2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

günaydın kızlar güne güzel başlayamadım maalesef regl oldum resmen nisan bir şakası gibi ama gerçek listenin sonlarına atın beni 27 nisan 2. deneme diye :çok üzgünüm:

Canim neden üzülüyorsunki ilk aydan tutmasi zaten cooooooook kücük bir ihtimal! Ikinci ayada ümitlenme. En iyisi 6 aya kadar sürebileceginin bilincinde olmak ozaman her ay hayal kirikligina ugramayiz. Gec olsunda güc olmasin :dance:

And the winner issssss Bebiskom88 süprizzzzzhayirli ugurlu olsun canim allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah!

cok sagol canim a.s.

Canim neden üzülüyorsunki ilk aydan tutmasi zaten cooooooook kücük bir ihtimal! Ikinci ayada ümitlenme. En iyisi 6 aya kadar sürebileceginin bilincinde olmak ozaman her ay hayal kirikligina ugramayiz. Gec olsunda güc olmasin :dance:

Evet dogru söylüyorsun. Birinci ayimda ben baya bi üzülmüsdüm. Beklentim cok du.
Giderek daha az üzülmeye basladim. Sonunda 6.ayimda geldi bebisim cok sükür :ecrin_bebek:

Yanliz bu hesaplamalara hic güvenmeyin bence adet oldukdan birhafta sonra yumurtlama olabilir yirmi gün sonrada bu her bayanda degisiktir. Ben hic böyle hesaplamalarla filan ugrasmiyorum, ates ölcmeyide biraktim insanin ömrünü yiyor cünki.

Her iki günde bir iliskiye girdigim sürece yanlis yapma ihtimalim sifir nasil olsa .

Yok canım benim otomatik hesaplama öyle çıkardı ozaman sen bana son 3 adetinin ilk günlerini yaz...

son üc regliyi yazamiyorum canim ...
20 aralik ta regl oldum, sonraki ay hamile kaldim, bebegim kalbi durdu ve 17 subatta kürtaj oldum (bu regl tarihi olarak kabul ediliyormus) ve sonraki regl tarihim de 21mart..o yüzden son üc degil 2 regli oluyor...bu durumda biraz zor aslinda tahminlere göre olacak biraz...ben diyorum ki 30 mart-8 nisan arasi olabilir diye tahmin ediyorum ..CADIARZUCADIARZU

bebişkom çok tebrik ederim,deniz1958 seninde inşallah diğer aya zaten ilk aydan hemen olmuyomuş genelde benimde ilk deneme bakalım ben çok kaptırdım ama :) bütün arkadaşlar haber bekliyo allah herkesin gönlüne göre versin sağlıklı olsunda vakti gelince olsun

1. denememizdi bugün regl oldum 2. ye başlayacaz hayırlısıyla

Benimde 2. denemem.Bahar ayında hamile kalmayı çok istiyorum.Çok güzel bir döneme geliyor doğum.Ama korunmayı bırakır bırakmaz hamile kacağımı sandım,evdeki hesap çarşıya uymadı: ) Bende yeni başladım çalışmalara : ) bakalım bu ay ne olucak.Pazartesi de doktora gidiyorum zaten.

Herkese Günaydin kizlar .... Bugünde test yaptim sabah. 2.cizgi yine cikti delikafadulden
Canım tebrik ederim kuşum...Güzel açılış yaptık canım en başta sen vardın listede ve hamişle girdik...Canım rica etsem ilk testini nezaman yaptın ve ne belirtiler yaşadın paylaşırmısın?
Yanliz bu hesaplamalara hic güvenmeyin bence adet oldukdan birhafta sonra yumurtlama olabilir yirmi gün sonrada bu her bayanda degisiktir. Ben hic böyle hesaplamalarla filan ugrasmiyorum, ates ölcmeyide biraktim insanin ömrünü yiyor cünki.

Her iki günde bir iliskiye girdigim sürece yanlis yapma ihtimalim sifir nasil olsa .
Ewet %100 güvenilir değil zaten ama yinede yardımcı oluyor yarı yarıya...

X