2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

napiyim valla dersi bitirdim geldim. ben d ekızdım kocişe bugün eve gelsin kavga çkarcam. bugün bi hocanım erine çalışmaya gitti. sabh çöpü al dedim almamış 2 koca poşet. bende aradım başkasının işlerine bukadar hevesli olacağın biraz da evine dikkat et dediğimi yap ya deyip telefonu kapattım suratına. sinir oldum ya.

napiyim valla dersi bitirdim geldim. ben d ekızdım kocişe bugün eve gelsin kavga çkarcam. bugün bi hocanım erine çalışmaya gitti. sabh çöpü al dedim almamış 2 koca poşet. bende aradım başkasının işlerine bukadar hevesli olacağın biraz da evine dikkat et dediğimi yap ya deyip telefonu kapattım suratına. sinir oldum ya.

ben akşamdan çıkarıyorum çöpü kapının önüne eşim benden önce gidiyor giderken alır genelde çöpü ben sen götür demem bile arada bazen almadığı oluyor oda eli dolu olursa

bizdede şuan elektrik süpürgesi sorunu var kalk diorum kalkmıyo 1 haftadan beri tutamıorum süpürge düşünün yani evin halinii hala yatckmış şeytan dio git dök başından bi sürahi soğuk su

ya normalde yaapr da ben şimdi başkasının işine yetişmeye çalışırken bunu unutmasına kızdım.

kızlar az önce sanki adet olacağım içime doğmuş gibi doktoru aradım haberiniz olsun ben aşılama için gelicem randevuda sıkıntı olmaz dimi dedim. şytan dürttü aradım. iyimi kötümü yaptım bilmiyorum.

kızlar az önce sanki adet olacağım içime doğmuş gibi doktoru aradım haberiniz olsun ben aşılama için gelicem randevuda sıkıntı olmaz dimi dedim. şytan dürttü aradım. iyimi kötümü yaptım bilmiyorum.

Kız bir dur bir adet ol.Aşılama regl zamanımı yapıyor ki bu kadar acele ettin : )

aşılama için adetin 3gününden itibarn iğne kullanıyosun ..yumurta sayısını çoğaltıolar biraz. sonra erkeğin spermlerşi yumurtalar gerekli olgunluğa ulaşıp çatlayınca ,yıkanıp iyileri yıklanıyo ve yumurtaların yakının atılıyo. dölleme lşansı artsın diye. araştırmalrıma göe böle. işte amacım şansımı artırmak illa olucak die bişi yok. eee bend eyumurtlaam tembelliği vardı sayısı çoğalır eşimdede probelm yok . belki şansım artar kızlar ya. ebnim hemen hamile olmam gerek. yoksa kafayı yiyecem. yüzümün gülmesinin tek yolu bu. gerçi herşeyin hayırlısı. hayırsızsa hiç olmasın.

aşılama için adetin 3gününden itibarn iğne kullanıyosun ..yumurta sayısını çoğaltıolar biraz. sonra erkeğin spermlerşi yumurtalar gerekli olgunluğa ulaşıp çatlayınca ,yıkanıp iyileri yıklanıyo ve yumurtaların yakının atılıyo. dölleme lşansı artsın diye. araştırmalrıma göe böle. işte amacım şansımı artırmak illa olucak die bişi yok. eee bend eyumurtlaam tembelliği vardı sayısı çoğalır eşimdede probelm yok . belki şansım artar kızlar ya. ebnim hemen hamile olmam gerek. yoksa kafayı yiyecem. yüzümün gülmesinin tek yolu bu. gerçi herşeyin hayırlısı. hayırsızsa hiç olmasın.

Ya canım ne olur biraz sakin ol.Moralini yüksek tut.Bende isterim ki bir an önce hamile kalayım.Ama hayatta mutlu olmak için bir çok sebep var.Seni gülümseten başka şeylerde olmalı muhakkak, olmalıdır da.mutluluğunu tek bir şeye bağlama.Bu kadar sıkıntı yaparsan, depresyona falan girersin.

ya dayanamadım bi yandan sizi okuyorum bi yandan ders,onu bıraktım artık. denizim aşılamayı normalde dr lar 6ay ile 1 sene arasında çocuğu olmayanlara öneriyorlar,bak bence acele etme senin çocuğun oluyo,aşılama olunca sezeryanla doğum yapmak zorundasın ve bundan sonraki diğer çocuklarınıda,bikaç ay daha sık dişini canım,sonuçta oluyo bu,az bekle tutar bir ay,belki kendiliğinden hamile kalırsın normal doğum yapma seçeneğinde olur

canım bnim normal doğum yapma şansım yok zaten. ben sezeryan olmuştum. yokkkk aam aşılamada illaki sezeryan olucak diye bi şart yok. beebğin annenin çatı urumu müsaitse annede istiyosa normal doğum olabişlir am ben mecbur sezeryan olucam zaten.

evet senin önceki sezeryan olduğu için öle olmak zorundasın doğru,ama ben aşılamada da öyle sanıyodum eltimle halam aşılama olmuşlardı 2side mecbur sezeryan diyodu,bende illa öyle olunuyo sanıyodum senin bu daha ilk denemen değilmi ilkinden sonra,acele etme gerçekten bence,yanlış anlama sana acele etme demesi kolay diye düşünme sakın,yaşında normal zaten 2-3 aya olur senin,ilkinde aşılama yapmamıştın demi bak o sana güvence versin yani,2-3 aya olmazsa yaptır bence aşılamayı,o aşılama miktarınıda bebeşine harcarsın çok daha iyi olur,

evet senin önceki sezeryan olduğu için öle olmak zorundasın doğru,ama ben aşılamada da öyle sanıyodum eltimle halam aşılama olmuşlardı 2side mecbur sezeryan diyodu,bende illa öyle olunuyo sanıyodum senin bu daha ilk denemen değilmi ilkinden sonra,acele etme gerçekten bence,yanlış anlama sana acele etme demesi kolay diye düşünme sakın,yaşında normal zaten 2-3 aya olur senin,ilkinde aşılama yapmamıştın demi bak o sana güvence versin yani,2-3 aya olmazsa yaptır bence aşılamayı,o aşılama miktarınıda bebeşine harcarsın çok daha iyi olur,

katlıyorum bencede biraz daha beklemek daha ii olabilir

X