gererkır.sen 6 gun onceden cıft cızgıyı gormussun:lepi:

canım 1 saat sonrasında çıkan sonuçalr doğru olmaz diye biliyorum en. sonra çıkıyomuş zaten. bence adetin gecikince ya da olamn gereke gün bidaha yap. tekrarla yani testi.

bizde şimdilik bir dolu bir boş yapıyoruz canım özellikle sabah yapmayı kafama koydum sperm kalitesi yüksek oluyormuş bakalım benimde 26 27 gibi galiba ovulasyon akıntımdan anlıyıyorum ben birde ateş de ölçüyorum hiç bişey anlamasamda
ben de yarın sabah yapıcam benim akıntımdan da anlamıyorum çünkü spermde geldiği için anlaşılmıyor Ateşde ölçüyorum her sabah ama bu sefer çok saçma ateş değerlerim ya bakalım nolcak

ben de yarın sabah yapıcam benim akıntımdan da anlamıyorum çünkü spermde geldiği için anlaşılmıyor Ateşde ölçüyorum her sabah ama bu sefer çok saçma ateş değerlerim ya bakalım nolcak

doğru diyosun spermle gelince karışıyo ama hafif kasıklarda kramp falan giriyor ya onlara dikkat etmeye çalışıyorum işte

Yaa kasık ağrılarım oluyor hafif hafif,Ama regl ağrısı gibi.Sanırım ben 30 nisandan önce olucam.Akıntım halen devam ediyor ama bu regl öncesi akıntısı olabilir.

belli olmaz canım hamilelik belirtisinin de bi farkı yokmuş

X