2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

benimde kayınvalidem istemedi beni ama eşimin zoruyla geldiiler 3 defa ama babamda istemiyodu vermedi. çünkü kayınvalidem hergeldiğinde oğlnu övceğe yere yerin dibine sokuyodu sırf babam vermesinde evlenemeyelim diye.bizimde bu şekilde oldu

Eevet canım.

Bzi resimlerimizi koyduk sen beni görmedin mi?
Yok görmedim...

Ewet görüşüyoruz...Aramız gayet iyi...Hiç küs durmadılar...3. günü ellerini öpmeye gittik zaten...

Yok görmedim...

Ewet görüşüyoruz...Aramız gayet iyi...Hiç küs durmadılar...3. günü ellerini öpmeye gittik zaten...

Haa iyi bari.Zaten ne kadar küs kalabiler ki.

Benim dayımın kızı kaçtı.Ondaki ne inatmış ki kızını hiç affetmetti.Öyle de vefat etti zaten.

Oğlunu mu yerin dibine ne sokuyordu : ) Senin kaynana da ayrı bir fıttırk haa : )

aynen canımm birsürü evleri var kayınvalidemin geldi dediki oğlumun evi yok,hiç parasını tutmaz dedi halbuki eşimin işi allaha şükür çok iyi hangi baba olsa vermezdi zaten.ama evlendik herkeste gördü neyin ne olduğunu

Canım beni kayınvalidemde kayınpederimde çok istediler olsun diye...İstemeye geleceklerini duyduğu zaman babam istemedi gelmelerini...
Kayınpederim eşimle aramızda daha bişey yokken beni işyerimde görmüş...Bir markette güvenlik görevlisi olarak çalışıyordum...Eşimde o markette çalışıyordu...Geçip bir kenara beni seyretmiş sürekli...Keşke gelinim olsa demiş ama kimbilir kimin kısmeti demiş hep...
Sonra eşimle tanıştık biz yemekhanede ama 15 gün falan hiç konuşmadık sadece yanımızdan geçerken gülümsedik...Birgün ben güvenlik arkadaşıma sordum kimdir diye oda aynı gün içinde benim sorduğum kişiye sormuş kim diye...
Sonra 01.01.2009 yılında başlangıç yaptık...Ama eşimin ailesinde kimse bilmiyor birirnin olduğunu hayatında...Kayınvalidem günde fal baktırmış...Kadın oğlunun hayatında biri var...Bu evleneceği kız...Aynı işyerinde çalışıyorlar hemde aynı görevdeler demiş...Bu kız elle günle değil kaçak gelecek demiş...Kayınvalidede eve gelince eşimi sıkıştırıyor oda nlatıyor durumu sonra fotoğrafımızı gösteriyor başlıyorlar gülmeye çünkü beni gördüklerinden gelin olarak hep dua etmişler...İşte böyle...

kaydirigubbakcemile3

İlginç bir kadınmıç.Canım sen ona fazla bulaşma.Kaile bile alıp eşinle tartışma konusu bile yapma.Zaten eşinde görür ne olduğunu.Ama erkeklere devamlı onarak anneleri şikayet edince bu onlarda ters tepiyor koruma iç güdüsü oluyor bu sefer, Annelerini savunmaya geçiyorlar : )

bizde 01.01.2009 da başladık :)) ay şu falcıyı çok merak ettim şimdi bilmiyorumkismile

Vayy bee Kayınpederin temiz kalpliymiş.: ) Film gibi valaha.Allah gönüllerine göre vermiş.

Bizimde akrabaya benden 1 sene önce bir kız kaçtı...Evlendiler...Çocuk astsubay kızda öğretmen çıkacaktı ozaman çıktıda...Kızın annesinde ne inat varmış hala konuşmuyormuş...Hemde kızda çocukta aynı köyden...Çocuğun durumu çok iyi çocukta çok sakin bilindik sevilen insanlar...Kızın tarafı durumu iyi değil...Zaten 5 kardeşler sanırm neden vermediler kendileri bilirler artık ama çok mesutlar...

Vayy bee Kayınpederin temiz kalpliymiş.: ) Film gibi valaha.Allah gönüllerine göre vermiş.

Ewet kayın pederim beni çok seviyor...Bir eltim daha var oda 13 yıllık evliler ama bana karşı daha fazla ilgisi...Eşim diyor zaten beni çok seviyorlardı yerimi sen aldın diyor...Kıskanıyormu ney....

aynencanım hiç takmıyorum zaten ama bazen delirtiyo resmen.eşimde biliyo annesinin huyunu ama naparsın annesi işte bnde sırf eşim için gidip geliyorum zaten onun hatırı için

O falcı kayınvalidemin halasının kızı oluyor ama ben görmüyorum onu pek...Görsem zaten diyeceğimki bunu bunu bildin...Kaçtığım zaman bende fal baktırmıştım bebek için zamanı var demişti ama fazla değil dedi...Diyeceğim bebek nerde kaldı bbeebbeekk......

vayy bee bnde şu falcıyı merak ettim bizdemi gidip baktırsak bebek için ne zamn olcak diyekaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…