2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

bende ıkıncı buyugum 28 yasındayım :hulya: eyvahedigeldismile

Yine de beni geçen olmadı.: )

Sayfa da gözüküyordum ama yemek yapıyordum.Sebzeli mantar sote ve makarna yaptım . )

Kızlar eşim tahlil yaptırmıştı.Penil dopler, prolaktin, testesteron falan turp gibiymiş.: ) Bir sorun olursa bende olur: )

İyiyiz canım.Nasıl gidiyor hamilelik?

canım benım ya ıyıyım ıste habıre yatıyorum arada bır az mıktardda kanamam oluyor ama doktor bu aralar gelır bıraz dedı salı gunu gıdıp kalp atıslarını duyacagın ınsallah rabbım nasıp ederse o gune kadar ınankı dahala hamıle gıbı gormuyorum kendımı bakalım hyırlısı neyse o olur ınsallah bu arada ismım denız yasımda 28

canım benım ya ıyıyım ıste habıre yatıyorum arada bır az mıktardda kanamam oluyor ama doktor bu aralar gelır bıraz dedı salı gunu gıdıp kalp atıslarını duyacagın ınsallah rabbım nasıp ederse o gune kadar ınankı dahala hamıle gıbı gormuyorum kendımı bakalım hyırlısı neyse o olur ınsallah bu arada ismım denız yasımda 28

Oh ohh iyi, kendine çok dikkat et.İnş. kalp atışlarınıda duyacaksın.Sen rahat ol, stres yapma yeter.Kilo aldın mı?

Bende 30 doğru giden 1 ben varım diye bunalıma giriyorum : )

elif benimde prolaktin biraz yüksek çıktı 1 ay oldu dostinex kullanıyorum..1 ay daha kullanıcam..doktor 2 ay kullan dedii...umarım benimde senin gibi olur bu ay olmasa da 2. ayımda kalırımm..

ınsallah canım ya yok bıtanem almadım suan 63 kıloyum bakalım ne olacak baya bı dıkkat edıyorum ama hayırlısı canım benım bende 30 merdıven dayadım

ben de 1981 doğumluyum arkadaşlar..yani 29 yaşında topiciğimizin büyüklerinden sayılırım...30 olmadan 2...çocuğuda yapıyım diyorummm

ahhh ahhhh kızlar ben anlatmaya kalksam şu kaynana olaylarını saatlerce bıtmez.bız konusmuyouz 3 yıldır.nısanlılıgımızdan beri.esim de konusmuyor.arada sırada gelıp barısmaya calısırlar.ama benım ıcın zaten bıttıler.esimde ıstemıyor.anne baba olarak sahıp cıkıp dugunumuzu yapmadılar.bızı ayırmaya calıstılar.esıme benden ıcın onunla evlenırsen eve gelme dedıler.esımde ılıskısını kestı onlarla.esımın uzerınde evı vardı.onu aldılar.esım onlarla konusmuyor dıye ve bız evlendık dıe.sımdı de gelıp gelıp duruyorlar barısmak ıcın.affetmıyoruz.ki benım bır tane kotu lafım olmamıstır onlara.esım de bunun farkında oldugu ıcın karsı cıktı onlara.bana bır suru ıfıra attılar.küfürler pislikler cabası.oyle terbıyesız ınsanlar kı.benım ve annemın yanında esime kac defa küfür ettiler.agızlarından küfür düşmeyen pislik yaratıklar ya.sanırım ben en kotusune çattım.ama esım cok ii.o da bılıyor onların ne mal olduklaını.ama artık yakamızdan düssünler.hala barısmaya calısıyorlar. yüzsüz yüzsüz.bütün gemileri yaktılar.bır de bızı barıstırmaya calısanlar cahil işte dıyorlar.ne cahılı.magaradamı yasamıs bunlar.bız yapsak cahıl desınler.gencız olmustur denır.ama 50 yasında ınsanlar ne cahıllıgı.offf offf yarama bastınız:eek:klava:ama sımdı bana attıklarııftıraların hepsı kendı kızlarının basına gelıyor.hele o gorumcecıkler ne fenaaa.ne tehtıd msjları attı bana.esım ona msj attı .sonra esımı arayıp benım ona msj attıgımı.sacını basını yolarım dedıgımı soylemıs.msjı yazan esımdı.bır suru ıftıra daha.hangısı anlatsam.ama allah buyuk.sımdı kopek gıbıle.beter olsunlar.bu dunyada degıl obur dunyada da 20 tırnagım yakalarında

amannn varyaa 10 kişiden 7 sinde mutlaka bu sorun var hazelcim sana benzer işte benimkide ama mümkün olduğunca görüşmemeye çalışıyorum.söylediklerine de takmıyorum valla allahtan eşlerimiz iyide onlara uymuyorlar.aynı benimkide düğünümüzü bile yapmadılar herşeyi eşim yaptı herşeyi kayınvalidem sadece hediyelik biezikler oluyo ondan takmıştı evimde bi tane iğnesi dahi yok

ay kızlar hep aynıyız biz kavgalı falan değiliz ama mesafeliyiz bizimde düğünümüzü yapmadılar bir çekirdek almadılar aynı burcu senin gibi hediyelik bilezik taktılar

ay kızlar hep aynıyız biz kavgalı falan değiliz ama mesafeliyiz bizimde düğünümüzü yapmadılar bir çekirdek almadılar aynı burcu senin gibi hediyelik bilezik taktılar

canım hiç bişey yapmadıkları gibi çok kıskanıyo benim herşeyimi dahada üstüne eşimin onlara maddi yönden destek olmasını bekliyolar durumları yokmu var kaç tane evleri var ama biz kirada oturuyoruz .

inanamıyorum ya Allaha havale edelim kızlar sonunda gülen biz oluruz onlar yaptıklarından elbet bi gün utanacaklar

canım hiç bişey yapmadıkları gibi çok kıskanıyo benim herşeyimi dahada üstüne eşimin onlara maddi yönden destek olmasını bekliyolar durumları yokmu var kaç tane evleri var ama biz kirada oturuyoruz .

ay nasıl rahat ediyorlar ya benim kayınbabam taşeronluk yapıyor sırf biz kirada oturmayalım diye işi daire karşılığı yapıyor oğlumun evi olsun kiradan kurtulsunlar diye

amannn varyaa 10 kişiden 7 sinde mutlaka bu sorun var hazelcim sana benzer işte benimkide ama mümkün olduğunca görüşmemeye çalışıyorum.söylediklerine de takmıyorum valla allahtan eşlerimiz iyide onlara uymuyorlar.aynı benimkide düğünümüzü bile yapmadılar herşeyi eşim yaptı herşeyi kayınvalidem sadece hediyelik biezikler oluyo ondan takmıştı evimde bi tane iğnesi dahi yok

canım sorun dugun yapmalarımaddıyat falan degılkı.demek ıstedıgım pislik yaptıkları ıcın dugunde bıle bulunamadılar.benım eşim de ısterdı aılesını yanında ama oyle gerı dönüşü olmayan terbıyesızlıkler yaptılar kı nişandan sonra ilişki kesıldı zaten.esımde bende sükür calısıyoruz.evımızıde aldık arabamızı da .rabbım yardım ettı.zaten onların ince iğnelerini istemezdım ama olay o degıl.ii insanlara rastlayamadım.hala gelıp barısmaya calısıyorlar.gelmesınler.onlar her geldıklerınde benım huzurum bozuluyor.tedırgın oluyorum.ıyıce sogudum yaaa.yuzlerını gormek ısımlerını duymak ıstemıyorum.bır ınsan bır yuvayı yıkmaya nasıl calısır.helede bu senın cocugunsa.:umursamaz:

X