2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

zaten 20 yaşımda evlendim eee 2 seneyide bitirdik kocamla gezdim,tozdum herşeyi yaşadık sıra bebeğe geldi artık.bende çocuğum daha ama birlikte büyürüz bizde napalım

zaten 20 yaşımda evlendim eee 2 seneyide bitirdik kocamla gezdim,tozdum herşeyi yaşadık sıra bebeğe geldi artık.bende çocuğum daha ama birlikte büyürüz bizde napalım

Bende evlendim 2 ay sonra 22 yaşıma girdim.22 yaşında evlendim sayılır.Ben haziranda 7 senelik olucam 2 senede flört var.9 senedir gezip tozuyoz : )

Kendini hazır hissetmekle alakalı.Benim eşimde istemedi.ki 35 yaşında : )

Ben şimdi keşke daha erken çocuk için çalışmalara başlasaydım diyorum.Hayırlısıyla bir sorun çıkmadan bir çocuğum olsa.Geç kaldığım için sabırsızlanıyorum tabiki.Hemen olsun diyorum bu sefer.

Dilek birde bana yakın olan Sinem ve deniz var onlarda 27 yaşında : ) ben sizin ablanızım üleynn : )) (bundan memnun değilim tabiki) : ) 30 yaş sendromuna girdim resmen : )

Bende evlendim 2 ay sonra 22 yaşıma girdim.22 yaşında evlendim sayılır.Ben haziranda 7 senelik olucam 2 senede flört var.9 senedir gezip tozuyoz : )

Kendini hazır hissetmekle alakalı.Benim eşimde istemedi.ki 35 yaşında : )

Ben şimdi keşke daha erken çocuk için çalışmalara başlasaydım diyorum.Hayırlısıyla bir sorun çıkmadan bir çocuğum olsa.Geç kaldığım için sabırsızlanıyorum tabiki.Hemen olsun diyorum bu sefer.

bi sorun olmadığı sürece olur inşLLah yaşında zaten ideal bence kaç yaşındaki kadınlar kalıyo hamile yaa.bide bişey daha sorcam 7 yıl boyunca senmi korundun eşinmi

Eşim evlendiğimizden beri korunmadı bende korunmadım...Hamile kalırsam eğer çocuk doğduktan sonra sipral taktırırım diyorum...Ap ve iğne iyi değil diyorlar...

bi sorun olmadığı sürece olur inşLLah yaşında zaten ideal bence kaç yaşındaki kadınlar kalıyo hamile yaa.bide bişey daha sorcam 7 yıl boyunca senmi korundun eşinmi

Ben ilk 3 sene doğum kontrol hapı kullandım.Ama bilinçli bir şekilde şöyle;Yaz ayları hiç almadım eşim korundu.Daha sonraları 3 ay kullandım ve 1 ay bazen 2 ay ara verdim eşim korundu.3 seneden sonra doğum konrtol hapını tamamen kullanmayı bıraktım.Eşim korundu geri çekilme.Ama çocuk istemediği için adam kaçırmamak için çok dikkatliydi : )

welcome bende sendenim canımm bende kaçağımmm

Canım ben daha önce nişanlılık yaşadım...Nişanı atınca karşı taraf bir hayli bizde moral bozukluğu yaşattı halada yaşatıyorlar o nedenle ailem mahkemeye verdi...
Eşiminde benimle 2. evliliği ilk evliliği kaçmayla düğünle tam 1 ay sürmüş...
Her iki durumda böyle olunca babam tepki verdi istemeye gelecekleri gün bende birkaçgün sonra kaçtım...

Sizin kocalarınız da gençmiş yahu : ) Benimki 35 yaşında ama yaşını göstermez.Spor yapar falan, kendine bakar: )

en iyisini yapmışın hapı bırakmakla ne kadar doğru bilmiyorum ama hap yumurtalıkları tambelleştiriyomuş sanırım

Canım ben daha önce nişanlılık yaşadım...Nişanı atınca karşı taraf bir hayli bizde moral bozukluğu yaşattı halada yaşatıyorlar o nedenle ailem mahkemeye verdi...
Eşiminde benimle 2. evliliği ilk evliliği kaçmayla düğünle tam 1 ay sürmüş...
Her iki durumda böyle olunca babam tepki verdi istemeye gelecekleri gün bende birkaçgün sonra kaçtım...

Kzı ne sevgiymiş : ) ben kimse için senin yaptığını yapamazdım.Ailemden korktuğum için falan değil tabikide.Çok da demokrat bir aile de büyüdüm.Babam beni vermek istemedi çünkü okulum vardı ve yaşım küçüktü.Ama ben istediğim için verdi.Ama vermeseydi kaçmazdım, onları arkama alamazdım : )

Ailen seninle görüşüyor mu? Aranız nasıl?

X