2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Slm kızlar...Nasılsınız...
Ana kayınvalideler çekiştiriliyor...Sizdemi çok dertlisiniz...

Kızlar sizler çalışma günleriizi kayıt ediyormusunuz...Ben ateşte ölçtüğüm için kayıt ediyorum...

ben kaynanasından çekmeyenlerdenim canım enazından şimdilik delikafadulden

Benim sadece kızdığım tek konu aynı zamanda yaşamadığımız konusu...Yer geliyor kıyamıyorum yinede...60 küsür yaşındalar...Oda bir yönden haklı çok disiplin içinde yaşamışlar herkes söyler ama ne bileyim ya uyuşmuyor işte...

Benim sadece kızdığım tek konu aynı zamanda yaşamadığımız konusu...Yer geliyor kıyamıyorum yinede...60 küsür yaşındalar...Oda bir yönden haklı çok disiplin içinde yaşamışlar herkes söyler ama ne bileyim ya uyuşmuyor işte...

benim kayınvalidem 43 yaşında ben gibi kokoş kocişim öyle diyor hep

benim kayınvalidem 43 yaşında ben gibi kokoş kocişim öyle diyor hep

Ben evlenmeden önce nişanlıydım...Eski nişanlımın anneside 42 yaşındaydı...Oda çok bakımlıydı ama hiç bana karşı öyle davranmadı...Daha çok beni düşündü hep ama kısmet olmadı oğluyla...

Ben evlenmeden önce nişanlıydım...Eski nişanlımın anneside 42 yaşındaydı...Oda çok bakımlıydı ama hiç bana karşı öyle davranmadı...Daha çok beni düşündü hep ama kısmet olmadı oğluyla...

yaş ile de alakası var o zaman benim annemde 53 yaşında ama abimler bekar gelini olsa annemin kıskanırım doğrusu

Selam kizlar.
Sohbet ilerlemis.Araya girmis olcam ama bi sorum var...
Adetime 8-9 gün var sadece kasiklarimda baski batma tarzi agrilar hissediyorum ama akintim yok.
Yeni hamile arkadaslar sizde akinti varmiydi?

bende görümcede yok 2 erkek kardeşler

Nekadar sansli oldugunu bir bilsen! Benim birtane görümcem var 10 tane kaynanaya bedel. Sürekli arkadan konusmalar, etrafi doldurmalar, cekinmeden laf sokmalar, en kücük olayda kavga cikarmalar. Sagolsun hicbirseyden utanmaz cekinmez arsiz. Bana yapdiklarinin birgün kendi kizlarina yapilabilecegini aklina bile getirmiyor ama allah büyük kötükedihüso

sen daha yeni evliymissin kiz birkac yil yapmasaydin keske gezer tozar hayatinizi yasardiniz. gerci karar vermissin birkere hayirlisi olsun canim.

yapmayı düşünmüyorduk aslında bizde ama gezmede de gözümüz kalmadı birde kaynanam gilin 6 yıl çoçuğu olmamış birde etraftan duyuyorduk işte baya bir olmuyor bazen bizde dedik başlayalım çalışmalara bir sorunumuz varsa erkenden öğrenelim diye

X