2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Ya işte ay boyu 1 gün ara vererek çalışıcağız, başka çare yok.Ben bu ay kasmamayı düşünüyorum.Hesapda yapmayacağım.

Son düzenleme:
Canım tebrik ederim kuşum...Güzel açılış yaptık canım en başta sen vardın listede ve hamişle girdik...Canım rica etsem ilk testini nezaman yaptın ve ne belirtiler yaşadın paylaşırmısın?

Ewet %100 güvenilir değil zaten ama yinede yardımcı oluyor yarı yarıya...

aaa evet öyle oldu gercekdende kaydirigubbakcemile3
Rgl günümden iki gün önce test yaptim ikinci cizgi cikti canim. Ama emin olamadim bugün tekrar yaptim malum yine cikti ikinci cizgi.
Belitilerimde aslinda cok net bisi yok. Sadece rglden bir kac gün önce basim agrimaya basladi. Gögüslerim herzmankinden fazla sisti esim bile farketti ve aciyorlarda ama sadece uclari. Arada hafif batmalar oluyodu kasiklarimda ama hep rgl gününden 3-4 gün önce yani öyle 10 gün önce felan baslamadi belirtilerim.
Insallah sizlerde hamis olursunuz en kisa zamanda

çok sevindim cnm nasıl başlarsa öyle gider liste inşallah,benimde 8 gün kaldı ama geçende yazmıştım bu topikte benimde göğüslerim büyümedi ama uçları büyüdü ve dik dik hep ve acıyo gibi uçları :) öyle belirti takip ediyorum ama olmasada üzülmücem yani benim piyangodan çıktı bebek işi yoksa 2 sene sonra yapçaktım birden karar değiştirdik işe girmeden önce yapayım aradan çıksın rahat rahat işe gireyim diye bigün otururken karar verdik o gece başladık yani, dr a gittinmi cnm gitsene bebeğin gidişatı belli olur kan testinden

çok sevindim cnm nasıl başlarsa öyle gider liste inşallah,benimde 8 gün kaldı ama geçende yazmıştım bu topikte benimde göğüslerim büyümedi ama uçları büyüdü ve dik dik hep ve acıyo gibi uçları :) öyle belirti takip ediyorum ama olmasada üzülmücem yani benim piyangodan çıktı bebek işi yoksa 2 sene sonra yapçaktım birden karar değiştirdik işe girmeden önce yapayım aradan çıksın rahat rahat işe gireyim diye bigün otururken karar verdik o gece başladık yani, dr a gittinmi cnm gitsene bebeğin gidişatı belli olur kan testinden

Insallah..
Iste herkesde farkli canim bazilari bütün belirtileri yasiyo bazilari hicbisi anlamiyor. Insallah sende hamissindir.
Randevu aldim persembeye gidecegim bakalim cok heycanliyimhihoyyyt

inşallah cnm bide takip ederk başladık yumurtlama günlerindede olduk ama yumurtlamada takılı kalmadık herkesin değişiyor diye ama ilk ay olma olasılığı %20miymiş hadi bilinçli başladığımızı düşünürsek % 30 olsun, :) kısmet cnm ne zaman hayırlıysa artık,seninde sağlıklı haberlerini bekliyoruz haftaya perşembemi geç vermiş randevuyu ozamana yaklaşık 5 haftalık hamile olucan

inşallah cnm bide takip ederk başladık yumurtlama günlerindede olduk ama yumurtlamada takılı kalmadık herkesin değişiyor diye ama ilk ay olma olasılığı %20miymiş hadi bilinçli başladığımızı düşünürsek % 30 olsun, :) kısmet cnm ne zaman hayırlıysa artık,seninde sağlıklı haberlerini bekliyoruz haftaya perşembemi geç vermiş randevuyu ozamana yaklaşık 5 haftalık hamile olucan

Evet ben gec kaldim erken gidince zaten bisi göremiyorlar.
Bende ilk ay cok ümitliydim ama olmamisti maalesef.
Zamani simdiymis demekki .
Ilk denemede tuttmayabiliyo dedigin gibi. Olmassada üzülme fazla.
Calismalara devam...

Off kızlar benimde günüm 5 Nisan ateş ölçmede ise günüm yarın doluyor bişeyler dürtüyor yap diye ama ne bileyim ya varken yok çıkarsa erken diye...Ama hiçte okumadım 3-4 gün varken yapıp negatif çıkan sonrada pozitif çıkan siz okudunuz mu?

yap yap yap,ama baktın negatif esas günüde birdaha yaparsın zaten bazı gebelik testleri 4 gün önceden gösteriyomuş silik bile olsa o pozitif sayılıyor,bu yapcağın sadece kendin önfikir edin diye olur ama sonra yine yap yani :)

Off kızlar benimde günüm 5 Nisan ateş ölçmede ise günüm yarın doluyor bişeyler dürtüyor yap diye ama ne bileyim ya varken yok çıkarsa erken diye...Ama hiçte okumadım 3-4 gün varken yapıp negatif çıkan sonrada pozitif çıkan siz okudunuz mu?

Var tabiki,diğer topikler de okumuştum.Arkadaşlarımda da oldu.Ama sen yine de bekle moralini bozma bence.

Bu arada ilk ayda hamile kalma olasılığı neden düşük bilen var mı?

Ben 3 gün önce yaptim negatif cikti canim. 2 gün kala positif cikti. Ama 3 günde yaptigim normal testti yani günün gectikden sonra yapilandan evde oldugu icin yinede yapmistim. 2gün daha duyarli olandan yapmistim cikmisti ikinci cizgi. Bugün normal olanlardan yaptim tekrar, Ama bende az kalmis zaten bekle yinede en az 2-3 gün. Cünkü Zaten positif ciksa bile gününe kadar bukez daha cok korkuyorsun ya dogru degilse diye kaydirigubbakcemile3

sanırım ben 2-3 gün kala başlarım testlere :) ilk nedenin çiftlerin yumurtlama günü ve hamile kalma şekillerinde ve spermin dışarı çıkmasına dikkat etmemeleri konusunda bilinçsiz oldukları için bu oranın çok düştüğünü okumuştum bir makalede ama hepsi bu değildir muhakkak,mesela bir sitede okumuştum ilişkiden sonra 1 saat yataktan kalkmıcaksın ve beline bir yastık koyarak sperme yokuş sağlanıyomuş ve daha kolay içeri gidiyormuş diye okumuştum,geriside allahın işi artık

Ben 15. dk.sonra fırlıyorum : )Ya bu biraz da şans mıdır nedir anlamıyorum.Arkadaşım nişanlı düzenli bir cinsel birlikteliği yoktu nişanlısıyla, düşünün birde korunuyorlar geri çekilme yöntemi ile,kız 2 kere hamile kaldı ve aldırıdı,anlamıyorum gitti yaa : ) ablam 2 sene hapla korundu 1 hapı içmedi,unuttu ve hamile.Biz yastık koyalım,hesap yapalım, ayaklarımızı dikelim olmasın : )

bebişkom tebrik ederim Allah nazarlardan saklasın:nazar: Sağlıkla kollarına almayı nasip etsin hamile bayanın duası kabul olur derlermiş bizim için de dua et olmaz mı?

bebişkom çok tebrik ederim,deniz1958 seninde inşallah diğer aya zaten ilk aydan hemen olmuyomuş genelde benimde ilk deneme bakalım ben çok kaptırdım ama :) bütün arkadaşlar haber bekliyo allah herkesin gönlüne göre versin sağlıklı olsunda vakti gelince olsun

canım benim bende çok kaptırmıştım hatta ticker bile yapmıştım ya 5 gün kala test yapmıştım negatif çıkmıştı o zaman baya üzülmüştüm ama ben hala umutluydum yanılma payı yüksek diye bugün sabahta kırmızıları gördüm ama bu sefer fazla üzülmedim hayırlısı olsun diyoruz ya belki bu zaman uygun değildi 2011 bebişi olur belkide:Saruboceq:

bebişkom tebrik ederim Allah nazarlardan saklasın:nazar: Sağlıkla kollarına almayı nasip etsin hamile bayanın duası kabul olur derlermiş bizim için de dua et olmaz mı?

Sagol canim,
Tabiki hepiniz icin dua ediyorum. Insallah en kisa zamanda size nasip olur bu güzel duyguyu yasamak.

işte o birazda kadının gününe denk gelmesiyle ve erkeğinde sperm kalitesiyle alakalı,işte hızla içeri gitmesiyle o yol sırasında işe yaramaz halede gelebiliyorlarmış kalitesizler falan kesinlikle şans ve bünyeyle alakalı yani bide bazı bayanlar ayda 2kerede yumurtlayabiliyomuş bazende hiç,düşün yani ayda 1 kere olan o yumurtayıda öle arasıra ilişkiye girmeylede bulmak bi şans işi yani bende valla herseferinde yastık koydum 1 saat kalkmadım hatta bazı geceler yattım uyudum hemen ne yapılması gerekiyosa herşeyi yaptım birde ilişkiye girmeyi görev olarak görmeden yapmak gerekiyormuş çünkü bayanlar ozaman bi hormon salgılıyomuş spermin içeri gitmesi daha kolay olup yumurtayı bulmasıda kolaymı ne oluyomuş,ya halamın 4tane düşüğü olmuştu o yüzden ondan hep öğrendim enson tüp bebeği bile düştü hep bize anlatıyodu yani

canım benim bende çok kaptırmıştım hatta ticker bile yapmıştım ya 5 gün kala test yapmıştım negatif çıkmıştı o zaman baya üzülmüştüm ama ben hala umutluydum yanılma payı yüksek diye bugün sabahta kırmızıları gördüm ama bu sefer fazla üzülmedim hayırlısı olsun diyoruz ya belki bu zaman uygun değildi 2011 bebişi olur belkide:Saruboceq:

canım ben de biliyosun adete 6-7 gün kala kan, 2 gün kala da idrar testi yaptım (Bİ umut) ikisi de negatif daha öncekinde silik de olsa görmüştüm 2.yi. Adet hala teşrif etmedi, olma ihtimali yok dimi?

yay burcu olmasını isterdim(öncelikle hayırlısı tabiki) o yüzden mi ihtimalleri zorluyorum anlamadım:1closedeyes:

canım ben de biliyosun adete 6-7 gün kala kan, 2 gün kala da idrar testi yaptım (Bİ umut) ikisi de negatif daha öncekinde silik de olsa görmüştüm 2.yi. Adet hala teşrif etmedi, olma ihtimali yok dimi?

adetin gelmediyse hala olma ihtimali var bence idrar zaten adet günü ya da daha sonra belli oluyormuş

X