2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

canım değerin çok iyi tam bu dönemde olması gerektiği kadar ama bak belindede hafif ağrı var hiç kalkmaman gerekiyo,su bile içmeye kalma bi süre sık dişini canım çarş. görünce dr unda bi öneride bulunur zaten,zaten kötü bi durumda kırmızı oluyomuş kan ama sen yine garantiye al canım kımıldama bile,inşallah çarş. güzel bebeğini görüceksin cnm hayırlısıyla,azıcık daha sabır,hatta uyuyabilirsen uyuda aklına getirip stress yapma cnm

aaaaa hiç o açıdan düşünmemiştim delikafadulden ozaman rahatsız etmeyelim :)))

slm kızlar conak28 canım geçmiş olsun inşallah birşey olmaz arkadaşların dediği gibi kendine dikkat et dualarımız seninle

kızlar merhaba gunaydın allaha sukurler olsun bu gun daha ıyıym kızlar ya ayıptır soylemesı üc gundur kabız olmusum cok fenayım kuru kasıyı falan yemekten bı hal oldum ay oglumdada boyle olmustum karnımın ıcınde sancı var ne zor bısey bu ya

slm kızlar conak28 canım geçmiş olsun inşallah birşey olmaz arkadaşların dediği gibi kendine dikkat et dualarımız seninle

tesekkur ederım canım allah razı olsun hepınızden canıp nasıbımde tekrardan anne olmak varsa ne olursa olsun rabbım nasıp eder artık pozıtıf bakıyorum ne olursa olsun nasıp kısmetmıs dıyecem

günaydınnn,ay çok sevindim inşallah hep böyle iyi gider buarada bol sulu şeyler iç bide sakın ıkınma cnm çok zararlıymış,sanırım hamileler için kabızlk şurubu oluyomuş çok sürerse ondan al cnm,yinede çok kalkma yat dinlen inşallah çarş. güzel haberler alcaz senden

canım benım bende okadar ıstıyorum kı doktorumdan ıyı seyler duymayı kabızlık ıcın de gıdınce doktora soyleyecegım zaten canım ya sana bır sey sormak ıstıyorum benım degerım cumartesı 2819 du bu deger sence salı gunu kac olması lazım ay cok sasırtım ne yapacagımı herkese bırseyler soruyorum ama o kadar korkuyorum kı ne olur anlayın benı

canım bende tam bilmiyorum sadece okuduklarımdan anladığım kadarını anlatayım sana bu değerin 2 gün içinde 2ye katlaması lazım yani cumartesi 2819 sa pazartesi 5650le lerde olması lazım salı ise 7000ler de olması lazım 3aşağı 5 yukarı tam bu sayılarda olmayabilir diyelim 5000-6000de çıksa üzülme çünkü geriye gidiş değil hala ileriye gidiyosun demek haklısın cnm korkmakta ya sana hak veriyorum ama allahın izniyle çok iyi geçcek herşey,ben daha kan tahlilinden sonra haber bile almadım ya iyimi kötümü okadar merak ediyorumki perş. gidicem doktora aslında 27sinde ama dayamıyorum artık perş. son sınavım var çıkışında hemen doğruuuu ultrasona gidicem :)

Günaydin kizlar. Nasilsiniz? Bir hamis haberi daha almisiz, güzel. Ancak basinda ne güzel baslamistik ilk üc gün icinde 3 haber almistik noldu bize nazar mi degdik. Cooook yavasladik. Insallah ay sonuna dogru yine bir booomlama olurda istatiskleri kurtaririz :)

Benden bişi çıkmayacağı kesin : ) diğer aya artık.Ya kızlar ben kilo almaya başladım.Popom dan düşen pantolon hatta çok bol geliyor diye kenara attığım pantolonu giyebiliyorum artık.Bu hafta dikkat etmeliyim, iyi beslenelim derken hamile kalmadan kilo almaya başladım.Ama iştahım çok açık bu ara yaw.Devamlı yemek istiyorum.Folik asit mi yaptı acaba.Onuda almaya başlıyalı 1 hafta oldu, eğer bu kilo aldırıyorsa bırakırım üleyynn içmem.: ))

Neden bu ay olmayacagini düsünüyorsun ki? Ben folik asiti icmeyi hep unutuyorum yaa. Icmem gereken okadar cok hap varki sinir oluyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…