2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Anam ağladı vallah...Hele o pozisyon beni öldürdü...Bugün çalışma yapmayacaktım ama yumurtlama günlerimdeyim...Yarında doktorun verdiği gün sonra biraz ara...Halim kalmadı...

valla sormayın bende geçen ay heralde evliliğimizin en büyük çalışmasını yapmıştım ya,şimdi istirahat zamanı :))) carnaaaaa ben aynen öle oluyodum biliyomusun yanıyodum böle alev alev eşime diyodumki elini verse serin serin tutayım diye tuttuğum anda anında üşüyodum ortası yok yani,yorganın altından sadece ayak parmağımı çıkarıyodum sıcaktan yanıyorum diye ama ölede üşüyodum hemen :))) gerçi buay sadece yanma kısmı kaldı bütün gün sokakta askılılarlaydım daha uzun giyenler bile vardı dışarda,senin bu durumun neki şimdi böle acaba akannehir

Valaha canım bende bilmiyorum.Bak şu an mesala hem ateşim var hemde battaniyete sarılmışım.Ya birde ben bugün katı bayağa beyaz sümüksü bir şey geldi.Yav yumurtluyoda olabirim haa :) Kız benimki karmakarışık.Nereye çekersen oraya gidiyor işte.

Anam ağladı vallah...Hele o pozisyon beni öldürdü...Bugün çalışma yapmayacaktım ama yumurtlama günlerimdeyim...Yarında doktorun verdiği gün sonra biraz ara...Halim kalmadı...

Kız sen kaç kere yumurtluyon Allah aşkına tavuk gibisin haakaydirigubbakcemile3

welcome bu çalışmaya sen hamile kalırsın bak inşallah tutmuştur birinden biri

İnşallah canım ya...Bu seferde 1 dolu 1 boş yapalım dedik...Yumurtlama günlerindede hergün dedik...Yarında olsun bakalım sonra durum ne olacak...Zaten ben Mayı ın 1inde test yapacağım benim taplo onayladı geri sayım var bende...

allah göstermesin ama buay tutmazsa bile sen öbür aya dinlen biraz cnm kafana göre takıl,inşallah buay olurda 9ay dinlenirsin :)) (welcome)

ya aslında varya siz şöle bi samimileşin artık ya ayrı gayrı nereye kadar belkide yumurtluyon bak kaçırma bu günleri ya (carna )

Kız sen kaç kere yumurtluyon Allah aşkına tavuk gibisin haakaydirigubbakcemile3

Canım eflatun olan yerler internete göre yumurtlama...Zaten akıntıyı gördüğüm günleride yazdım...Birde işte doktorun verdiği günleride yazdım...Yarın bitecek kısmetse tavukluğum...

allah göstermesin ama buay tutmazsa bile sen öbür aya dinlen biraz cnm kafana göre takıl,inşallah buay olurda 9ay dinlenirsin :))

ya aslında varya siz şöle bi samimileşin artık ya ayrı gayrı nereye kadar belkide yumurtluyon bak kaçırma bu günleri ya

Bana mı diyon kız.Bana diyorsan dün bir çalışma oldu :kedi: bugün es geçtim: )

Canım eflatun olan yerler internete göre yumurtlama...Zaten akıntıyı gördüğüm günleride yazdım...Birde işte doktorun verdiği günleride yazdım...Yarın bitecek kısmetse tavukluğum...

Senin bugün kaçıncı günün. Ben dün 26 günü demiştim ya.Yanlış hesaplamışım mart 24 de regl oldum bugün 30. günümmüş.

evet cnm sana demiştim ikinizide alıntı yaptım ama yapamamışım,süperrr bayıldım şimdi ozaman tam bir gün öncesinde beraber olduğunuz için bugünde yumurtlama gününse çok şanslısın,çünkü en ideal olanı 1 gün önce yapılanıymış ya nasıl olsa sperm yaşıyo 72saat sen onu 3 gün stoklucan zaten,ama yarında boş geçme sen :)))))

evet cnm sana demiştim ikinizide alıntı yaptım ama yapamamışım,süperrr bayıldım şimdi ozaman tam bir gün öncesinde beraber olduğunuz için bugünde yumurtlama gününse çok şanslısın,çünkü en ideal olanı 1 gün önce yapılanıymış ya nasıl olsa sperm yaşıyo 72saat sen onu 3 gün stoklucan zaten,ama yarında boş geçme sen :)))))

Kızz 30. günde yumurtama olur mu ya? millet regli tarihini bekliyo artık ben yumurtluyormuyum diye acabalar yaşıyorum:roflol: Bugün beni düşündüren o katı beyaz (uzayan ve şeffaf olandan değil) akıntı mı akıntı da değil.Ya da bir dünki spermciklerdi :kedi:

kızlar naber. aşkı memnuyu bitirdim geldim. ütümü de yatım malum ayrın 23 nisan. offfff git ilşin yoksa dikil ayakta.

Bugün 20. günüm yarın 21 oluyor...

Hımm işte ben o günlerde hiç çalışmadım biliyormusun.20. günü oldu, 1 hafta ara verdim zaten kupkuruydum o dönem hiçde yumurtlama belirtisi yoktu netteki hesaplayıcılarda o tarihlerimi riskli gösteriyordu.Ama bana göre dğildi.

yaaa evet cnm haklısın benimde öyle oluyordu hatta denizime sormuştum,ben unuttum sen deyince aklıma geldi,onlar spermle birleşiyo heralde öyle oluyor hatta bende denizime sormuşltum ertesi gün kalktığımda bütün hepsini dışarı çıkarıyorum demek nasıl tutuncaklar ozaman demiştim oda bana kalitelilerini senin vücudun alıyo zaten onlar kalitesiz olanları demişti bak şimdi hatırladım

boncukk tüp bebek yok şimdilik burda ama sen hamilesin biliyosun demi

X