2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

bana aile planlamasındaki hekim bebk düşünmeye başladığınız andan itibaren folik asit içmeye başla dedi,sanırım onunda maksatı 3 ay bebek olmaz hemen diye 3 ay önceden diyorlar ama eğer olurda tutarsa zaten 1 ay hamile olduğunu öğrenemiceksin ve ilk 3 ay bebeğin beyninin geliştiği dönem 1 ayı kaybetmiş olucaksın böylelikle sadece 2 ay faydası olucak folikin,ama 3 aydada hemen olma olsılığıda olduğu için başlayın diyorlar sanırım,diğerini al ozaman cnm, ya hamileysen buay :)))) senin o 2 kilo kıştan dolayıdır hem yemekler biraz daha ağır oluyo hemde daha hareketsiz kalıyoruz ya kışın yaza verirsin merak etme,belki ilaç depolanmadığı için hamile kalmadığın aylarda içmiş olman bebek için boşa olcak ama işte tutma olasılığına karşın içiyoruz baştan demek,testte yapma sakın daha çok var son 2 gün kala yap,varsa bile yok sancaz sonra

yeni topik açsanda güzel olur daha düzenli olur ama siz bilirsiniz tabi. ben kaçırdım yerleri oku oku bitiiremedim ondan şikayetim.....:bbo:

canım kaldığımız yerden devam ederiz ama ismi değişir diye düşündüm çünkü yazdıkalrımız boşa gitsin istemiyorum,ilerde hmilelik düşünenler gelip yazıalrımızı okuyunca diyecekelrki aaaa bak onlarda neler düşünüp neler yazmışlar aama bak şimdi hamileler diyecekelr. inşalllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhh

Canım isterlerse ver.Neden çekiniyorsun, rahat ol bence.Utanıcak sıkılıcak bir şey yok ki.

vesade.............................21 nisan...............2.deneme
hilal24.............................21 nisan................3.deneme
andac.............................21 nisan.................3.deneme

VESADE test yapmış dün akşam ama negatif çıkmış kızlar...
HİLAL24 4 gün önce yapmıştı negatifi görmüştü ama bugün hala adet olmamış...Deli kız negatifi görünce birde bahar temizliğine kalkışmış...
Bildiklerim bunlar...

Olur canım...Bir yolunu bul çünkü Mayıs ayıda dolu...klava:Bence sen onun 2010 çift çizgiyi görmek isteyenler diye değiştir...

Napayım tekrar başlıyayım ben.Üleynnn daha döllenmemiş böcük.Senin için içiyorum: ) İşte o var, ya döllenmişse.Ben bu ay umutlu değilim ya tam o riskli günlerde çalışmadığım dönemde bıraktım.Dedim ne boş yere bunu içip kilo alacağım.Tekrar başlıcam.

Özlem hemen o folik asit e başlıyorsun...klava:O kilo aldırmaz canım...O ilacı hamile olunca bile kullanacaksın...

özlem baskılara dayanamdı veeeee tekrar folik asitle barıştıı,içiceksin dedik okadar, :))sonra bebeğin sana bunun hesabını sorar büyüyünce,al kilo ya bebeğin için feda olsun doğunca verirsin hepsini ,olayı dramatik hale getirdim yeterki bırakma diye,en azından hamile kalana kadar günde 2 tane iç sonra 3e çıkarırsın

yaaaaaaaaaa evet belki haklısınız ama bilsinler istemiyorum . ya öffffff bişey uydurayım diyorum. şu bebiş bian önce gelse de kurtulsak ya şu dertlerden. okul camiası çok meraklı oluyo.

Ya kızlar ben kendimi bildim bileli kabızlık çekiyorum...Gazımı çıkaramıyorum birde...Eğer hamile kalırsam hele kabızlık çok zor diyorlar...Hadi şimdi ıkındıkça çıkıyor ama ozaman...

bu izin meselesini düşünmekten aşılamam için heyecanlanamıyorum. nekadar umutluydum halbuki. du bakalım gerçi doktor yaaprız dicekmi. benim gibi sabırsıza.

ben hep burdayım cnm listedeki en son kişinin bebeği olana kadar,ama zaten yapçak işimde yok,ne güzel olur ama hepimiz hamile kalıyoruz hala konuşuyo oluruz burdan sonra bebeklerimiz doğar ya bizamanlar neler yazıyoduk buraya buay oldumu şu belirtimi bu belirtimi diye ne güzel okuruz buraları

Ben doğum yaptıktan sonra seni stepper olarak kullanmayı düşünüyorum :roflol: Dileğinide plates topu:roflol: Kocamıda yürüyüş bandı :roflol:

Hatta 2010- 2011 diye değiştirelim: ) Sinem sende bebeğinle biizm topikde yaşlanırsın:roflol:
kaydirigubbakcemile3
Şimdi gittim.Attım ağzıma bir tene datlum : )a.s
a.s.opuyorumnanaktan
yaaaaaaaaaa evet belki haklısınız ama bilsinler istemiyorum . ya öffffff bişey uydurayım diyorum. şu bebiş bian önce gelse de kurtulsak ya şu dertlerden. okul camiası çok meraklı oluyo.

Sadece ordamı canım her iş yerinde öyle...Hatta karı koca günlerinde bile öyle...
Biz ewleneli 1 yıl oldu eşime iş yerinde soruyorlarmış yokmu bir şey daha...Eee tabikide benimkinin morali boluyor...Bende dün dedimki bak iş yerinde görev arkadaşının eşi hamile kaldı o doğurdu diğer arkadaşının eşi hamile kaldı oda şimdi doğurdu inşallah sıra bizdedir dedim...:Saruboceq:

ayy evet cnm ozaman ıkınamıcan öle yaşıcan onla bütün gün sonra eşin işten gelirken hamileler için kabızlık şurubu alıcak belki onunla tuvalete gidebilceksin,cnm bol sıvı tüket,normal insanların içtiğinden fazla su içmen lazım birde ben kabız olmam ama neskafe içtikten 1saat sonra benim hep tuvaletim gelir sonra biyerde okumuştum bağırsakları yumşatıyomuş o yüzden tuvalete çıkarıyomuş,istersen bi dene,çok sağlıklı değil ama (sütlü bol kremalı içiyodum ben :)))

ne güzel olur ya. inşalllahhhhhhhhhh.hepimizin isminin altında şöle haftaları gösteren tickerlarımız olsa. sonra bebişlerimizin yaşını.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…