2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

canım senın bu belırtıler hamılelık belırtılerı gıbı ama yınede bosuna umıtlendırmıyım ama beyaz akıntı-goguslerde hassasıyet-kasıkta baskı bunlar hamılelık belırtısı olabılır.insallah oyledır.kacıncı gunun.kac gunde oluyosun.ben ovulasyon topıkını cok okudum.orda ovulasyon testınde 20-25.gunlerde ıkı cızgı aynı koyulukta cıkarsa hamılesın demekmıs heralde.yanı normal gebelık testlerınden daha once gosterıyo ovulasyon testlerı gebelıgı.ama yınede okuduklarımı soyluyorum.olabılır belkı dıye

Canım inş.Ben 35 günde 1 oluyorum bazen daha da geciktiği zamanlarda oluyor.Bugün 26. günüm ayın 30 regl olmam lazım.

Ben ovulasyon testlerini hiç kullanmadım ki bilmiyorum.Ama hamile olanlarda iki çizgiyi gösterdiğini okumuştum.

Özlem sen bu saatten sonra uzayan akıntıyı görmezsin...Tek göreceğin ya hamilelik yada kırmızı kart olur...Senin bu akıntın iyiye işaret canım...Eğer adet gününe kadar akıntın olursa hamiş olabilirsin büyük ihtimalle...Çünkü adete 2-3 gün kala akıntı olmaz...Zaten hamileliktede bu akıntı devam eder...

Hay agzindan bal damliyor. Insallah gülüm ya bayram yapardik vallaha

Ha benimkide tam öyle iste. kaydirigubbakcemile3

ben ovulasyon topıgıne sordum.orda yanlısgosterebılır.akıntıdan buyuk belırtımıolur.calısmalara devamet demısler.bakalım.3 tane kaldı testım.denıycem 3 gun daha.tabı bu aralar calısmalara devam zatenŞeniz:dance:

Özlem sen bu saatten sonra uzayan akıntıyı görmezsin...Tek göreceğin ya hamilelik yada kırmızı kart olur...Senin bu akıntın iyiye işaret canım...Eğer adet gününe kadar akıntın olursa hamiş olabilirsin büyük ihtimalle...Çünkü adete 2-3 gün kala akıntı olmaz...Zaten hamileliktede bu akıntı devam eder...

Di mi ama kaçıncı günümdeyim yani.Yumurtlama mı olur yav bu tarihte.Bende yumurtladığımı sanmıyorum zatem.

Ya regl belirtisi -ki benim regl öncesinde göğüslerim çok şişer.Ya da hamilelik.Akıntım gitme lütfen : ))

Dilek hele bizim son günlerimiz yaa.Biz daha stress yaptık.Aslında benim hiç beklentim yoktu bu aydan.Ama rüya falan gördüm ya bir kaç kez 2 kere test yaptığımı gördüm.O beni umutlandırdı.

Sende mi rüya gördün??? Bende rüyamda hamile oldugumu gördüm

Di mi ama kaçıncı günümdeyim yani.Yumurtlama mı olur yav bu tarihte.Bende yumurtladığımı sanmıyorum zatem.

Ya regl belirtisi -ki benim regl öncesinde göğüslerim çok şişer.Ya da hamilelik.Akıntım gitme lütfen : ))

Canim biraz nasreddin hoca misali olacak ama reglden birkac gün sonra yumurtanin catladigina inaniyorsunda reglden birkac gün önce catlamiyacagina neden inanmiyorsun?kaydirigubbakcemile3

Elbette insallah hamilesindir ama sen gene yumurtan catliyormus farzet ki kacirma her ihtimale karsi

Sende mi rüya gördün??? Bende rüyamda hamile oldugumu gördüm

Evet bir kere regl bittikten sonra silik çizgi, birde bu hafta yine test yapıyorum ve 2 çizgiyi daha da silik görüyorum.Birde dün gece hiç bebek istemeyen kuzenimin kızı olmuş onu seviyordum falan.Bilinç altı da olabilir tabii.Ama insan istermez etkileniyor.

Ya bende 2 akşamdan beri karışık rüyalar görüyorum...O rüyadan başkasına atlıyorum...
Dün akşamda eşimin iş yerine gitmişim...Başım felaket ağrıyor...Ap arayıp duruyorum...Ordan kızların biri ilaç veriyor bana ama içmiyorum alıyorum avucuma bilgili birini arıyorum...Eşimin iş yerinde bir kız var gıda mühendisi onu buluyorum bilir diye soruyorum ona oda o ilacı içme ben sana başka ilaç vereceğim diyor onu iç diyor...

ben ovulasyon topıgıne sordum.orda yanlısgosterebılır.akıntıdan buyuk belırtımıolur.calısmalara devamet demısler.bakalım.3 tane kaldı testım.denıycem 3 gun daha.tabı bu aralar calısmalara devam zatenŞeniz:dance:

evet ne olursa olsun calismalari aksatmiyoruz. Cok caliskaniz :CüvCüv:

Canim biraz nasreddin hoca misali olacak ama reglden birkac gün sonra yumurtanin catladigina inaniyorsunda reglden birkac gün önce catlamiyacagina neden inanmiyorsun?kaydirigubbakcemile3

Elbette insallah hamilesindir ama sen gene yumurtan catliyormus farzet ki kacirma her ihtimale karsi
Ya ben 13. günü doktora gittim ya doktor bana çatlamış demişti.Gerçekten o aralar biraz yumurtlama dönemine dahir belirtilerim vardı.Birde ben o uzayan akınyıtı gördüm 10 gün önce falan.Hatta o ara kasığımda ağrı vardı.

Şimdi ise sadece akıntı, ama diyorum ben yine takipteyim.Gördüğüm an atlıyacağım kocamın üstüne yatt üleynn çalışma yapaceyük diycem kaydirigubbakcemile3

Evet bir kere regl bittikten sonra silik çizgi, birde bu hafta yine test yapıyorum ve 2 çizgiyi daha da silik görüyorum.Birde dün gece hiç bebek istemeyen kuzenimin kızı olmuş onu seviyordum falan.Bilinç altı da olabilir tabii.Ama insan istermez etkileniyor.

Dedigin gibi bilincaltidir büyük ihtimalle ama bir umuttur iste belli mi olur...

Bu arada benim yakinda reglim mi gelecek ne, kasiklarimdaki agri gittikce fenalasiyor

ben bu sabah o uzayan akıntuyı gödüm sonra olmadı :)

Yakala koçişi canım...Kaçırma sakın...Uzayan akıntı bazen bir kerede olabiliyor...Ama sen ne yap biliyormusun...Parmağını çok az vajinaya sok ve parmağınla içindeki akıntıyı kendine çek...Herzaman o akıntıyı dışta yakalamaya bilirsin...İstersen o sayfayı sana yollarım...

Ya bende 2 akşamdan beri karışık rüyalar görüyorum...O rüyadan başkasına atlıyorum...
Dün akşamda eşimin iş yerine gitmişim...Başım felaket ağrıyor...Ap arayıp duruyorum...Ordan kızların biri ilaç veriyor bana ama içmiyorum alıyorum avucuma bilgili birini arıyorum...Eşimin iş yerinde bir kız var gıda mühendisi onu buluyorum bilir diye soruyorum ona oda o ilacı içme ben sana başka ilaç vereceğim diyor onu iç diyor...

Sen ilaç falan mı kullanıyorsun dilek. Ya da bu ayda hamilelik olmasa yeni ilaç tedavisine falan mı başlayacaksın?

Ya ben 13. günü doktora gittim ya doktor bana çatlamış demişti.Gerçekten o aralar biraz yumurtlama dönemine dahir belirtilerim vardı.Birde ben o uzayan akınyıtı gördüm 10 gün önce falan.Hatta o ara kasığımda ağrı vardı.

Şimdi ise sadece akıntı, ama diyorum ben yine takipteyim.Gördüğüm an atlıyacağım kocamın üstüne yatt üleynn çalışma yapaceyük diycem kaydirigubbakcemile3

Ha iste bende öyle diyorum hic acima ona sakin :sm_cool:
Benim akintim cok yaa yani sanki hafif altima kaciriyormusum gibi ayipdir söylemesi :roflol:Neler anlatiyorum ya annem olsa anneme söyliyemem bunlari

X