2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Bende işte aynen bu yöntemle gördüm bilmiyorumkismile

Bana yollar misin canim o sayfayi??:Saruboceq:

Yok özlem ya eğer buayda tutmazsa doktor klomenin dozunu arttıracakmış...

Baktınızmı kızlar...Ben bu sitede hafta hafta durumumu bakıyorum...

Ben buayki akıntımı öyle yakaladım kızlar...Bu akıntı ille şeffaf olması gerektiğinide söylemiyor beyaz renkte olabilirmiş...Ben ilk seferinde beyaz gördüm azdı sonraki biraz şeffaftı birdahada görmedim...

Ewet ben bütün bilgilerimi burdan buluyorum tüm hesaplamalarımıda burda yapıyorum...

Bak yine kafamı karıştırdın:roflol:

Dilek bak o sitede yumrtlama gerçeklektikten sonra da kaıntı olabilirmiş diyor.Ben nette yumurtlama günlerimi hesapladığımda geçen hafta riskli günlerimde ve bende çalışma olmamıştı, ben çatlamış da olabilirim ve bu akıntılar onun devamıda oalbilir.ıyidi de ben o zaman kupkuruydum : ) ayhh kafayı yicem haa.Gelsin şu 30 nisan.Yumurta takibi yaptırıcam ben : ) olmuyo böyle.

Canim yumurta takibi nasil yapiliyor? Yani o malum sandalyeye mi oturmak gerekiyor

bu akıntı gorulunce yumurtlama oluyormuymus canım.ben sımdıde acaba yumurtlamam oluyor mu dıye kafaya taktım.bende o gnderdıgın sayfadakı gıbı hemde cok tıksınc olcak ama bu sabah 3-4 parmagıma yapısıp tekcıkce uzayan bı akıntı vardı.bı kere geldı oyle bırde bıkac saat oncede daha azı vardı.yapıskandı yıne.ama ovulasyon testımde ıkıncı cızgı cok sılık cıktı.zor gorunuyor yanı.o zaman bu akıntı ne yaaa.offff.10. gunum.25 gunde oluyorum ben reglbilmiyorumkismile

Bence sen yumurtlamak için uygun zamandasın.Canım sen bu ara ilişkiye gir.

Canım ovülasyondada silikte olsa çıkmış eee akıntında var ozaman sen çalış canım 3 gün hatta...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…