2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

valla cnm benim yaklaşık 10 gün önceden başlamıştı belirtileri hep yazıyodum burayada 10gün önceden göğüs uçlarım dikleşti bikaç güne kadarda göğüslerim büyüdü,sol kasığımda böle minik minik sancı oluyodu bide çok akıntım vardı,son 4-5gün kalada mide bulantısı ve baş dönmesi oluşmuştu,hala ara ara dönüyo başım tasiyon düşülüğü gibi sanki bulantıda var azıcık ama az yani hepsi

az günüm kaldı benimde geceleri midem bulanıyor bu ay takmamıştım o kadar ama günler azaldı ya meraklanmaya başladımm

kaydirigubbakcemile3

Yaptım datlum ama, kendi gürültülerinden duymuyorlar.Tavanlarım maf oldu.:gitme: artık bir an önce gitmelerini bekliyorum.Misafirler miş ya.

ayy çok kötü bi durum ya,bende annemlerdeyken altta genç bi çocuk vardı ses sistemiyle birlikte müzik açıyodu ne ders çalışabiliyodum bide güm güm bas sesinden insanın içi hopluyodu,gidip konuşmuştum 1 ay sonra taşındılar ama neden bilmiyorum yani :)))

valla cnm benim yaklaşık 10 gün önceden başlamıştı belirtileri hep yazıyodum burayada 10gün önceden göğüs uçlarım dikleşti bikaç güne kadarda göğüslerim büyüdü,sol kasığımda böle minik minik sancı oluyodu bide çok akıntım vardı,son 4-5gün kalada mide bulantısı ve baş dönmesi oluşmuştu,hala ara ara dönüyo başım tasiyon düşülüğü gibi sanki bulantıda var azıcık ama az yani hepsi

Kız peki ateşin normal miydi ?Akıntın nasıldı böyle sıvı beyaz süt şeklin de mi? Yaa benim göğüslerim inanılmaz hassaslaştı sanırım regl olucam.Normalde ben geçen ay ayın 24 oldun ama listeye 30 nisan yazdırdım hani geç oluyorum ya.Acaba ben 24 de mi yapsam testi kızlar.

yok ya ateşim yüksekti hep geceleri böle ateş basıyodu bi uyanıyodum yorganı atmışım,akıntıda böle normal yumurtlama günlerinde olmayan şekli var ya beyaz uzamayan,süt gibi evet,ama en herkeste olan belirti göğüslermiş cnm yani diğerleri hiçkimsede olmasa bile herkesin göğüsleri büyüyo hassaslaşıyo bide uçlarıda büyüyo,yok bence yapma bak kimseye dememiştim hatta eşimede sonradan demiştim erken gebelik testi almıştım hemde eniyisinden di yani 4 gün önce yapmıştım ama çıkmadı adetime bir gün kala hastanede yaptırmıştım çıkmıştı cnm,hatta aldığım testte çıkmayınca ya ben adet olurkan bukadar belirtim olmuyoki ben kesin hamileyim ya bu testte çıkmadı diye düşünmüştüm,yanıltıcı oluyo yani erkenden yapınca.sen bekle bence enazından son 2-3 gün kalaya kadar,zaten kalmış 9gün,denizinde 6 gün kalmış bişeylerle oyalanınca daha çabuk geçiyo günler,hiç acele etme bence

evet ben bu ayın nasıl geçtiğini anlamadım muhasebe bürosunda çalıştığımdan nisan ayı çok yoğun bir yandan evraklarla boğuşuyorum bazen kafam dağılsın diye buraya bakıyorum -tatlicadiarzu-

2010 NİSAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENELER

vesade.............................21 nisan...............2.deneme
hilal24.............................21 nisan................3.deneme
andac.............................21 nisan.................3.deneme
gelincikd.........................23 nisan.................2.deneme
denizim16.......................24 nisan........... .....1.deneme
pelin67...........................24 nisan..................5.deneme
gülpembe80....................24 nisan..................4.deneme
gözdeati.........................24 nisan..................6.deneme
sipiga.............................24 nisan..................1.deneme
bahar07..........................26 nisan..................4.deneme
estamp..........................26 nisan...................1.aşılama
deniz1958......................27 nisan...................2.deneme
gisli...............................28 nisan...................1.deneme
azize1...........................29 nisan...... ............1.deneme
carna81.........................30 nisan....................2.deneme
chocolate........ .............30 nisan........ ...........3. deneme
candygirl85....................30 nisan....................8.deneme
banu77..........................30 nisan....................6.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)
panddamm..........4 nisan....... 2.deneme( MAŞALLAH DİYELİM)
panki..................7 nisan........11.deneme ( BİR GÜNDE 2. SÜPER HABER )
cotanak28..........10 nisan....... 2.deneme ( BİR BOMBA HABER DAHA- DEVAMINI BEKLİYORUZZZZ)
sporstar..............9 nisan ........1. deneme ( İŞTE İLK DENEMEDE TUTTURAN BİR SÜPER ŞANSLI HAMİŞŞŞ)
ilfa.....................16 nisan........3.deneme( TEBRİK EDİYORUZ -NAZAR DEĞMESİN.)

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sellvi...............................1 mayıs...... ..........1.deneme
mse121822.....................3 mayıs.................4.deneme
mutter.............................6 mayıs................3.deneme
welcome.........................7 mayıs.................13.deneme
sevdalinka06....................9 mayıs.................8.deneme
hazel82...........................9 mayıs.................2.deneme
karakaya.........................11 mayıs................4.deneme
sinannuray.......................13 mayıs................2.deneme
bsbirkin...........................14 mayıs.................4.deneme
suur.................................14 mayıs...............2.deneme
sherin..............................15 mayıs................5.deneme
d_kupcu...........................16 mayıs...............2.deneme
buurcuum.........................17 mayıs...............2.deneme
nurmeh.............................17 mayıs...............4.deneme
lulu55..............................22 mayıs................3 .deneme

beklemedekiler

eda80..............................18 nisan................????????
toprakceylin.....................19 nisan................2.deneme

yok ya ateşim yüksekti hep geceleri böle ateş basıyodu bi uyanıyodum yorganı atmışım,akıntıda böle normal yumurtlama günlerinde olmayan şekli var ya beyaz uzamayan,süt gibi evet,ama en herkeste olan belirti göğüslermiş cnm yani diğerleri hiçkimsede olmasa bile herkesin göğüsleri büyüyo hassaslaşıyo bide uçlarıda büyüyo,yok bence yapma bak kimseye dememiştim hatta eşimede sonradan demiştim erken gebelik testi almıştım hemde eniyisinden di yani 4 gün önce yapmıştım ama çıkmadı adetime bir gün kala hastanede yaptırmıştım çıkmıştı cnm,hatta aldığım testte çıkmayınca ya ben adet olurkan bukadar belirtim olmuyoki ben kesin hamileyim ya bu testte çıkmadı diye düşünmüştüm,yanıltıcı oluyo yani erkenden yapınca.sen bekle bence enazından son 2-3 gün kalaya kadar,zaten kalmış 9gün,denizinde 6 gün kalmış bişeylerle oyalanınca daha çabuk geçiyo günler,hiç acele etme bence

Ben regl olucağım zamanlarda göğüslerim balon gibi olur : ) Yani vücudum şişmeye başlar falan.Ben de belirtiler yoğundur.O süt gibi sıvı akıntı bende bir kaç gündür var.bugün özellikle çok yoğun.Yani ben regl belirtisi de diyorum.Slikonlu gibi şu anda benimkiler:roflol:

Tamam en iyisi yapmıyayım.Ya bu ay iki kere rüya gördüm.Bir ay başında test yapıyorum çift çizgi görüyorum.Birde bu hafta gördüm test yapıyorum yine ikinci çizgiyi silik görüyorum.Eee ister sitemez yapsam mı diyorum.Biliyorsun bu ay pek umutlu değilim.Birde bu gece hamile bir arkadaşımı gördüm.Ve kuzenimin çocuğu olmuş hiç istemez o bebek ne alaka ise.Aynı ona benziyor yiğenimle onu ikisini deaynı anda bacağımda sallıyorum falan kaydirigubbakcemile3

mrb kızlar nasılsınız. keyifler nasıl bakalım. ya bu benim bacak ağrım havalardan mı yoksa adet olacağımınmı işareti.üffffffffffffffffffffffff. gıcık oldum ya anlatamam.

kızlar bişey sorucam mayıs ayında topiğimizin isminin moderatörlere söyliyip mayısta çift çizgiyi görmeyi umut edenelr diye değiştireyim diyorum. ama yeni sayfa olmasın. kaldığımız yerden devam edelim.

:))))) havalardandır yaağmurlu gibi ya.iyiyiz denizcim sen nasılsın,ya özlemcim bende hep rüyamda görüyordum son hafta artık iyice düşünmeye başlıyoruz ya ondandır sanırım,ya sen niye folik asiti bıraktınki o çook önemli kilo falan yağlanma yapmıyor hiç bende olmadı ben isteyerek kilo aldım düğünden sonra ama folikle alakası yok,sen ona devam et hamile kalmadan 3 ay öncesinden içilmesi çok iyi oluyor,bebeğin beyin gelişimi için,bebek yapmak için herşey yapıyoruz ama olduktan sonrasınıda düşünmek lazım sen ona başla tekrar hiç bi zararı yok hatta sanada a ve d vitamini faydası var

mrb kızlar nasılsınız. keyifler nasıl bakalım. ya bu benim bacak ağrım havalardan mı yoksa adet olacağımınmı işareti.üffffffffffffffffffffffff. gıcık oldum ya anlatamam.

Havalardan olabilir çünkü aynısı bende de var.Sanki alt baldırlarımı kesiyorlar.

evet cnm nisan ve mayıs ayı diyede yapabilirsin öyle olanlarda var ya diyelim şubat ve mart ayında hamile kalmayı isteyenler diye

:))))) havalardandır yaağmurlu gibi ya.iyiyiz denizcim sen nasılsın,ya özlemcim bende hep rüyamda görüyordum son hafta artık iyice düşünmeye başlıyoruz ya ondandır sanırım,ya sen niye folik asiti bıraktınki o çook önemli kilo falan yağlanma yapmıyor hiç bende olmadı ben isteyerek kilo aldım düğünden sonra ama folikle alakası yok,sen ona devam et hamile kalmadan 3 ay öncesinden içilmesi çok iyi oluyor,bebeğin beyin gelişimi için,bebek yapmak için herşey yapıyoruz ama olduktan sonrasınıda düşünmek lazım sen ona başla tekrar hiç bi zararı yok hatta sanada a ve d vitamini faydası var[/QUOTE

Bilinç altıda olabilir.Ama bu rüyalar beni test yap diye dürtüyor.

Canım napıyım çok iştahımı açtı dedim,bildiğin gibi değil.Böyle giderse bu ilaç yüüznden 70 kilo olucağım dedim bıraktım ama bıraktığım halde yine açık.Ben folibol alıyım en iyisi.Plus kimilerinde kilo aldırıyor demek.Ya ben bu folik asiti anlamıyorum ve abartıldığını düşünüyorum.Çünkü folik asit vucutta birikmiyor birikmiyorsa 3 ay öncesinden kullanmanın anlamı nedir ki.Hamile kaldığını öğrendiğin zamanda alabilirsin.Ama iş döllenme olmuşsa ve bilmiyorsak o zaman erken başlamanın anlamı oalbilir.Belki 5 ay daha kalamıyacam hamile alıcakmıyım hep : )Aslında içtiğim zaman halsizliğime falan da iyi geliyordu.Fakat hamile kalmadan önce de kilo almak istemiyorum zaten 50 idim 52 oldum daha çıkmak istemiyorum.

kızlar bişey sorucam mayıs ayında topiğimizin isminin moderatörlere söyliyip mayısta çift çizgiyi görmeyi umut edenelr diye değiştireyim diyorum. ama yeni sayfa olmasın. kaldığımız yerden devam edelim.

Ayy bu iyice kendini mayıs ayına hazırlamış:roflol: iyi olur kız söyle sanırım 6 hamişle kalacağız:roflol:

özlemcim ama folik çok öne mli iç. vall bende tam kilo verdim derken kilo almak istemiyorum aam napıyım . dikkat diyorum yemeğe, spor yapmaay çalışıyorummm

yeni topik açsanda güzel olur daha düzenli olur ama siz bilirsiniz tabi. ben kaçırdım yerleri oku oku bitiiremedim ondan şikayetim.....:bbo:

doğru valla direk mayısa geçtim dimi. ne bileyim pek umudum kalmadı. aşılama için gidicem doktora ama bakalım yaparız dicekmi. şimdi okuldan nasıl izin alıp gidicem diye düşünüyorum. şimdi gittiğim doktor tüp bebek merkezinde. oraya gidicem ya. söylemek istemiyorum. artık uydurucam bişey . belge isterlermi acaba.ozmaman yandım.

X