2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

rabbım ınsallah senı ve bebegını korur.allahın ıznıyle hıcbırsey olmaz.sen yat dınlen.hıc kalkma.bak degerın de ii cıkmıs.sıkma canını.dualarımız senınle:Saruboceq:

aynen en sevmedıgım iştir cam silmek.ne yoruyor ınsanı dimi yaa.yakın olsak gelırdım canım benım.kakılmıştır benim adııııım,her yeri siler parlatırıııııım :)zemuszemus:roflol:

eve taşındığımızda o kadar kirliydi ki ev bir o zaman temizledik iicene bir daha cam mam asla taşıncam zaten geri hiç yoramam kendimi

ooooooooo bana yardım tmek isteyen çok burcuuuuu pastaalra yardım etmeey talip hazelcim de temziliğe. ne güzel ya. ehemn çıkın gelin bekliyorum ha. eeeee ben de napiiiiim oturuppppppppppppppppp ya bunu bayanssulusmilebayanssulusmilebayanssulusmile ya da ya da:hulya::hulya::hulya::hulya:. ohhhhhhhhh sefam olsunnnnkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

deniz sende belirti faaln varmı. ya bend ehiçbişey yok. sanırım olmıyacak. offfff zaman geçmek bilmiyo. olmıcaksa da gecikmez inşallah ki hemen doktora gidicem.

bende de ara ara kasık ağrıları oldu. ama arasıra bacağım klum ağrıyo. bu hevesimi kaçırdı. adet olckmışım hissine kapıldım. nyese bne pek rahat değildim. ara ara çok ağladım.

kızlar ben çıkıyorum işlerimi yapıyım. napıyım gelmediniz yardıma. bilgisayar yine gıcıklık yaparsa yine listeme bakın ha.

neden çok duramıosun gel kız muabbet ederiz işte ne güzel
duramıyorum çünkü kayınvalidemler var, işlerim oluyor ondan canım
Bozma moralini ama dikkat et eğer yine kanaman olursa hemen doktora git dış gebelik falan olur Allah korusun yani ihmal etme kendini,ultrasonda gözüküyorsa nerde olduğu iyi
önemli değil yat dinlen keyfine bak canım çok oturma öyle internette falan korkma dua ederiz hiç bişeycikler olmaz sana bebeğine:Saruboceq:

yabancı kimse girmiyor demi luluuucumm
bak sana emanet buralar

Son düzenleme:

tatlımm yeni girdim ben yeni gördüm sakın sıkma canını inşallah herşey yolunda gitçek,sen iyice dinlen,bugünde ben arabadan inerken unuttum bebeği ayağımı çok açtım sanki kasığıma bıçak saplanır gibi oldum çok korktum anlatamam hemen wc ye gittim bişey yoktu sonra ağrıda sürmedi ama çok korktum sabahtan beri halen bişey yok allaha şükür,değerin çok güzel allahtan,hiç bişey olmadan atlıcaksın sen üzülme,kendine dikkat et

canım cok tesekkur ederım bılırım o korkuyu dun gece neler cektım bır ben bı allah bılır ınsallah yavrum benımle kalır suan kanamam falan yok sadece bıraz belım agrıyor canım sana gore degerım nasıl ıyımı ya bırsey olmaz dımı bugunden berı yatmaktan okadar sıkıldımkı ne yapacagımı bılmıyorum ınsallah carsambaya kadar bırsey olmazde bebısımı gorebılırım:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…