2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

ya arkadaslar ben sunu anlamadım.yumurta takıbı vajınal ultrasonla degılde baska bı aletlemı yapılıyor.???

kaçıncı denemenizde oldu canım sizin

ya kızlar ben bısı daha sorcam.benım reglım hep 25 gunde oluyordu.cok nadır 27. gun olurdu.yılda 1 kez falan.bu ay ılk defa korunmadık ya.8 gun gecıktı.33. gunumde oldum.sımdı ben ovulasyonu hangısıne gore hesaplıyım.kafam karıstıbilmiyorumkismile

kaçıncı denemenizde oldu canım sizin

ilk denememizde oldu valla cnm şansımıza,zaten daha 2 ay okulum var üniversitedeyim busene mezun olcam kısmetse

tamam cnm bunun 1 hafta içinde 2 kere yapılması zararmı ben bu perş. burda bi polikliniğe gidip baktırcam aslında 5 gün sonrada dr la randevum var oda bakçak ben dayanamadım o yüzden perş. gidicem

canım aynı benimde öyle 33.günümde oldum bende şaşkınım ovulasyon hesaplamada ama ben kendimi takip edicem ağrımı akıntımı öyle bulucam

Adet düzeni Olası yumurtlama ve gebe kalabilme günleri
22 günde bir Adet kanamasının ilk gününden itibaren 6 - 10. günler arası
23 günde bir Adet kanamasının ilk gününden itibaren 7 - 11. günler arası
24 günde bir Adet kanamasının ilk gününden itibaren 8 - 12. günler arası
25 günde bir Adet kanamasının ilk gününden itibaren 9 - 13. günler arası
26 günde bir Adet kanamasının ilk gününden itibaren 10 - 14. günler arası
27 günde bir Adet kanamasının ilk gününden itibaren 11 - 15. günler arası
28 günde bir Adet kanamasının ilk gününden itibaren 12 - 16. günler arası
29 günde bir Adet kanamasının ilk gününden itibaren 13 - 17. günler arası
30 günde bir Adet kanamasının ilk gününden itibaren 14 - 18. günler arası
31 günde bir Adet kanamasının ilk gününden itibaren 15 - 19. günler arası
32 günde bir Adet kanamasının ilk gününden itibaren 16 - 20. günler arası
33 günde bir Adet kanamasının ilk gününden itibaren 17 - 21. günler arası
34 günde bir Adet kanamasının ilk gününden itibaren 18 - 22. günler arası
35 günde bir Adet kanamasının ilk gününden itibaren 19 - 23. günler arası

hazelcim sen 25 günde bir adet görüyormuş gibi 9. gün başla benceee

carna şu pasta tarifini merak etiim :) varmı forumda yazmışmıydın önceden
denize verdiğin

bence bısı olmaz cunku vajınal ultrasonla keseye bakıyorlar.zaten o ultrason aletı vajına gırısınde oluyo.zararlı degıl bebek ıcın.ama sen yıne durumu dr.a anlatırsın.

denizim sen biliyormusun 1 haftada 2 defa vajinal ultrason zararlımı ona göre perş. kafama göre gitmiyim ozaman27sinde dr la randevuyamı gideyim yada perş. gideyim 27sinde dr ada gideyim ne olur sanki ya

kızlar benimde çıkmam gerekiyo. eşim not girecekmiş. hepinizi çok öpüyorum. giremezsem listemiz sizlere eemnet heeeee. sevdacım evet forumda var tarif . kndinize iyi bakın. bebiş hebri gelsin heeeeeeeeee. byyyyyyyyyyyy

bence bısı olmaz cunku vajınal ultrasonla keseye bakıyorlar.zaten o ultrason aletı vajına gırısınde oluyo.zararlı degıl bebek ıcın.ama sen yıne durumu dr.a anlatırsın.

ya bencede olmaz gibi geliyo ya,çok okudum burdada ilk 5. haftada gitmişler sırf kese gözükmüş 6.haftada bidaha gitmişler kalp atışını duymuşlar falan 1hafta geçmiş yani zararlı olsa yapmazlardı,dr a söliyim ozaman ben ona göre perş. girmem belki ultrasona,dr la muayene daha önemli sonuçta

denizim sen biliyormusun 1 haftada 2 defa vajinal ultrason zararlımı ona göre perş. kafama göre gitmiyim ozaman27sinde dr la randevuyamı gideyim yada perş. gideyim 27sinde dr ada gideyim ne olur sanki ya

canım keseye bakılınca 1 hafta sonrada kalp atıına bakılıyo. zaten bi süre sonra karından bakılıyo bna 10 haftaya kadar toplam 3 kez bakılmıştı. sonrasında karından bakıldı. yani sen keseyi görünce kalp atışı için gel diyene kadar gitöme. çünkü değişen bişey olmıcak. sonra doktorun dediği zamanlarda gelişimine bamak için gideceksin düzenli aralıkalrla.ilk 12 hafta riskli ölesine gitmeen gerek yok ultrasona. doktror gel derse git.

tamam cnm saolasın,aslında sıkayım dişimi 27sinde esas kendi dr ua gideyim hiç perş. burda polikliniğe falan gitmiyim.perş. 6+3 olcak hem kesesi hem kalp atımı aradan çıkar zırt pırtta girmemiş olurum,teşekkürler,bende çıkıyorum teşekkürler ve iyi geceler yarın sınavım varr byyy

sanırım 6+3 te duyarsın bende öle duymuştum. aam duymzsan da heemn sıkma sakın canını. bazen geç döllenme falan oluyo gecikebilir. herşey güzel olucak sen tedirgin olma. öptüm.

hrkese iyi gecelrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Ayy geçmişi okuyum dedim ama yine sıkıldım ya...Kısacası ne var ne yok biri bana yazsın...Hamiş yok sanırım daha...Birileri koçişleri boğmayamı kalkıyor...Yapmayın kızlar ya...Onlar bizlere lazım...Onlarsız çocuk olmazki...

Yumurtlama gününüzü gün gün hesaplayarak "zamanlı cinsel ilişkiye girmeyi" asla bir bir takıntı haline getirmeyin. Hamile kalmanın en ideal yolu eşinizle düzenli olarak haftada en az iki kez ilişkiye girmektir. ılişkiden birkaç dakika sonra vajinadan meni sıvısının geri boşalması normaldir. Geri gelen bu sıvı spermler çoktan yollarına koyulduklarından az miktarda sperm içerir.

ılişki sonrası başaşağı durma, bacakları yukarı kaldırma gibi manevralar rahim içine ulaşan sperm sayısını etkilemezler. Kadının orgazm olduktan sonra beyninden salgılanan endorfin adlı madde ("mutluluk hormonu") onun gevşemesini ve yatakta birkaç dakika huzurlu bir şekilde yatmasını sağlar ve bu süre sperm hücrelerinin kadının iç genital organlarına ulaşması için yeterlidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…