2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızlar bende adet oldum. teni tarihim 17 mayıs. hayırlısı bakalım. ama artık korkuyorum ve çookkk üzülüyorum:)

meraba kızlar nasılsınız.umarım herkes iyidir.

buarada toprakceylin hala beklemedemisin canım.

ewet canım ama hamile değiim buna eminim hiçbir belirtim yok geçen ay düşük yaptığım için kırmızılarda gelmedi kim bilir ne zaman gelecek gelince yazarım

bu aralar canım sıkkın. gün yaklaştı ya stres bastı.olmıyacak biliyorum zaten. adet belirtilerim olmaya başladı. doktora gidicem ya okuldan nasıl gidicem diye düşünüyorummm.offff ne zor bu işler.

git canım doktora zaten o gün sevkli oluyorsun canım ya bu sorun mu böyle küçük şeyleri takma kafana inş hamilesindir canım da tüm sıkıntıların biter

kızlar bende adet oldum. teni tarihim 17 mayıs. hayırlısı bakalım. ama artık korkuyorum ve çookkk üzülüyorum:)

üzülme canım hayırlısı olsun herşeyin zamanı vardır zamanını bekliyordur bebişin inşallah en kısa zamanda kollarına alırsın

bende 6 mayıs beklenmeyen regl tarihi olarak listeye girmek isterim. 3.deneme.
herkeze hayırlı hamiilelikler olsun inşallah.

Son düzenleme:

Eşim yukarı çıktı.'' gelin aşağıya misafirimiz olun, siz ne kadar dayanabiliyorsunuz''diye konuştu.15 dk. sessizlik ve sonra tekrar başladı.Kadın diyor ki biz misafiriz burda kaynının eviymiş.İnş. defolup gider de rahat ederiz: )

Canlarim ya benim kasiklarimda hafif karincalanma gidiklanma gibi birsey var. Sizce nedir bu? Yumurta catlamasi olabilir mi ki acaba??bilmiyorumkismile

Canım o bende de yaklaşık 10 gündür var.Sol kasığımda seğirme, bir hareketlenme , sanki orada bir şeyler var gibi ve gaz çok var.Ama benmki yumurta çatlaması değil, çünkü o uzayan akıntıyı çok önceden 1 kere gördüm.

Haa birde inanılmaz iştahım açık.Ne görsem yemek istiyorum, her şeyi canım çekiyor.Folik plus da içmiyorum artık bıraktım.Ve çok sinirli oldum.Hassaslaştım.Ya depresyondayım, ya da hormonlarımın oyunu bana bu: )

Pek umutlu değilim bu aydan ama, ne bilim ''olabilir mi acaba'' demeden de edemiyorum.Olmasada üzülmem, zaten olsa süpriz olur.

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende 2 senedir bebiş istiyorum ama olmadı geçen ay doktora gittim rahim dilmi çekildim temiz çıktı doktor klomen verdi bugün yarın hamile kalırsın dedi içim pır pır ediyor regl günümü bekleyemiyorum

günaydın arkadaşlar,dün gece hemen yatmıştım yetişemedim size,burcumm iyi gidiyoo cnm ya yarın ultrasona gitçem ilk defa nasipse bakalım ne var ne yok :)) ayy carnacım faciaa bi durum ya baktın iş terbiyesizliğe vuruyo sende gürültü yaptıklarında alttan vileda sopasıyla tıklat :))) eee onlar kibarlıktan anlamıyo demek

hanımlar bişey sormak istiyorum.
ben şuan tam yumurtlama dönemindeyim. şuan yumurtalıklarımda bir ağrı war hatta bir tarafta daha yoğun bir ağrı war resmen içinden bir yırtık warmış gibi ağrıyo biraz kaşınıyo biraz ağrıyo anlatabildimmi hatta yukarı wuruyo ara ara belimin yan kısmı boydan boya sızlıyo. bu nedir? normal midir? sizlerde oluyo mu?

işte yumurtlaman oluyo kaçırma fırsatı çalışma yap

kaydirigubbakcemile3

Yaptım datlum ama, kendi gürültülerinden duymuyorlar.Tavanlarım maf oldu.:gitme: artık bir an önce gitmelerini bekliyorum.Misafirler miş ya.

Yumurtlama dönemin işite.Çok normal bol bol çalış.Gördüğün gibi karıncaların hepsi hamile kaydirigubbakcemile3

baş dönmesi ne zaman olur acaba dünden beri ara ara başım dönüyor :1rolleyes:

valla cnm benim yaklaşık 10 gün önceden başlamıştı belirtileri hep yazıyodum burayada 10gün önceden göğüs uçlarım dikleşti bikaç güne kadarda göğüslerim büyüdü,sol kasığımda böle minik minik sancı oluyodu bide çok akıntım vardı,son 4-5gün kalada mide bulantısı ve baş dönmesi oluşmuştu,hala ara ara dönüyo başım tasiyon düşülüğü gibi sanki bulantıda var azıcık ama az yani hepsi

2 senedir neden olmadı peki.Yeni mi doktor tedavisine başladın?

Hadi inş.. hamile kalırsın : )a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…