2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

fistiklar benim kürtaj tarihim 17 subat, kürtajdan sonraki ilk regl tarihim de 21 mart ...
benim ovulasyon tarihim tam olarak ne zaman ?ben nisan ayi için regl tarihimi 18 nisan demistim ...

Canım son adet tarihin 21 Mart
28 gün arayla adetin
Bir sonraki adetin 18 Nisan
Tahmini yumurtlama günlerin 30.03 2010-----04.04.2010 arası

Canım son adet tarihin 21 Mart
28 gün arayla adetin
Bir sonraki adetin 18 Nisan
Tahmini yumurtlama günlerin 30.03 2010-----04.04.2010 arası

canim sen benim adet araligimi 28 gün olabilecegini düsünerek 18 nisan diyorsun degil mi?
kürtajla ilk regli tarihi arasi 32 gün cünkü...ben de bu yüzden tam olarak bilemedim ..

Yok canım benim otomatik hesaplama öyle çıkardı ozaman sen bana son 3 adetinin ilk günlerini yaz...

Ewet canım bugünde akşam oldu ve martta bitmeye saatlar kaldı...Gelsin bizim ayımız...

kızlar bende bugün yarın bekliyorum adeti bir gelse tarih belli olur az çok. Nisanın sonuncu annesi mi olcam nedir???

teşekkürler canım ben de sitedeki bir linkten hesaplıyorum bir de burdab bakayım ıskalamayayım

bir de ben sebamedin femine intimate wash yıkama jelini kullanıyorum bunun olumsuz etkisi olur mu? Kullanan ya da bilgisi olan varmı aranızda?

canım bende başka bir markanın yıkama jelini kullanıyodum ama çocuk planlamaya başladıktan sonra bıraktım yumurtalıklarda kuruluğa neden oluyo diye duymuştum o ne demekse artık,yeni arkadaşlarada hayırlı olsun diyorum herkese başarılar :) bende sitelerde yumurtlama tarihini hesaplayarak başladım ama ona takılıda kalmayın herkesin değişiyo ya yumurtlama günleri o günlerde olasılıkları çok sadece

bir de ben sebamedin femine intimate wash yıkama jelini kullanıyorum bunun olumsuz etkisi olur mu? Kullanan ya da bilgisi olan varmı aranızda?
Bende kullanıyordum ama bebek planlayınca bıraktım hamile kalırsam sorcam doktora ona göre kullancam sende öyle yap

Bende kullanıyordum ama bebek planlayınca bıraktım hamile kalırsam sorcam doktora ona göre kullancam sende öyle yap

Doktorum önerdi bunu. ben mantar olmuştum düşükten önce ve sonra sonra geçmedi gitti. sonra doktora gittim burda mantar yok sende ama bir kızarıklık gördüm smear alcam dedi testten sonra biraz iltihap var dedi. İlaç ve fitil vermişti. Ben de bıraksam mı acaba gerçe 2 güne bir kullanıyorum ama????

Doktorum önerdi bunu. ben mantar olmuştum düşükten önce ve sonra sonra geçmedi gitti. sonra doktora gittim burda mantar yok sende ama bir kızarıklık gördüm smear alcam dedi testten sonra biraz iltihap var dedi. İlaç ve fitil vermişti. Ben de bıraksam mı acaba gerçe 2 güne bir kullanıyorum ama????
İstersen doktoruna sor yada bir süre bırak bişey olmazsa hamile kalınca doktora sorarsın eğer rahatsızlanırsan tabi yine dotora sorar öyle kullanırsın çünkü bir yerde okumuştum eğer hamilelik planlanılırsa vajinaya kozmetik türü şeyler kullanılmamalıdır çünkü spermleri öldürür yazıyordu ne derece doğru bilmiyorum

evet esindirim bencede istersen kullanma yada enkötü hafta1 falan kullan,duş jellerinden daha iyidir tabide bende bişeyleri kurutuyor diye duymuştum tam net hatırlamıyorum ama geçenlerde halamda o tamizleme jelini kullanmayı bırak buara sen dedi bana madem bebek istiyonuz dedi,kimyasal sonuçta

X