2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

ayy çok sevindim cnm,aslında böle şeylerden utanmam dr um erkek ama daha hiç kadın doğuma gitmedim ben herhangi bişey içinde,biraz çekiniyorum ama yapılması gereken neyse mutlaka yaptırırımda işte,ilk gitçem diye heyecan,ozaman benimde perş. 5+5 olcak banada alttan gerek kalmaz ozaman,ya zaten gittiğimdede iyice öğrenirim alttan da olcaksa napalım alışcaz

hayatim bende 5 haftalikken dr a gittim, karindan ultrasonla bakti ve sadece minicik keseyi gördüm, mrk etme alttan bakmiyorlar...yerimseniben

canim cok cok gecmis olsun, dr a gitmen iyi olmus, biraz rahatlamissindir.., merak etme canim , pozitif düsünmeye calis .cogu kisinin basina geliyor bu durum ve bebeklerine sag saglim kavusuyorlar..insallah siki siki tutunsun bebisin sana yerimseniben ..

canım tesekkur ederım evet bıraz rahatladım zaten daha uzmuyecegım kendımı herseyı rabbım bılır verende o alanda o ben pozıtıf bakıyorum daha en azından allahım bana bagıslasın boyumca bı oglum var annelıgı tattım nasıl oldugunu bılıyorum burda bır suru evlat sayıbı olmamıs arkadaslarımız var ben boyle karamsar olursam onlara haksızlık etmıs olurum

canım tesekkur ederım evet bıraz rahatladım zaten daha uzmuyecegım kendımı herseyı rabbım bılır verende o alanda o ben pozıtıf bakıyorum daha en azından allahım bana bagıslasın boyumca bı oglum var annelıgı tattım nasıl oldugunu bılıyorum burda bır suru evlat sayıbı olmamıs arkadaslarımız var ben boyle karamsar olursam onlara haksızlık etmıs olurum

canim benim ya! ne güzel düsünüyorsun..opuyorumnanaktan
allah herseyi gölüne göre versin :Saruboceq:

hayatim bende 5 haftalikken dr a gittim, karindan ultrasonla bakti ve sadece minicik keseyi gördüm, mrk etme alttan bakmiyorlar...yerimseniben

bende eşimi alıştırıyodum valla beraber gitçez ultrasona,halam geçen gün dediki belkide eski bi inanıştır ama alttan ultrasona girme düşük tehlikesi oluyor diye,eşimde alttan girme ozaman bak demişti,bende yok öle bişey alttan bakıyolarmış ama ilk 10 hafta mecbur öle yapçaz düşük olcak olsa dr lar yapmaz diye alıştırıyodum,ama sevindim gerçekten,rahatlattınız valla kızlar,çotanakcım çok güzel şeyler diyorsun valla allah 2 çocuğunuda sana bağışlasın,inşallah herkese bu duyguyu tatmayı nasip etsin allah

canım benım haklısın benımde doktorum erkek ya zaten ılk zamanlarda pek uygun gormuyorlarmıs altta muayneyı dusuk falan olur dıye sen gonnunu rahat tut goreceksın bak alttan bakmayacak he bu arada senın bebıs benımkınden sanırım daha buyuk benım kucuk bademımmm daha 35 gunluk teyzesı

ben daha ultrasona girmedim ya tatlım son adet tarihine göre hesapladığımızda benimde 37 günlük,bakalım dr da bişey derse değişir hani döllenme tarihine göre falan

bende eşimi alıştırıyodum valla beraber gitçez ultrasona,halam geçen gün dediki belkide eski bi inanıştır ama alttan ultrasona girme düşük tehlikesi oluyor diye,eşimde alttan girme ozaman bak demişti,bende yok öle bişey alttan bakıyolarmış ama ilk 10 hafta mecbur öle yapçaz düşük olcak olsa dr lar yapmaz diye alıştırıyodum,ama sevindim gerçekten,rahatlattınız valla kızlar,çotanakcım çok güzel şeyler diyorsun valla allah 2 çocuğunuda sana bağışlasın,inşallah herkese bu duyguyu tatmayı nasip etsin allah

canım benı senı rahatlatabılmıssek ne mutlu bıze canım benım allah razı olsun bıtanem

ben daha ultrasona girmedim ya tatlım son adet tarihine göre hesapladığımızda benimde 37 günlük,bakalım dr da bişey derse değişir hani döllenme tarihine göre falan

canım zaten doktorda son adet tarıhıne gore hesaplıyor benım oyle yaptı yanı tahmınlerın dogru

ahh ah bi hamile kalsak sıcağı da çekerim

inşallah cnm ama izmir sıcağı çekilmiyo ya,deniz antalyanında aynı dün inanmazsınız askılılarla evdeyim ama ter içindeyim ya,bide ateşler basıyo zaten normalde de,şimdiden herkesin dediği şey yazın mafolcağım,artık 24 saat klima açık olcak en son biyerlerimiz tutulup doğru hastaneye :)))ama ankarada daha güzel geçiyodur yaz mutlaka inşallah hamile kalırsın cnm iyice yaz olmadanda yazı yaşarsın

antalyayı çok severim aşırı sıcak oluyor evt Allah yardımcınız olsun eşim izmirli olduğu için orayı da biliyorum ora da sıcak oluyor ben kıştansa yazı daha çok seviyorum amaboshayallersmile

antalyayı çok severim aşırı sıcak oluyor evt Allah yardımcınız olsun eşim izmirli olduğu için orayı da biliyorum ora da sıcak oluyor ben kıştansa yazı daha çok seviyorum amaboshayallersmile

aynen ya soğuk biyerde yaşayamam,topu topu 1-2 ay çok soğuk oluyo onda da isyan ediyoruz,ama sıcağınında ayarı yok işte,kuzenim denize girmiş bile :)

kızlar merhaba bu sabah kalktıgımda cok hafıf bıraz daha kanamam gelmıstı doktorumu aradım o da gel bı bakalım dedı kızlar gıttım doktora bebısımın kesesını gordum bır hafta on gun sonra gel kalp atıslarına bakalım dedı heeee bırde kasıgımda agrım vardı bırde kocaman bır kısttım olusmus yıne ama zararsız bıraz beklıyelım eger kendılıyınden gıtmesse patlatırız dedı kanamam ıcınde o tutunma kanaması kendını fazla yorma bazı hamılelıklerde bu ılk aylarda olur dedı allahın ıznı ıle ınsallah bebegım benımle kalır :Saruboceq:
Ayyy canım çok sevindim inan inşallah kalp pıtını da duyarsın alkisalkisalkis

kızlar merhaba ay uyudum uyudum geldım zorla kalktım valla butun gece uyusan uyurdum herhalde yıne sankı hıc uyumamıs gıbı uykum var ama molum kocıs geldı ya valla evde adım uykucuya cıktı benkı gece yarılarına kadar otururdum valla sımdı gunduz bıle dayanamıyorum yemekten degıl sanırım ben uyumaktan sısıcem

X