2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

benım akadasım hem de 32 yasındayken bırgece dogum ctrl hapı ıcmeyı unutmus ve hamıle kalmıs.hıcte oyle yatıp beklemeden.kalkmıs.duş almıs.aslında işin sırrı gercekten de stres yapmamakta.ben bu ay bıde hayatımda ılk defa gecıkmelı adet oldum stresten.:eek:klava:

Ewet en başta stres yapmamak ama bu bebişi isteyipte gelmediği zaman o sitrsi nasıl yapmamayı başaracağız...Yalnız ben bu ay istesemde heyecanlanamıyorum...Yani kısacası diğer aylara göre çok rahatım...Havalardan herhalde...Sadece kendimi halsiz hissediyorum...Canım hiçbirşey yapmak istemiyor...Konuşmak bile istemiyorum...Koçişte sorup duruyor senin neyin var konuş benle diye ama birşeyim yokki...En sonunda bu akşam nedensiz bir ağlama tuttu beni sormayın ya...

ooo sohbt pekte güzelmişş kocasını boğan boğanaa:)))))hep kaçırıorum yaa kahretsinn:sinifsinif:

Ewet en başta stres yapmamak ama bu bebişi isteyipte gelmediği zaman o sitrsi nasıl yapmamayı başaracağız...Yalnız ben bu ay istesemde heyecanlanamıyorum...Yani kısacası diğer aylara göre çok rahatım...Havalardan herhalde...Sadece kendimi halsiz hissediyorum...Canım hiçbirşey yapmak istemiyor...Konuşmak bile istemiyorum...Koçişte sorup duruyor senin neyin var konuş benle diye ama birşeyim yokki...En sonunda bu akşam nedensiz bir ağlama tuttu beni sormayın ya...

Hic sorma bugün bende beni piknige cagirmadilar diye bol bol agladim kaydirigubbakcemile3Sonra birde kocamla kavga ettim bana anlayis göstermiyor diye birazda onunla kavga ettigim icin agladim. :gitme:Gözlerim sisti simdi kaydirigubbakcemile3

Durduk yere patirdi kütürdü cikardim bugün galiba :eek:

ooo sohbt pekte güzelmişş kocasını boğan boğanaa:)))))hep kaçırıorum yaa kahretsinn:sinifsinif:

canim bende ilk defa sohbete denk geldim ama mecbur oturum ders calismam gerekti bu sohbetide göz göre göre kacirdim. Simdi banyomu yapdim bir bakayim dedim ama herkez gitmis tabii.

Neyse ben simdi sicak yatagima dalar sabah erkenden okul var. Iyi geceler ve HAYIRLI ISLER kizlar kaydirigubbakcemile3

iiigecelerrr canımmmmm sanada kolayy gelsinn dicektim sonanda banyo yaptığın aklıma ggeldiii

Günaydın Canlarım...opuyorumnanaktan

Offff... ben adet oldum. Hemde 4 gün önce. kafamçokkarıştı Neden böle oldu anlamadım.
Hesaplama sayacıyla hesapladım... Adet tarihimi.

Bir sonraki adetiniz tahminen 16/5/2010 tarihinde başlayacak.
Hamile kalmanız için şansınızın en yüksek olduğu günler:
27/4/2010 ile 2/5/2010 tarihleri arasıdır.

Öfff eşim bebiş istemiyor hala. 2 tane var onları büyütelim diyor. Kpss yi kazanman lazım
ders çalış diyor. Kafam çok karıştı. Allahım yardım et bana :Saruboceq: Bütün hafta sonu ders çalıştım. Şu an çalıştığım iş çok ağır. Devlete girebilirsem 2. bebekte olsa fazla zorlanmam. Bebek olmadan şu sınavdan yüksek almam lazım. Dua edin canlarım bana.:Saruboceq:

Kizlar günaydin:))malesef benim kirmizilar 17 nisan yani beklenen adet tarihimden bir gün önce tesrif ettiler...:çok üzgünüm: kismet iste... bu ay olmadi , görünce bayagi bir bozuldum, keyfim pek yok gibi ...hayirlisi olsun ne yapalim

Kizlar günaydin:))malesef benim kirmizilar 17 nisan yani beklenen adet tarihimden bir gün önce tesrif ettiler...:çok üzgünüm: kismet iste... bu ay olmadi , görünce bayagi bir bozuldum, keyfim pek yok gibi ...hayirlisi olsun ne yapalim

canım hayırlısı olsun bende ilk denememde çok hevesliydim baya üzülmüştüm ama şimdi daha sakinim sende morelini bozma sakın

canım hayırlısı olsun en hayırlı zamanda gelsin inşallah sağlıkla,bende sabah sınava gittim geldim iyi geçti 80 alırım :) yarında var ona çalışıcam bugün pek giremem,kendinize iyi bakın

Hic sorma bugün bende beni piknige cagirmadilar diye bol bol agladim kaydirigubbakcemile3Sonra birde kocamla kavga ettim bana anlayis göstermiyor diye birazda onunla kavga ettigim icin agladim. :gitme:Gözlerim sisti simdi kaydirigubbakcemile3

Durduk yere patirdi kütürdü cikardim bugün galiba :eek:

ben de dun ovulasyon testı bulamadım dıye bagırındım durdum.yolda bırbırımıze gırdık.bunu stresten yapıyoruz bence.sınırlerımız ıyıce bozuldu.evet stres yapmamamız gerek ama elımızde degıl ıste.hergece uyamda hamılelıkle ılgılı seyler goruyorum.aslında ruya da degıl resmen uyurken tum gece dusunuyorum.delikafadulden:eek:klava::eek:lmaz:

hayırlısı olsun canım üzülmee senağlama hem bak senin 1 gn önce gelmiş fazla umutlanmamışsın bnm bide 1 hafta sonra olduu deli oldum yaa resmen acaba hamileyim die :1no2:

:kahve: canım sıkılıyor bugün pazartesiyi sevmiyorum işteee dün ne güzeldi pikniğe gittik eğlendim bir güzel ama bugün pufffff

ooooohh ohhhhhh sen gezmeye gtmişin dün yinee ne güzelll.ben o güzel havada bile evdeydim yat kalk yat klak feleğim şaşırdı.neyseki kocişin gecesi bitti artık bizdee yarın çıkarız biyerlerehihoyyythihoyyyt

2010 NİSAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENELER

toprakceylin.....................19 nisan................2.deneme
vesade.............................21 nisan...............2.deneme
hilal24.............................21 nisan................3.deneme
andac.............................21 nisan.................3.deneme
nurmeh...........................23 nisan.................3.deneme
gelincikd.........................23 nisan.................2.deneme
denizim16.......................24 nisan........... .....1.deneme
pelin67...........................24 nisan..................5.deneme
gülpembe80....................24 nisan..................4.deneme
gözdeati.........................24 nisan..................6.deneme
bahar07..........................26 nisan..................4.deneme
estamp..........................26 nisan...................1.aşılama
deniz1958......................27 nisan...................2.deneme
gisli...............................28 nisan...................1.deneme
azize1...........................29 nisan...... ............1.deneme
carna81.........................30 nisan....................2.deneme
chocolate........ .............30 nisan........ ...........3. deneme
candygirl85....................30 nisan....................8.deneme
banu77..........................30 nisan....................???????

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)
panddamm..........4 nisan....... 2.deneme( MAŞALLAH DİYELİM)
panki..................7 nisan........11.deneme ( BİR GÜNDE 2. SÜPER HABER )
cotanak28..........10 nisan....... 2.deneme ( BİR BOMBA HABER DAHA- DEVAMINI BEKLİYORUZZZZ)
sporstar..............9 nisan ........1. deneme ( İŞTE İLK DENEMEDE TUTTURAN BİR SÜPER ŞANSLI HAMİŞŞŞ)
ilfa.....................16 nisan........3.deneme( TEBRİK EDİYORUZ -NAZAR DEĞMESİN.)

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sellvi...............................1 mayıs...... ..........1.deneme
mse121822.....................3 mayıs.................4.deneme
welcome.........................7 mayıs.................13.deneme
sevdalinka06....................9 mayıs.................8.deneme
hazel82...........................9 mayıs.................2.deneme
karakaya.........................11 mayıs................4.deneme
sinannuray.......................13 mayıs................2.deneme
bsbirkin...........................14 mayıs.................4.deneme
suur.................................14 mayıs...............2.deneme
sherin..............................15 mayıs................5.deneme
d_kupcu...........................16 mayıs...............2.deneme
buurcuum.........................17 mayıs...............2.deneme
lulu55..............................22 mayıs................3 .deneme

beklemedekiler

eda80..............................18 nisan................????????

X