2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

hoşgeldin denizim nasılsın,hatırlıyomusun ben sana ilişkiye girdikten sonra ertesi gün hepsi çıkıyo sanırım bende akıntı oluyo hep hemen demiştim,carnada da öyle olmuş onlarda sperm olabilir ama kalitesizleridir işte

yaaa evet cnm haklısın benimde öyle oluyordu hatta denizime sormuştum,ben unuttum sen deyince aklıma geldi,onlar spermle birleşiyo heralde öyle oluyor hatta bende denizime sormuşltum ertesi gün kalktığımda bütün hepsini dışarı çıkarıyorum demek nasıl tutuncaklar ozaman demiştim oda bana kalitelilerini senin vücudun alıyo zaten onlar kalitesiz olanları demişti bak şimdi hatırladım

boncukk tüp bebek yok şimdilik burda ama sen hamilesin biliyosun demi

Haa tamam o zaman:içelim:.Ama dediğimi anladın dimi katı ve bembeyaz sümük gibi böyle :1rolleyes:

slm bayanlar aranızda tüp bebek yaptıran var mı acaba ben test yaptırdım beta hcg 272.63 çıktı

Canım hoşgeldin...Yazını görmedik...Burda bildiğim kadarıyla tüp bebek yaptıran yok...Senin değerine göre sen kesin hamilesin canım...Peki doktoruna göstermedinmi sonucunu...Tebrik ederim...

ama ben öncesinden test yapmıcam. tabi gecikirse. umartesi olmam geekiyo. hadi 2 günde müsade verirrim bahardan faaln gecikebilir. baktım olmadı pazartesi-salı test yaparm. aam gelir benimki ya. tabi yoksa zamnında gelmesi daha iyi. heemn giderim doktoruma.uamrım beni kırmaz başalr heemen tedaviye.

evet yapma bencede önceden ben hiç güvenmiyorum o önceden yapılan testlere,haftasonu kafana göre gezz alışveriş falan yap,pek düşünme,sonra duruma göre bakarsın cnm,her 2 türlüde hayırlısı olsun artık

Tamam o zaman.

Deniz kız sende belirti neyim yok mu hiç.Ne biliyorsun belki olmıyacaksın.Bnede çok umutsuzdum valaha, 2 rüyadan sonra bayağa bir umutluyum şimdi.Gaza geldim.Regl olursam üzülürmüyüm belki biraz: )Sende sıkma canını, öylee küsme hayata falan.Mutlu ol canım benim: )

arkadaşlar bebek muhabbetinden kafanızı atıp erkek ailelerini konuşmanız da iyi...bu bebek fikrini kafanızdan atında ne konuşursanız konuşun......
deniz batmalar falan yazmışsın bebiş mi geldi yoksa ...ne güzel süpriz ilk denemede
bucuum lulu kızlar sizin çalışma günleriiniz umarım iyi değerlendirsiniz
benimde adetimin 15. günü bu günde çalışma oldu....ben 19. güne kadar devam edicem ne olur ne olmaz diye....benim ilk hamileliğimde adete bir hafta önce yumurtlamışım o zaman olmuş kızım bu da belki böyle olur diye son bir haftaya kadar deneyin sizlerde...bol şanslar
inşallah tutar çalışmalara başladık 1 dolu 1 boş şekilde hergün hergün yapamıyoz valla yapasımız gelmiyor
aşkı memnu da ki bihterde hamile yaaaaaa..bizda kalamım bu ay lulu burcuuuu ben mayıs ayının garanti hamişleri....kıızlar bakın içimden geldi böyle yazmak...Allah mı söylettiii
deniz seni yazmadım diye küsme seniii nisan listesinde görmek istiyorummmmm
Kız inşallah Allah mı söyletti bakalım çalışıyoruz
slm kızlar
bugün dayanamayıp test yaptım
regliye 3 gün kala
ama ne yazık ki tek çizgi:1no2:
bu ay da olmadı ya...:çok üzgünüm:
hayırlısı ama üzülmemek çok zorrr....senağlama:çok üzgünüm:
Bekle çanım daha günün geçsin hayırlısı olacaksa olsun
*****Kırmızı Renk-----Adet Günü
*****Mavi Renk-----Çalışma Günleri
*****Eflatun Renk-----Muhtemelen Yumurtama Günleri

03.04.2010-----01-----36.1-----Kırmızılar
04.04.2010-----02-----36.0-----Kırmızılar
05.04.2010-----03-----36.1-----Kırmızılar
06.04.2010-----04-----36.3-----Kırmızılar

07.04.2010-----05-----36.3-----Çalışma
08.04.2010-----06-----36.2-----
09.04.2010-----07-----36.1-----Çalışma:hulya:
10.04.2010-----08-----36.2-----
11.04.2010-----09-----36.1-----Çalışma:hulya:
12.04.2010-----10-----36.3-----
13.04.2010-----11-----36.1-----Çalışma-----Beyaz uzayan akıntı:hulya:
14.04.2010-----12-----36.2-----
15.04.2010-----13-----36.1-----Çalışma-----Şeffaf uzayan akıntı:hulya:
16.04.2010-----14-----36.2-----
17.04.2010-----15-----36.1-----Çalışma-----Dr. verdiği çalışma-----DPO onayladı:hulya:
18.04.2010-----16-----36.3-----Çalışma:hulya:
19.04.2010-----17-----36.5-----Çalışma-----Dr. verdiği çalışma:hulya:
20.04.2010-----18-----36.8-----Çalışma:hulya:
21.04.2010-----19-----36.4-----Çalışma-----Dr. verdiği çalışma:hulya:
22.04.2010-----20-----36.4-----Çalışma:hulya:
23.04.2010-----21-----......-----............-----Dr. verdiği çalışma

24.04.2010-----22-----
25.04.2010-----23-----
26.04.2010-----24-----
27.04.2010-----25-----
28.04.2010-----26-----
29.04.2010-----27-----
30.04.2010-----28-----

01.05.2010-----29-----....DPO göre test günü:CüvCüv:
02.05.2010-----30-----
03.05.2010-----31-----
04.05.2010-----32-----
05.05.2010-----33-----
06.05.2010-----34-----
07.05.2010-----35-----....Beklenmeyen kırmızılar:Saruboceq:

Kızlar bu çalışmaya göre bebiş gelir mi???
Anammm sen ne yaptın bu çalışmaya olmıcaksa hiç olmaz valla
slm bayanlar aranızda tüp bebek yaptıran var mı acaba ben test yaptırdım beta hcg 272.63 çıktı
Tüp bebek denemedik daha ama değerlerin iyi gibi daha yeni galiba, tahlil yaptırdığın günden 2 gün sonra iki katına çıkarsa normal gelişiyor demektir

hoşgeldin denizim nasılsın,hatırlıyomusun ben sana ilişkiye girdikten sonra ertesi gün hepsi çıkıyo sanırım bende akıntı oluyo hep hemen demiştim,carnada da öyle olmuş onlarda sperm olabilir ama kalitesizleridir işte

evet canım ilişki sonrası biraz bekliyoruz aam ayağa kalkınca akıntı oluyo. irden kendi akıntımızın okadar yoğunlaşmsı mümkün değil. tabi içinde bizden de bişeyelr var aam akan spermelr de oluyo. ama içeri giden gitm,ştir zaten. sanki herkes ilişkiden sonr bcak kldırıp bekliyımu saatlerce. ben hamile kaldığım ay hiç öyle bişey yapmamıştım. işte o ay nasip olması gerekiyo. olmazsa hepsi boşşşş. öncesinde neler yapmamıştımki.

Kız sen son zamanalrda çok bunalım takılıyorsun.Azcık rahatla : ) sen regl oldun mu? test yaptın mı?

sorma ya ben bu hafta berbattım. çok ağladım. olmadı dedim. ben ilk aydan olucak zannetim dedim eşime. bacağım ağrıyo adet olucam kesin dedim. zaten ben çok şanssızzım . bbeğimi bile kaybettim. o olsaydı uğraşmıyacaktım diye diye ağladım ağladım. eşim diyo bak hiçbi soru yokken kendin hamile klabiliyoken aşılama yptırıcaz ddi sırf hızlandırabiliriz belki diye dedi. am işte çöktübi karamsarlık kurtaramdım kendimi. aşılama da da şans çok diilki. oda olmayabili. işte pozitif olmam lazım ama nasıl becericem.yok canım regl olmadım. cumartesi olmam gerek.

özlemcim belirti oalark adet blirtim var acayip bacakaltrım ağrıyo. genelde bende böle olur. aam ara ara kasıklarımda batmalrda var. bunlarda hiç olmazdı. offffff ne bileyim kendimi dinlememye çalışıyoum. ben adt olucam diye alıştırdım kendimi. eğer olmazsam havalara uçacağım andır.adet olursam heen doktora cuf cuf. o durum biraz rahatlatıyo beni.ozman daha relax olurum belki.

haliyle bir yumurta tembelliğim olduğunu biliyorum zor olucakmış gibi geliyo.her ne hikmetse 2 kez hamile kaldım kendliğinden böle bi problemle. ama destek alırsam daah çabuk olurmuş gibi geliyo. hele böyle ehrşey yarım kalmışken biranda kaldığım yerden devam etmek istiyorum bian önce. ama bu bekleem süreci okadar zorki.işte bundan çalkantıalr yaşıyorum. hem de nasıl

sorma ya ben bu hafta berbattım. çok ağladım. olmadı dedim. ben ilk aydan olucak zannetim dedim eşime. bacağım ağrıyo adet olucam kesin dedim. zaten ben çok şanssızzım . bbeğimi bile kaybettim. o olsaydı uğraşmıyacaktım diye diye ağladım ağladım. eşim diyo bak hiçbi soru yokken kendin hamile klabiliyoken aşılama yptırıcaz ddi sırf hızlandırabiliriz belki diye dedi. am işte çöktübi karamsarlık kurtaramdım kendimi. aşılama da da şans çok diilki. oda olmayabili. işte pozitif olmam lazım ama nasıl becericem.yok canım regl olmadım. cumartesi olmam gerek.[/QUOTE]

Bak sen hep kendi tarafından bakıyorsun.Ateş düştüğü yeri yakar haklısın üzülmekte.Kötü olaylar yaşanır ve gider.Ama buna takılıp kalırsan mutsuz olursun kendinle beraber eşinide mutsuz edersin.Çok sabırsız davranıyorsun.Sende önemli bir sorun yok, eşinde yok.Bu ay kalamazsan, ben önümüzde ki ay en fazla ondan sonraki aya kalacağından eminim.ee sende sabırsız olma.Herşeyin hayırlısı.10 sene çocuğu olmayanlar var olmıyacaklar.Bnede bilmiyorum durumumu belki tüplerim tıkalı.Ama sen HAMİLE kaldın ve tekrar kalıcaksın.Artık üzülme lütfen.Allah daha kötüsünü yaşatmasın sana.

denizcim bak sana ne dicem hep halam halam diyorum ya,onun tam sayısını bilmiyorum ama 3 ya da 4 düşüğü var 4. olanlar 3üzdü hem ve aşılamaydı,halamda hiç bir fiziksel sorun yok dr sadece çok geriyosun kendini ve psikolojik olarak kendini şartlandırmışsın hamile kalamıcammı düşcekmi bunlarda diye ve öyle olunca beyinden bi sıvı salgılamamız gerekirken stresten dolayı bunu salgılayamıyormuşuz ve hamile kalamıyormuşuz,bebek istiyorsan gerçekten ilk önce kendini rahatlatman gerekiyor,bu senden başkası yapamıcağına göre biraz kendini motive etmeye bak,hayatta neler neler var allah başka üzüntü vermesin sana,biraz olumlu düşünmeye çalış cnm bu aşılama için bile çok önemli

LULU gaza gelmişim gibi bir tablo dimi ama...kaydirigubbakcemile3

Kız dilek ben senin yerinde olsaydım .Valaka kocamı görmek istemezdim, kusardım kızz:roflol::roflol:

Allahtan siz yeni evlisiniz en azından bıkkınlık olsa da çok olmaz.Anam bana gün aşırı bile çok.kaydirigubbakcemile3

LULU gaza gelmişim gibi bir tablo dimi ama...kaydirigubbakcemile3

Evet çok gaza gelmiş gibi ben o kadar çalışma yapamam ya çok sıkılıyorum öyle yapamıyorum belkide çocuk için ya ondan, canım istediği zaman zevk olarak yapıyorum 2 günde bir canım istemezse onuda yapmıyorum artık olacağı varsa olur diyorum napıyım offfffff

X