2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

haklısınız kızlar. kendime hep böle örnekler bulup bak pozitif ol diyorum ama işte insn söz geçiremiyo kendine. çok zor bişey gerçekten ama doğru olumlu düşünmezsem o aşılama da olumlu olmaz. stres olmamam gerekiyo. okadar para vercem durduk yere. ii olucam başalr başlamaz. burda da ordan burdan sohbet edlim uzaklaşalımhamilelik düşüncesinden olur dimi. bana yardım edersiniz.

Aynen ya dur kız kızıda ilişkiden soğutmayalım belki alan razı veren razı dimi amakaydirigubbakcemile3

Valaha ben 1 hafta ara verdim.Sallamışım hamileliği yavv.Dedim ben benlikten çıkıyorum: )

Valaha ben 1 hafta ara verdim.Sallamışım hamileliği yavv.Dedim ben benlikten çıkıyorum: )

Evet o zaman insan ilişkidende soğur valla zorla yapınca ama isteyerek olunca bişey diyemem ,ya hep diyorum bu işi yapanlara Allah kolaylık versin Allah kurtarsın diye yazık

cumartesi yaptırdığımda 65.18 çıktı pazartesi de 272 çıktı
oktorum hamilesin edi ama ben bebeği kesede görememkten çok korkuyorum. dört ay nce dış gebelik geçirdim çok korkuyorum

Sen rahat ol stress yapma olur.Pozitif ol güzel şeyler düşün.Uzan rahatla kendini hamileymiş gibi gör bebeğinin doğduğunu onu kucağına aldığını falan.Neyi düşünürsen o gerçekleşir bunu unutma.İnsan iyiyi de kötüyü de kendi çeker hayatına : )

Dün yapacaktık saat geç oldu diye ses çıkartmadım...Gece işe gidiyor diye...1 saati varken baktım mırıldanıyor zaten sonra neye uğradığımı şaşırdım...Ben dursamda o durmuyor otomatiğe bağladı sanki kendini...Duşunada girdi gitti sonra...

tamam ozaman hep gülüp eğleniriz burda,hamilelikten bahsetsek bile gır gır şamata işte :))
ben 6dan beri uyanığım buara yavaş yavaş yatsam ayıp olmaz demi yarın tatil nasılsa bol bol konuşuruzz herkesee iyi geceler,sizde geç kalmayın aklım burda kalıyo sonra

oktorum hamilesin edi ama ben bebeği kesede görememkten çok korkuyorum. dört ay nce dış gebelik geçirdim çok korkuyorum

Canım zaten doktorunda hamilesin demiş...Dış gebelikmi onu bilemeyiz ama böyle düşünme kendini buna şartlama...Hepsi aynı olacak diye bir şey yok...Keseyide görürsün canım...Allah yardımcın olsun...Allah a hep dua et...Neyin hayırlısını olacağını o bilir...

:roflol::roflol:

Eee tabi adama da bağımlılık yaptı.Hamile kalınca koy kız bir kenara kocanı:roflol:

iyi geceler datlu rüyalar size

boncuk canım dış gebelik olsa düzenli yükselmezdi bence. sen içini fearh tut. biraz zaman geçsin keseni de görürüsün kalp atışını da inşallah. darısı bziizm başımıza.

O zaman iyi değerlein canım öyle stres yapma bende kimyasal gebelik geçirmiştim doktorlar korkutmuştu beni dış gebelikte olabilir diye hiçte öyle olmadı ,sen bir kere dış gebelik geçirdin demek hep geçireceğin anlamına gelmez zaten kanda 3000 olunca değerler ve bebiş nerde ise dış gebelik olup olmadığı anlaşılıyor sen doktora gitmeyi ihmal etme korkma görürsün keseyide kalp atışınıda pozitif ol hamileliğin tadını çıkar ama doktorun dediğini de yap kontrollerini

Evet bencede sen de pozitif düşün aklını başka şeylerle meşgul et ,geçmiş geçmişte kalmış boşver Allahın bildiği varki hemen vermemiş o ne zaman vereceğini biliyor öyle düşün ona göre rahat ol

sağolun kızlar bana dua edin ne olur bende size ederim allah kimsenin kucağını boş bırakmasın

Senin burda çok durman hata hamilesin kız dikkat et kendine uyu tabi dinlen iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…