2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

slm kızlar
bugün biraz yürüdüm ve şu an sağ kasığıma bir ağrı saplandı,neden olabilir bilen var mı ya...

Arkadaşlar o posizyonu söyledim bazı arkadaşlara merak etmiş bende burdan yolluyorum artık yönetim beni atarsa sağlık olsun kötü bir amaç için değil art niyet yok atılıp ben burda olmazsam anlarsınız hepinize iyi çalışmalar inşallah hepinizin olur bebişi :emir_bebek:
Posizyon şu: secdeye durur gibi duruyorsunuz belin oval şeklini alsın popo yukarda kalsın biraz öle ilişkiye giriceksiniz eşiniz 5 dk. kadar içinizde kalsın sonra siz sırt üstü yaptıp poponuzun altına yüksek olmayan bir yastık koyun 25-30 dk. yatın o şekilde ,hem banyo yapmayın sıcak su kullanmayın vajinanızı yıkamayın inş işinize yarar

Ne varki bunda, neden atsınlar.Haöile kalmak için uygun pozisyonlar hakkında bile konular açılmış.Onlar pozisyonda bu ne?

Kızlar sinirim alt üst oldu artık.Sorun yukardaki münasebetsiz, medeniyetten uzak üst komşum.Evde yaşıyor 8 kişi.2 çocuk var ama çocuk değil sanki canavar.Bütün gün tepemizde koşturup duruyorlar,Bildiğiniz gibi değil evin hiç bir odasında durulmuyor.Devamlı güm güm.Tv izleyemiyorum,uyuyamıyorum,Eşim geliyor dinlenemiyor.Başıma ağrılar girdi.Evimde kalmak istemiyorum.ınanın çok sinir bozucu.Hiç mi dinmez gürültüler, yok durmuyor gece 3 kadar.2 kere yukarı çıktık.Ama artık biz yukarı çıkmaktan utanıyoruz ama onlar bizi rahatsız etmekten utanmıyorlar.Herkesin evinde çocuk var, ama bizi bu kadar rahatsız etmelerine hakkları yok.Ne yapacağım ben, evde durulucak gibi değil.sanki yukarda at var, koşturmalar, güm güm sesler.Yiğenim 2 gün kalamadı çocuk bende,kaç kere uykusundan sıçrayarak uyandı.

Ne yapacağım ben.Şikayet mi etsem?boshayallersmile

Yok kızlar bende o pozisyonu başka bir topikte ortaya yazdım ama bişey olmadı...
O zaman bişey olmaz

Ne varki bunda, neden atsınlar.Haöile kalmak için uygun pozisyonlar hakkında bile konular açılmış.Onlar pozisyonda bu ne?
Öylemi bilmiyordu öyle topiklerin olduğunu iyi o zaman

Kızlar sinirim alt üst oldu artık.Sorun yukardaki münasebetsiz, medeniyetten uzak üst komşum.Evde yaşıyor 8 kişi.2 çocuk var ama çocuk değil sanki canavar.Bütün gün tepemizde koşturup duruyorlar,Bildiğiniz gibi değil evin hiç bir odasında durulmuyor.Devamlı güm güm.Tv izleyemiyorum,uyuyamıyorum,Eşim geliyor dinlenemiyor.Başıma ağrılar girdi.Evimde kalmak istemiyorum.İnanın çok sinir bozucu.Hiç mi dinmez gürültüler, yok durmuyor gece 3 kadar.2 kere yukarı çıktık.Ama artık biz yukarı çıkmaktan utanıyoruz ama onlar bizi rahatsız etmekten utanmıyorlar.Herkesin evinde çocuk var, ama bizi bu kadar rahatsız etmelerine hakkları yok.Ne yapacağım ben, evde durulucak gibi değil.sanki yukarda at var, koşturmalar, güm güm sesler.Yiğenim 2 gün kalamadı çocuk bende,kaç kere uykusundan sıçrayarak uyandı.

sen son kez onlara rahatsız olduğunu tekrar böyle olursa gerekli yerlere şikayet edeceğini kibar bir dille söyle yine yaparlarsa şikayet et öyle geçmez valla sinir olarak gün ve gecelerin yöneticiniz yokmu ona söylesen olmadı şikayet et polise artık nereyeyse
boşuna dememişler ev alma komşu al diye görgüzüsler yuh yani bide 8 kişi yaşıyolar ev değil tımarhane onlarınki be de sinir olurum en ufak gürültüde uyuyamam hiç

selam bayanlar bugun 10.günüm yeni bir doktora gittim.bu doktordan daha memnun kaldım bunada adetimin 3.günü hormon testini ve eşimin sperm testini götürdük gösterdik değerler ikisi için de gayet normal dedi
ultrasonla baktı sağda 15 mm lik bir yumurtam var birde ufak tefek 2 3 yumurta vardı pko denemez dedi multikistik over denebilir buna dedi..
cuma bir daha gel dedi büyüyormu bakalım dedi yani takip yapılacak bu ay 21. günümdede progesteron tahlili yapacak..
kilo problemim olduğu için kilo ver dedi glukofaj diye bi şeker ilacı verdi zayıflatırda dedi
bir de antibiyotik verdi rahimdeki yaraları temizler hamileliğe yardımcı olurmuş
ha birde çocuk aspirini içecekmişim her gün
böyle işte
hayırlısı bakalım...

Manyak kadın bana diyor ki;Sizin çocuğunuz yok anlamıyorsunuz.Yok efendim 2 dede yanındabüyümüşde şımartılmış.Banane yahu .Var canım yöneticimiz ama ben alt komşusu olarak gitmişim rahatsız oluyoruz demişim beni dinlememiş yöneticiyi mi takacaklar, o ne yapsın.Bir kere susun oturun demiyo kadın çocuklarına.

Manyak kadın bana diyor ki;Sizin çocuğunuz yok anlamıyorsunuz.Yok efendim 2 dede yanındabüyümüşde şımartılmış.Banane yahu .Var canım yöneticimiz ama ben alt komşusu olarak gitmişim rahatsız oluyoruz demişim beni dinlememiş yöneticiyi mi takacaklar, o ne yapsın.Bir kere susun oturun demiyo kadın çocuklarına.

allah yardımcın olsun cnm öyle koımşu hiç çekilemz yaaa

selam bayanlar bugun 10.günüm yeni bir doktora gittim.bu doktordan daha memnun kaldım bunada adetimin 3.günü hormon testini ve eşimin sperm testini götürdük gösterdik değerler ikisi için de gayet normal dedi
ultrasonla baktı sağda 15 mm lik bir yumurtam var birde ufak tefek 2 3 yumurta vardı pko denemez dedi multikistik over denebilir buna dedi..
cuma bir daha gel dedi büyüyormu bakalım dedi yani takip yapılacak bu ay 21. günümdede progesteron tahlili yapacak..
kilo problemim olduğu için kilo ver dedi glukofaj diye bi şeker ilacı verdi zayıflatırda dedi
bir de antibiyotik verdi rahimdeki yaraları temizler hamileliğe yardımcı olurmuş
ha birde çocuk aspirini içecekmişim her gün
böyle işte
hayırlısı bakalım...
Hadi hayılısı canım inşallah işe yarar ve hamile kalırsın en yakın zamanda

Doğru oda yöneticiyi mi takacaklar çocuğun olup olmamasından ona ne senin çocuğun olması onların ses yapmasını gerektirmez sende şikayet et o zaman

Canlarim ya benim kasiklarimda hafif karincalanma gidiklanma gibi birsey var. Sizce nedir bu? Yumurta catlamasi olabilir mi ki acaba??bilmiyorumkismile

Kızlar sinirim alt üst oldu artık.Sorun yukardaki münasebetsiz, medeniyetten uzak üst komşum.Evde yaşıyor 8 kişi.2 çocuk var ama çocuk değil sanki canavar.Bütün gün tepemizde koşturup duruyorlar,Bildiğiniz gibi değil evin hiç bir odasında durulmuyor.Devamlı güm güm.Tv izleyemiyorum,uyuyamıyorum,Eşim geliyor dinlenemiyor.Başıma ağrılar girdi.Evimde kalmak istemiyorum.İnanın çok sinir bozucu.Hiç mi dinmez gürültüler, yok durmuyor gece 3 kadar.2 kere yukarı çıktık.Ama artık biz yukarı çıkmaktan utanıyoruz ama onlar bizi rahatsız etmekten utanmıyorlar.Herkesin evinde çocuk var, ama bizi bu kadar rahatsız etmelerine hakkları yok.Ne yapacağım ben, evde durulucak gibi değil.sanki yukarda at var, koşturmalar, güm güm sesler.Yiğenim 2 gün kalamadı çocuk bende,kaç kere uykusundan sıçrayarak uyandı.

Daha neyini bekliyorsun canim ya elbette sikayet etmelisin. Düzelmelerini beklemiyeceksin herhalde düzeleceklerine kendin bile inanmiyorsundur eminim. Bosuna dememiser ev degil komsu al diye. Evde huzur olmayinca ne yapacaksin o evi. Can mi dayanir buna uzun vadeli.

valla canım ben hamile kaldığımda kasığımda özellikle sol tarafımda bişey kıpırdanıyor gibi olmuştu

Hadi ya dur kiz heyecanlandirma beni kaydirigubbakcemile3Yani bebek tutmus bile olsa suanda hissetmem imkansiz gerci hissettigim birseyde yok karincalanir gibi. Daha adet olmama iki hafta var bukadar erken belirti olur mu ki? Ben daha cok yumurtam catlamistir diye tahmin ettim ama dünde rüyamda basim dönüyordu hamileyim galiba diye düsünüyordum zaten ayy ayy cok kücük bir ihtimalde olsa umutlanmak bile güzel oluyor be

Hadi ya dur kiz heyecanlandirma beni kaydirigubbakcemile3Yani bebek tutmus bile olsa suanda hissetmem imkansiz gerci hissettigim birseyde yok karincalanir gibi. Daha adet olmama iki hafta var bukadar erken belirti olur mu ki? Ben daha cok yumurtam catlamistir diye tahmin ettim ama dünde rüyamda basim dönüyordu hamileyim galiba diye düsünüyordum zaten ayy ayy cok kücük bir ihtimalde olsa umutlanmak bile güzel oluyor be

canım umutlandırmak istemem ama bende hamileliğimi öğrenmeden 10 gün önce falan başlaımıştı karıncalanma kıpırtı gibi bişey hayırlısı olsun inş hamilesindirhihoyyyt

X