2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Yakala koçişi canım...Kaçırma sakın...Uzayan akıntı bazen bir kerede olabiliyor...Ama sen ne yap biliyormusun...Parmağını çok az vajinaya sok ve parmağınla içindeki akıntıyı kendine çek...Herzaman o akıntıyı dışta yakalamaya bilirsin...İstersen o sayfayı sana yollarım...

yolla canım ne kadar iyisin sen ya
yardımseversin çok :)
Allah yüzünü güldürsünnn

Vallah kızlar biliyorsunuz bende 12 aydan beri deniyorum...Bu 13. ayım...Tek denemediğimiz 1 dolu 1 boştu...Koçişi kandırdım adetim bittiği gibi hemen 1 dolu 1 boş çalışmalara başladık...Doktorda yumurtlama zamanımda 1 dolu 1 boş verdi ama ben verdiği tarih aralarında boş bırakmadan çalışıyorum...23 kısmetse yumurtlama günlerim bitiyor yine 1 dolu 1 boşa devam...Bence sizde kandırabilirseniz böyle yapın...

Valaha ben gaza geldim.Bir çalışma yaptım:sm_cool: ne malum belki yumurtluyorum : ) zaten doktorlar 1 dolu 1 boş öneriyorlar.Valaha hamile kalınca en çok hesap yapmaktan kurtulacağım için seviniyorum.Tabii birde görev icabına dönüşen şu seks den kurtulacağım.

Valaha ben gaza geldim.Bir çalışma yaptım:sm_cool: ne malum belki yumurtluyorum : ) zaten doktorlar 1 dolu 1 boş öneriyorlar.Valaha hamile kalınca en çok hesap yapmaktan kurtulacağım için seviniyorum.Tabii birde görev icabına dönüşen şu seks den kurtulacağım.

Ewet canım ya...Bende koçişi geçirmeden çalışmamı yaptım...:kedi:Biz anca hamile kalıp çocuğu doğurup ondan sonra zevkle tadını çıkarabiliriz kuşum...Başka çözümü yok vallah...

Ewet canım yeni evliyim...
Eşim sabah 07:30 geliyor işten...Offf anca pazar akşamı yanımda...Yalnız kalıyorum ewde...Kapı komşumda eltim kalıyor...

Ewet canım yeni evliyim...
Eşim sabah 07:30 geliyor işten...Offf anca pazar akşamı yanımda...Yalnız kalıyorum ewde...Kapı komşumda eltim kalıyor...

Eee tabi zor, ama gündüz yanında aman gece zaten uyuyorlar be : ) bir faydaları yok yani.Gelir yemek yer az tv. iki sohbet sonra yatak : ) benimki uyku pozisyonuna geçti şimdi kanepede : )

ıyi bari eltin varmış.Ben hayatta yanlız kalamam kız evde korkarım: )

Son düzenleme:
canım valla ben daha adet olmadım ama hamile değilim buna eminim düşükten sonra adette değişiklik oluyormuş ya galiba 40 gün dolunca falan olacağım bende hiçbir belirti yok adet dahil

Arkadaşım 3 aya girecek neredeyse daha olmadı adet kürtajdan sonra.İlaç verdi halen olamadı beklemedeydi en son.

Eee tabi zor, aman gündüz yanında aman gece zaten uyuyorlar be : ) bir faydaları yok yani.Gelir yemek yer az tv. iki sohbet sonra yatak : ) benimki uyku pozisyonuna geçti şimdi kanepede : )

İyi bari eltin varmış.Ben hayatta yanlız kalamam kız evde korkarım: )
Canım ben evlendiğimden beri hep yalnızım...Nedense korkmuyorum tek kalmaktan...Evde tek olmam iyi geliyor...Bazen eltime geçiyorum oturuyoruz...Benimkinin tv alakası yok...Bilgisayar kurdu o...Gezip duruyor pcde...Canı sıkıldımıda pc flim açıyor benimde dizi keyfimi yok ediyor...
canım valla ben daha adet olmadım ama hamile değilim buna eminim düşükten sonra adette değişiklik oluyormuş ya galiba 40 gün dolunca falan olacağım bende hiçbir belirti yok adet dahil

Canım testte yapmadın demekki...Kız ilkinin ardından hemen hamile kalanda var...Keşke test yapsaydın ama karar senin...

Benimkinin de pc ile alakası yok.: ) futbol kurdu.Otursun bütün gün şansal,rıdvan erman toroğlunu abilerini izlesin ve bilimum spor programları: )

Arkadaşım 3 aya girecek neredeyse daha olmadı adet kürtajdan sonra.İlaç verdi halen olamadı beklemedeydi en son.

yaaa öle deme canım ya zaten ondan çok korkuyorum ve üzülüyorum kürtaj olmadım ama işte ne zaman olacağım belli değil peki bende 3 ay olmazsam yumurtlamada olmaz demi

Canım ben evlendiğimden beri hep yalnızım...Nedense korkmuyorum tek kalmaktan...Evde tek olmam iyi geliyor...Bazen eltime geçiyorum oturuyoruz...Benimkinin tv alakası yok...Bilgisayar kurdu o...Gezip duruyor pcde...Canı sıkıldımıda pc flim açıyor benimde dizi keyfimi yok ediyor...

Canım testte yapmadın demekki...Kız ilkinin ardından hemen hamile kalanda var...Keşke test yapsaydın ama karar senin...

canım yaptım 3 gün önce test ama sonuç negatif çıktı:KK43:

yaaa öle deme canım ya zaten ondan çok korkuyorum ve üzülüyorum kürtaj olmadım ama işte ne zaman olacağım belli değil peki bende 3 ay olmazsam yumurtlamada olmaz demi

Onun birde 2. kürtajı bu yüzden olabilir.Sen onla kendini bir tutma.Canım doktora git ilaç veriyorlar söktürmek için.Regl olmazsan yumurtlamada olmaz büyük ihtimalle.

Ay kızlar dalmışım facebook sitesine kusura bakmayın...
Bneim eşiminde maçla hiç alakası yok...1 kere bile görmedim maçla ilgili...Tv anca akıllı tv seyreder veyada yabancı şarkı dinler okadar...

X