2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

ya yumurta takıbı neyle yapılıyor.ultrason mu yoksa baska bısımı kullanıyorlar

Bana kalirsa senin yumurtan tam catlama zamaninda bu firsati degerlendirmekte fayda var.

Bendede o akıntıyı yakaladıktan sonra akıntım kesildi ÖZLEM...Bugün daha yeni yeni çokaz belli belirsiz akıntım başladı...

Canım ovülasyondada silikte olsa çıkmış eee akıntında var ozaman sen çalış canım 3 gün hatta...

canım gun asırı calısıyorum.ama ovulasyonda hergun calısayım dedım.silik ama cok silik gorunmuyor hayalet gıbı.ılk defa yapıyorum bu ay ovul.testini.ben ovul.zamanı hergun calısalım dedım.ama test negatıf olunca spermlerı bosa harcamasakmı dedım hergun hergun.gun asırı da tutarmı kı.ovulasyonu kacırmayız dımı gun asırı.:tomato:

Bendede o akıntıyı yakaladıktan sonra akıntım kesildi ÖZLEM...Bugün daha yeni yeni çokaz belli belirsiz akıntım başladı...

O zaman netten haesapladığım yumurtlama tarihi yanlıştı çükü verilen tarihten önce o akıntıtı gördüm ve kuruluk oldu (riskli günleriz denildiği tarihler) aynen senin gibi bende de akıntılar tekrar başladı.Seninkiler çatladı o zaman haa : )

Kızlar birde şu var ben o akıntıyı gördükten sonra yumurtam çatladı demekki dedim ama 2 gün sonra gittiğimde yumurtan çatlamamış dedi...Sağda sadece güzel bir yumurtan var dedi...Demekki hemen çatlamıyor o akıntıdan sonra...

Canim gün asiri yapmamalisin cünki spermler yeterince sayida ve kaliteli olmuyor ozaman. En iyisi 2 güne bir yapmak. Ozaman ne ovalasyonu kacirirsin, nede spermer ziyan olur.

Seniin bu bilgilerin beni bin beter strese soktu dilek :roflol::roflol: ne diyim kız sana.Her an kafamı karıştıyon ya vereliniortak

Ben gidiyim yaprak dökümüyle döküleyim biraz.

Canım sen bugün akıntıyı gördün hemde testin silik demekki bu akıntı uyarıcı...Herhalde net iki çizgi gördüğünde çatlamış olacak...

Fistiklar ben yavas yavas cikiyorum. Konuyu toparliyayim, sifira sifir elde var sifir ve en iyisi calismalara kesintisiz dewam etmek sositososito

iyi aksamlar canlarim öpüyorum
By byy..

Seniin bu bilgilerin beni bin beter strese soktu dilek :roflol::roflol: ne diyim kız sana.Her an kafamı karıştıyon ya vereliniortak

Ben gidiyim yaprak dökümüyle döküleyim biraz.

Canım benimde netten hesapladığım günlerimle akıntım bir değildi ama akıntı günlerinde birleşme oldu ve sonrada doktor çatlamamış dediğindede bana nette çıkan çalışmaları verdi ama 1 dolu 1 boş bende doktorun verdiklerini hep dolu yapıyorum 23 bitecek çalışma...

iyiakşamlar kızlar nasılsınız geçmişi okudumda gerçekten çok stres yapıyosunuz bence bu yumurtlama dönemlerini zaten otomatik heaplayıcılardan hesaplıyoruz riskli günlerimizi görüyoruz bende sinem gibi yapıcam yumurtlamadan önce hergün o dönemlerdede bi boş bi dolu yapıcam tutarsa zaten bu günlerde tutar yok akıntım geldi yok kasıklarım ağrıdı bunlar bize stresten başka bişey yapmıyo.bugün bi arkadaşımla konuştum onunda arkadaşı adetinden bi gün önce girdiği ilişkide hamile kalmış eşi şehir dışında çalışıyomuş.bakalım benim bu ay kafam bomboş inşallah kalırım bu ay..boshayallersmile

kızlar şimdi bir arkadaşımla görüştüm o da hamileymiş herkes hamile oluyor biz bu duyguyu yaşayacağız ya

kızlar şimdi bir arkadaşımla görüştüm o da hamileymiş herkes hamile oluyor biz bu duyguyu yaşayacağız ya

tabiki kalıcaz tatlım yaa önemli bi sorun olmadığı sürece nie olmasınki bizmde olucak inşallah ama fazla stres yapma.bak benim bi tanıdığım var tam 1 yıl boyunca olmadı çocuğu 1 yılın sonunda gitti doktora doktor demişki çocuğunun olması çok zor yumurtalıkları kistle doluymuş çünkü ama ameliyet olursan belki kalabilirsin demiş daha sonraameliyat olmaya karar veriyo hazırlanıyo hastaneye gidiyo ameliyata gircek yani sonra tahlillerine tekrar bi bakıolar hamile kalıvermiş bile şimdi doğum yaptı ve doğumla birlikte kistlerindende kurtuldu.yani bizimde yapmamız gereken sadece birazcık sabır

canım elde degılkı stres yapmamak.hele benım gıbı pessimist biri için gelde stres yapma.cok karamsarım her konuda.hele ılk ayda olmadı ya.bundan sonra hıc olmazsa dıye takıntı yaptım.rabbım yardım etsın yaa:CüvCüv:

işimiz zor valla kılar. bu stre bizi yiyip bitirecek. Allah sonumuzu hayır etsin.herkese iyi geceelr. yarında hamile hberi alırız inşallah.

Vallah kızlar biliyorsunuz bende 12 aydan beri deniyorum...Bu 13. ayım...Tek denemediğimiz 1 dolu 1 boştu...Koçişi kandırdım adetim bittiği gibi hemen 1 dolu 1 boş çalışmalara başladık...Doktorda yumurtlama zamanımda 1 dolu 1 boş verdi ama ben verdiği tarih aralarında boş bırakmadan çalışıyorum...23 kısmetse yumurtlama günlerim bitiyor yine 1 dolu 1 boşa devam...Bence sizde kandırabilirseniz böyle yapın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…