2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Selam kizlar.
Sohbet ilerlemis.Araya girmis olcam ama bi sorum var...
Adetime 8-9 gün var sadece kasiklarimda baski batma tarzi agrilar hissediyorum ama akintim yok.
Yeni hamile arkadaslar sizde akinti varmiydi?

Canim bende ikisidie var ama bende birtürlü cözemedim neoldugunu. Ama hamile olan bir arkadasdan duymustum akintilari hic durmadan dewam etmis hamile oldukdan sonra.

yapmayı düşünmüyorduk aslında bizde ama gezmede de gözümüz kalmadı birde kaynanam gilin 6 yıl çoçuğu olmamış birde etraftan duyuyorduk işte baya bir olmuyor bazen bizde dedik başlayalım çalışmalara bir sorunumuz varsa erkenden öğrenelim diye

kismet bu isler canim siz kendinizi hazir hissetikten sonra gerisi önemsiz.

Görümcemi taş çatlasın 13 ay boyunca 2-3 defa gördüm...Kendi Edirne de yaşıyor...Eşinle boşanmış ama haberleri bile yoktu ailesinin...Seçim zamanı nüfustan döküman çıkartmıştık orda başanmış yazıyordu bende kağıda bakınca ablam evli değilmi dedim şok oldular...Kendi başkasınla evlenmek istiyordu babasıda izin vermedi ozaman evli sanıyorlardı ama aynı evin içinde ayrı hayat yaşıyormuşlar...Oda bizim düğüne gelmedi...Ben kaçtım hoşgeldin diye bir tel açmadı...Bayramda gittik kayınvalidemlere tokalaştık diğer odaya gitti gelmedi yani çok tuhaf biri...Yani eşimin benle 2. evliliği neden eşim 2. evlenmiş diye fesatlık var...

Nekadar sansli oldugunu bir bilsen! Benim birtane görümcem var 10 tane kaynanaya bedel. Sürekli arkadan konusmalar, etrafi doldurmalar, cekinmeden laf sokmalar, en kücük olayda kavga cikarmalar. Sagolsun hicbirseyden utanmaz cekinmez arsiz. Bana yapdiklarinin birgün kendi kizlarina yapilabilecegini aklina bile getirmiyor ama allah büyük kötükedihüso

eşimi çevremdekilere anlattığımda zaten ilk sorulan sorular arasında kız kardeşi var mı diye bana acayip geliyordu sonuçta bende görümce olacam bir gün hiç sanmam gelinlere karışacağımı benim felsefemde benim dünyam anlayışı var çünkü kendi hayatıma bakarım ben başkaları pek de ilgilendirmiyor beni doğrusu sadece acısına sevincine ortak olurum o kadar...

eşimi çevremdekilere anlattığımda zaten ilk sorulan sorular arasında kız kardeşi var mı diye bana acayip geliyordu sonuçta bende görümce olacam bir gün hiç sanmam gelinlere karışacağımı benim felsefemde benim dünyam anlayışı var çünkü kendi hayatıma bakarım ben başkaları pek de ilgilendirmiyor beni doğrusu sadece acısına sevincine ortak olurum o kadar...

Bende öyle olacagim, zaten bende baskasi mümkün degil cünki abilerim karilarina eziyet edilmesine izin verecek karakterde degiller. Maalesef benim esim cok tecrübesizdi onun icin gerektigi yerde tavrini koyamadi, hep olaylarin disinda kalmayi tercih etti. Hala bunun kirginligi vardir benim icimde.

Kayinvalidem bize evinin anahtarini vermisti evinizde birsey eksik olursa girin ve alin diye, normalde görümcem birtaneleri oldugu icin görümceme bir kiskanclik girdiki sormayin. Bir defa evden birsey aldik diye annemi soyup sovana cevirdiniz dedi :1shok: üstelik sürekli anasinin buzdolabindan otlanan kadin diyor bunu :umursamaz:

Hicbirzaman cevap vermedim ona ama ben cevap vermedikce daha ileri gitti arkamdan kuyumu kazdi. Aaahhh bir baslasam kizlar anlatmaya birdaha duramam

Bende öyle olacagim, zaten bende baskasi mümkün degil cünki abilerim karilarina eziyet edilmesine izin verecek karakterde degiller. Maalesef benim esim cok tecrübesizdi onun icin gerektigi yerde tavrini koyamadi, hep olaylarin disinda kalmayi tercih etti. Hala bunun kirginligi vardir benim icimde.

Kayinvalidem bize evinin anahtarini vermisti evinizde birsey eksik olursa girin ve alin diye, normalde görümcem birtaneleri oldugu icin görümceme bir kiskanclik girdiki sormayin. Bir defa evden birsey aldik diye annemi soyup sovana cevirdiniz dedi :1shok: üstelik sürekli anasinin buzdolabindan otlanan kadin diyor bunu :umursamaz:

Hicbirzaman cevap vermedim ona ama ben cevap vermedikce daha ileri gitti arkamdan kuyumu kazdi. Aaahhh bir baslasam kizlar anlatmaya birdaha duramam

aslında baştan tavır koymak lazım derler sen cevap vermedikçe üstüne gelmiş

Valaha bende görümceyim.Abimle o kadar sorun yaşadı bizim gelin ve annemle.Ben hiç karışmadım tavrım da değişmedi.10 sene boyunca ne surat astım, ne tavır koydum.Bir kötü lafım bir kırıcı sözüm olmamıştır.O da hep söyler zaten görümcelerim çok iyidir diye.Şimdi anneme yaptıklarından pişman Annem Annem diye kıçında dolanıyor.

Manyak biraz terelelli: )

yokkk benimki çok kıskançtır.bide herşeye karışırr ama krıştığı zamanda alır cevabını oturur adım cadı geline çıktı ama benim yerimde kim olsa aynısını yapar yani.neyseki eşimde anladı artık huyunu..

Amann takma.Çatlasın dursun kıskançlıktan.Ne diye kıskanırlar oğullarını anlamam.

Valaha bende görümceyim.Abimle o kadar sorun yaşadı bizim gelin ve annemle.Ben hiç karışmadım tavrım da değişmedi.10 sene boyunca ne surat astım, ne tavır koydum.Bir kötü lafım bir kırıcı sözüm olmamıştır.O da hep söyler zaten görümcelerim çok iyidir diye.Şimdi anneme yaptıklarından pişman Annem Annem diye kıçında dolanıyor.

Manyak biraz terelelli: )

Ah benim senin gibi görümcem olacakti baci olurdum vallah öyle görümceyle Çok üzgünüm çoook
Neyse canim senin akinti dewam ediyor mu??? Benim kasiklarimda hissettiklerim kayboldu bugün :çok üzgünüm:ama akintiyi takip etmedim.

Ah benim senin gibi görümcem olacakti baci olurdum vallah öyle görümceyle Çok üzgünüm çoook
Neyse canim senin akinti dewam ediyor mu??? Benim kasiklarimda hissettiklerim kayboldu bugün :çok üzgünüm:ama akintiyi takip etmedim.

Canım akıntıyı anlamıyorum şu an.Dün ilşiki yaşandı ve ertesi günde sperm geliyor vajinadan biliyorsun.Ama az önce sol tarafıma bir ağrı girdi anlık.O kadar.Birde göğüslerim çok fena şişti.Artık regl olacaksam da oalyım.Çünkü çok ağrıyorlar.

Ayrıca bende uzayan akıntı görmedim : )

Canım akıntıyı anlamıyorum şu an.Dün ilşiki yaşandı ve ertesi günde sperm geliyor vajinadan biliyorsun.Ama az önce sol tarafıma bir ağrı girdi anlık.O kadar.Birde göğüslerim çok fena şişti.Artık regl olacaksam da oalyım.Çünkü çok ağrıyorlar.

Ayrıca bende uzayan akıntı görmedim : )

canım senin regl zamanında göğüslerin şişiyomuydu

X