2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

yok cnm daha hiçbişeyini görmedim,inşallah herşey yolundadır ama şükürki öle bi kanamam falan kötü bi durumda yok allahtan,perş. gidicem işte kısmetse burada bi polikliniğe sırf meraktan ultrasona,çok merak ediyorum 27sindede artık bi dr ayarladım ona gidicem.adetin bittikten 2 gün sonra başlayın hemen cnm biz öyle yapmıştık,ne olur ne olmaz garanti olsun.bişey kaybetmezsiniz sonuçta,birde iyi beslenin enerji yapan şeyler yiyin eşinle ceviz pekmez falan,evet cnm hilali okumuştum bende hayırlısı olsun artık önümüzdeki aya inşallah

yok cnm daha hiçbişeyini görmedim,inşallah herşey yolundadır ama şükürki öle bi kanamam falan kötü bi durumda yok allahtan,perş. gidicem işte kısmetse burada bi polikliniğe sırf meraktan ultrasona,çok merak ediyorum 27sindede artık bi dr ayarladım ona gidicem.adetin bittikten 2 gün sonra başlayın hemen cnm biz öyle yapmıştık,ne olur ne olmaz garanti olsun.bişey kaybetmezsiniz sonuçta,birde iyi beslenin enerji yapan şeyler yiyin eşinle ceviz pekmez falan,evet cnm hilali okumuştum bende hayırlısı olsun artık önümüzdeki aya inşallah

görürüsün yakonda inşallah kendini yorma :)

carna senin kaçıncı ayındııı denemede yumurta takibi yaptırıyorsun

Canım bu 2. ay.Önümüzdeki ay 3. olucak.Ama ben ilk zaten doktora gitmedim.Bir bakayım deneyim dedim.2 ay yani bu ay doktora gittim adetimin 13. günü gitti yumurta takibi falan olamadı tabi, zaten benim doktor çatlamış dedi.Bu ay doktorumu değiştiricem prof. gidicem ve yumurta takibi isteyeceğim.Adetlerim düzensiz ve geç oluyorum 35-36 bazen 37 güne kadar çıkıyor.Hesaplayamıyorum anlıyacağın.

Dilekcim sağol, Allah kabul etsin.

Sinem gızz kilo aldın mı?

yok kızz almadımda şöle bişey oluyo çok ilginçtirki ben 52yim sabahları normalde akşam 52.8 hadi 53 olurum, kaç gündür akşamları 54 oluyo ya 2kg yemek yiyorum yani gün içinde dışarı attıklarım dışında bide:))),ama sabaha yine 52 :) sanırım çok yiyorum bu gidişle ilk 3ayda almam diyodum ama alıcam sanki, ya varya sen buay üstüne düşmedin ya kafanada takmıcan şimdi bi bakmışın hamilesin,regl den sonra bikaç kere beraber oldunuz demi

İnşallah herşeyin yolunda gider ,bizde başlıcaz artık ama bu sefer istediğimiz zaman yapacağız görev olarak düşünmeden yumurtlama günü gelmeden öyle bakalım

Kız ben kilo almışım bilin mi?:roflol: Tartıya çıkmadım ama sanırım 1,5 kilo almışım.Çünkü bbol diye giymediğim pantolonu giydim bugün-tatlicadiarzu- Bu hafta diyetteyim.

Canım bu 2. ay.Önümüzdeki ay 3. olucak.Ama ben ilk zaten doktora gitmedim.Bir bakayım deneyim dedim.2 ay yani bu ay doktora gittim adetimin 13. günü gitti yumurta takibi falan olamadı tabi, zaten benim doktor çatlamış dedi.Bu ay doktorumu değiştiricem prof. gidicem ve yumurta takibi isteyeceğim.Adetlerim düzensiz ve geç oluyorum 35-36 bazen 37 güne kadar çıkıyor.Hesaplayamıyorum anlıyacağın.

düzensiz se yaptır iii olur düzenli olsa daha 3. ay erken derlerdi sana :) doktorlar önemsemiyor 1 yıl olmadan
ben de bu ay gideceğim
14. gün gel dedi baakalım dedi yumurtlamaya falan

yok kızz almadımda şöle bişey oluyo çok ilginçtirki ben 52yim sabahları normalde akşam 52.8 hadi 53 olurum, kaç gündür akşamları 54 oluyo ya 2kg yemek yiyorum yani gün içinde dışarı attıklarım dışında bide:))),ama sabaha yine 52 :) sanırım çok yiyorum bu gidişle ilk 3ayda almam diyodum ama alıcam sanki, ya varya sen buay üstüne düşmedin ya kafanada takmıcan şimdi bi bakmışın hamilesin,regl den sonra bikaç kere beraber oldunuz demi

EE kız almamışsın işte sabah 52 çıkıyon yine.: ) Ya sen hamilesin alsan ne olur bebek besleniyor.Anam ben neyi besliyorum da kilo alıyorum:roflol:

Canım bak ben en son pazar günü bir çalışma yaptım ve bıraktım 1 haftadır tık yohh:kedi:

Ondan önce 1 gün en fazla 2 ara ile oluyordu : )Evet reglim bittiği gün ve 2 gün sonra olmuştu.o aralar oldu yani.

düzensiz se yaptır iii olur düzenli olsa daha 3. ay erken derlerdi sana :) doktorlar önemsemiyor 1 yıl olmadan
ben de bu ay gideceğim
14. gün gel dedi baakalım dedi yumurtlamaya falan

Yine değiştiririm:roflol: Valaha açık açık konuşcam doktorla ne gerekirse yapsın.6 aydır deniyorumm dicem bu sefer.kaydirigubbakcemile3

EE kız almamışsın işte sabah 52 çıkıyon yine.: ) Ya sen hamilesin alsan ne olur bebek besleniyor.Anam ben neyi besliyorum da kilo alıyorum:roflol:

Canım bak ben en son pazar günü bir çalışma yaptım ve bıraktım 1 haftadır tık yohh:kedi:

Ondan önce 1 gün en fazla 2 ara ile oluyordu : )Evet reglim bittiği gün ve 2 gün sonra olmuştu.o aralar oldu yani.

yokk cnm ya ben isterim hatta biraz kilo alayım belirsin diye hiç öle sıkmıyorum kendimi 15 kg ya kadar taşıyabilirim:))) ama 13 istiyorum maksimum,oda kısmet bakalım,kız senin tutarmı tutar valla hiç belli olmaz bide tam çünkü ozaman yumurtlama zamanlarıydı dr un diyodu ya,ama sen düşünme bunları,olmıcakmışsın gibi devam et ama dikkat et hareketlerine sevdalinkacım inşallah cnm bakalım perş. bi bişeylerini görsem duysam rahatlıcam hemen yazarım buraya zaten,lulucum evet cnm ya sakın öle hadi çocuk yapçaz işe başlayalım gibi düşünme valla ama ihmalde etme :)))

slmmmm kızlar,chocolate ne olduu niye moralin bozuk,

chocolate noldu kı canım?

Aman kizlar benim herif beni deli ediyor elimden gelse bogacagim. Bizim aile cümbür cemaat piknige gitmis bizi cagirmadi hicbiri ona moralim bozuldu Zaten moralim bozuk daha birde o bagirip cagiriyor bana niye moralimi bozuyormusum. E bozuyorum iste moralimi daha niye bagirip sinirimi daha cok bozuyon dimi.

Amann önemsiz yani. Ama cok sinir oldum suan herkeze sinirim okadar yani.

adam seni düşünüyor işte çikolata
moralini bozma diyor işte :)
moralsizlik bebek isteyen isteyen çiftlerin en büyük düşmanıııı

Aman kizlar benim herif beni deli ediyor elimden gelse bogacagim. Bizim aile cümbür cemaat piknige gitmis bizi cagirmadi hicbiri ona moralim bozuldu Zaten moralim bozuk daha birde o bagirip cagiriyor bana niye moralimi bozuyormusum. E bozuyorum iste moralimi daha niye bagirip sinirimi daha cok bozuyon dimi.

Amann önemsiz yani. Ama cok sinir oldum suan herkeze sinirim okadar yani.

boğ gitsin ozaman :))) aman boşver cnm ya oda sinirini sana bağırarak atıyo işte aslında sussalar herşey kapancak sen sinir olcan sonra azalcak ama oda üstüne üstüne geldikçe dahada alevlendirmiş seni,sıkma canını boşver sen takıl buraya herkes burda

Chocolate ben benimkimi 1 haftadır boğmak istiyorum.Bugün öğleden sonra fenerin maçına gitti daha gelmedi.Ohh dedim git git kafam rahat ets,n biraz yavv.

Bozma yaa canım sende moralini.Olur böyle şeyler.Canım sen kaç yıllık evlisin.

Sinemm kızz inş.. dediğin gibi olur.Olur mu ki? olur mu olur : ))bende 13 kilo istiyorum en fazla 15.

Ooooh suan bayagi kalabaligiz ilk defa bukadar kalabaligi yakaladim sonunda :)

Kizlar yarin sinavim var birtürlü oturupda ders calisamiyorum ya olmuyor olmuyor zaten suanda sinir küpügüm benim herif yüzünden adama ne desen inatlasiyor her hareketiyle zit gidiyor ya grrr

X