2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

neyse kimse kimseyi boğmasın,azmettirici olmıyım içinizden geliyosa boğun :))) hoşgeldin denizcim,ya o çatal işi ne carna doğrumu hiç duymamıştım çatallamı bakıyolarmış

Denizim hoşgeldin datlum: )

Evet canım ya.Hatta halen bazı devlet hastahanelerinde öyle muane ediyorlar.TERS - L- şeklinde çelik yada plastik bir şey düşün vajinana sağdan soldan yerleştirerek açıp öyle bakıyorlar.Bana bir kere öyle bakıldı, özele gittiğim halde.Laa zaten mantar olmuşum canım acıyor ağlıyarak gitmişim doktora. nasıl canım acıdı anlatamam sana.

2010 NİSAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENELER

suur.................................18 nisan...............1.deneme
eda80..............................18 nisan................????????
toprakceylin.....................19 nisan................2.deneme
vesade.............................21 nisan...............2.deneme
hilal24.............................21 nisan................3.deneme
d_kupcu..........................21 nisan................1.deneme
andac.............................21 nisan.................3.deneme
nurmeh...........................23 nisan.................3.deneme
gelincikd.........................23 nisan.................2.deneme
denizim16.......................24 nisan........... .....1.deneme
pelin67...........................24 nisan..................5.deneme
gülpembe80....................24 nisan..................4.deneme
gözdeati.........................24 nisan..................6.deneme
bahar07..........................26 nisan..................4.deneme
estamp..........................26 nisan...................1.aşılama
deniz1958......................27 nisan...................2.deneme
gisli...............................28 nisan...................1.deneme
azize1...........................29 nisan...... ............1.deneme
carna81.........................30 nisan....................2.deneme
chocolate........ .............30 nisan........ ...........3. deneme
candygirl85....................30 nisan....................8.deneme
banu77..........................30 nisan....................???????

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)
panddamm..........4 nisan....... 2.deneme( MAŞALLAH DİYELİM)
panki..................7 nisan........11.deneme ( BİR GÜNDE 2. SÜPER HABER )
cotanak28..........10 nisan....... 2.deneme ( BİR BOMBA HABER DAHA- DEVAMINI BEKLİYORUZZZZ)
sporstar..............9 nisan ........1. deneme ( İŞTE İLK DENEMEDE TUTTURAN BİR SÜPER ŞANSLI HAMİŞŞŞ)
ilfa.....................16 nisan........3.deneme( TEBRİK EDİYORUZ -NAZAR DEĞMESİN.)

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sellvi...............................1 mayıs...... ..........1.deneme
mse121822.....................3 mayıs.................4.deneme
welcome.........................7 mayıs.................13.deneme
sevdalinka06....................9 mayıs.................8.deneme
hazel82...........................9 mayıs.................2.deneme
karakaya.........................11 mayıs................4.deneme
sinannuray.......................13 mayıs................2.deneme
bsbirkin...........................14 mayıs.................4.deneme
sherin..............................15 mayıs................5.deneme
buurcuum.........................17 mayıs...............2.deneme
lulu55..............................22 mayıs................3 .deneme

banu77 ve sipiga beklenen adet tarihi ve kaçıncı denemeniz olduğunu yazın ekliyelim listemzie şekerler. inşallah hepimiz hamile olucaz yakında.

Deniz pastayı yaptın mı kız.

yaptım tabi yapmazmıyım. ama sorma başıma geleni sanırım muhallebisini biraz cıvık yaptım. dilim dilim kestiğimde dağıldı biraz. aam arkadaşalr bunu hiç önemsemediler.tadı okadar güzeldi ki. ben çilekle yaptım. süper oldu. bidaahki sefere biraz daha katı yapıcam.herkes bayıldı. çok teşekkür ederim canım.

canım alttan muayene yapıyolar ya ondan bahsettim

alttan muayene dedıgın vajınal ultrason mu.baska nasıl bakıyorlarkı.ben 1 hafta once gıttım vajınal ultrasonla baktı.hıc bısı hıssetmedım.ben ilk defa gec adet olunca kıst var mı dıye sordum.yok dedı.ilk denemem deyınce oralı bıle olmadı.adamın bılgısayarı acık.bıyandan ona bakıyor.bır yandanda ben soru soruyorum ve bastan savma cvplar.bıde ozel hastane .begenmedım ben de dr.u. hele ılk denemeler dıyınce hıc ılgılenmıyorlar.ınsallah cok beklemeyız bız de yaaa:CüvCüv: oluruz hemen hepımız hem de:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

Çatallamı baktılar sana.

ayyy cnm sorma bana nasıl bakıldığını bile bilmiyorum apandist ağrım vardı kadın doğumcunun da bakması lazımmış zaten bende hüngür hüngür ağlıyorum ilk defa muayene olcaktım o yüzden kendimi kasa kasa bir hal oldum canımın acısı bi yandan o bi yandan bağır bağır çıktım odadanbilmiyorumkismile

bende doktora gittiğimde hiç acımzdı. şimdi eğer adet olursam aşılama için görüşmek üzere gidicem doktora. eğer yapalım derse sık sık vjinal ultrason yapılacak aam canımı sıkmıyorum hiç.çünkü bende bişey hissetmiyorum hiç.

ayy canım ya çok üzüldüm inşallah bidaha yaşamazsın öle bişey (carna)ya bende şimdi bu perş. ultrasona gidicektim ilk 3 ay alttan bakıyorlarmış banadamı o yapılcak,ben içine birşey sokulduğunu duydum arkadaşlardan o acıtmıyordur değilmi

bende hiç daha kadın doğuma muayeneye gitmedim ilk defa hamilelik kanı vermek için gittim okadar,bu hafta eşimle gitçez işte ultrasona ben çekinirim öle ya bacaklarımı açıp içime bişey sokulmasından eşimede söledim öle yapılıyomuş diye oda karından sanıyomuş,bakalım belki karından yaparlar,karından yapılsa bişey gözükmezmi perş. 5+5 günlük olucak

ayy canım ya çok üzüldüm inşallah bidaha yaşamazsın öle bişey (carna)ya bende şimdi bu perş. ultrasona gidicektim ilk 3 ay alttan bakıyorlarmış banadamı o yapılcak,ben içine birşey sokulduğunu duydum arkadaşlardan o acıtmıyordur değilmi

Sanmıyorum.Allatan ultrasonla bakarlar ince bir şey zaten jel sürüyorlar ucuna tuhaf bir şey hissediyorsun o kadar.Acı gibi değil yani.Korkma, zaten neyle muayane ediceğini görürsün.

X